Нови СадНС сервис

Паркирање за време 55. Међународног сајма туризма

За време одржавања 55. Mеђународног сајма туризма, од 28. до 30. новембра 2024. године, ЈКП „Паркинг сервис” организоваће паркирање у следећим улицама:

– Улица Новосадског сајма, од Улице Дринске до улице Хајдук Вељкове
– Улица Новосадског сајма, од Хајдук Вељкове до Мичуринове улице
– Плато испред сајамске хале, угао улица Новосадског сајма Хајдук Вељкове
– На платоу између Мичуринове и Хајдук вељкове улице
– На делу тротоара испред сајамске хале у Хајдук Вељковој улици
– у Улици браће Поповић, паркиралиште са јужне стране улице, део од Хајдук Вељкове улице, до илице Стевана Мокрањца
– У Улици Бранка Бајића
– Плато код Дринске улице
– У Мичуриновој улици
– У Улици Богдана Гарабатина.

Паркинзи ће бити под наплатом од 8 до 20 часова, по цени од 250 динара за цео дан. Уплата паркинга може се извршити слањем SMS-а на број 8288, куповином на продајним местима, као и путем апликације nSpark( www.parkingns.rs ) . За станаре у улицама које су под наплатом ВАЖЕ станарске паркинг карте.

„Паук” служба ће радити појачано, у сарадњи са саобраћајном полицијом, саобраћајном и комуналном инспекцијом, како не би долазило до саобраћајних гужви услед несавесног и погрешног паркирања.

Фото: ЈКП „Паркинг сервис”

Related posts

(ВИДЕО) „ПАЛЕ СУ МАСКЕ, НАЈАВЉУЈУ ЧИСТО НАСИЉЕ НА ВИДОВДАН!“ Лидер СНС Вучевић о опасним плановима блокадера: Постављају ултиматуме, а не разумеју колико грађане то нервира! Заштитићемо свој народ

Новосадска ТВ

(ФОТО,ВИДЕО) СВЕЧАНО ОТВОРЕН НОВИ СПОРТСКИ КОМПЛЕКС СА ЗАТВОРЕНИМ ОЛИМПИЈСКИМ БАЗЕНОМ У ФУТОГУ Стигли први купачи, током дана четири грађанске смене за купање

Новосадска ТВ

Отворен гранични прелаз на тромеђи Србије, Мађарске и Румуније

Новосадска ТВ