Друштво

ДО КРАЈА ГОДИНЕ ИМАМО САМО ЈОШ ЈЕДАН СЛОБОДАН ДАН Доносимо списак за 2025.

Нерадни дани за Први мај и Ускрс су се спојили ове године, па су их људи користили за мини одмор, а следећи продужени викенд је у новембру 2024. године. Понедељак 11. новембар – Дан примирја у Првом светском рату је нерадни дан.

Пошто празник пада после викенда, запослени ће имати продужени викенд и слободан и понедељак те недеље. Многе занима каква је ситуација са нерадним данима за 2025. годину.

Први следећи празници, који се празнују нерадно у 2025. години, јесу први и други јануар (Нова година). Ови нерадни дани падају у среду и четвртак. У тој недељи се ради још само петак, па следи викенд. Након тога у понедељак пада Бадње вече. Следећи је Божић, 7. јануар, који пада у уторак и многи ће можда повезати ове празнике и искористити их да отпутују негде.

Следећи празник јесте Дан државности, слави се 15. и 16. фебруара и пошто ови датуми падају за викенд, запослени ће опет имати и слободан понедељак.

Васкршњи празници се празнују 18, 19, 20. и 21. априла и све су нерадни дани. Запослени ће имати слободно од петка до понедељка.

Онда следи празник рада, 1. и 2. мај, који падају у четвртак и петак, после чега следи викенд и поновна могућност за мини одмор.

mondo.rs/novosadska.tv

Foto: Pexels

Related posts

НОВОГОДИШЊА ПРОСЛАВА У ЗАВОДУ ЗА ТРАНСФУЗИЈУ КРВИ ВОЈВОДИНЕ Забава и пакетићи за најмлађе

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) ПРЕВЕЛИКА НОВОГОДИШЊА ОЧЕКИВАЊА МОГУ БИТИ ОПАСНА ПО ПСИХУ Склад у очекивањима кључ менталног здравља

Новосадска ТВ

(ФОТО) СРПСКА АТИНА УСКОРО ЋЕ ЗАСИЈАТИ НОВОГОДИШЊИМ СЈАЈЕМ Почело кићење у центру града

Новосадска ТВ