Политика

(ФОТО) ВУЧИЋ НА ВЕЧЕРИ СА ЧЕФЕРИНОМ И ПРЕМИЈЕРОМ ЧЕШКЕ: Почела је занимљива вечера са великим пријатељима Србије

Председник Србије Александар Вучић приредио је вечеру за председника Владе Чешке Републике Петра Фијалу и председника УЕФА Александра Чеферина.

“Почела је занимљива вечера са великим пријатељима Србије, председником Владе Чешке Петром Фијалом и Александром Чеферином, председником УЕФА којег сматрам и личним пријатељем. Послужио сам мојим гостима најбоље српско месо, и као прво главно јело, и као друго главно јело, а исто ће бити и за дезерт“, поручио је Вучић на Инстаграм налогу “будуцностсрбијеав“.

Председник Србије је истакао да је поносан на пријатељство са Ческом Републиком и на другарство са Александром Чеферином.

Фото: Инстаграм, buducnosrbijeav

Related posts

„ИСПУНИЛИ СМО СВЕ УСЛОВЕ ЗА ОТВАРАЊЕ КЛАСТЕРА 3 “ Вучић након Самита лидера ЕУ и Западног Балкана: Очекујемо да Србија у јануару или фебруару постане део SEPA

Новосадска ТВ

Споразум о слободној трговини са Кином ступио данас на снагу

Новосадска ТВ

ГРАДОНАЧЕЛНИК ЖАРКО МИЋИН ЧЕСТИТАО МЕЂУНАРОДНИ ДАН РОМА: Обележавањем 8. априла потврђујемо посвећеност да наставимо да се развијамо као мултинационална и мултикултурална средина

Новосадска ТВ