Нови Сад

ЗА БЕЗБРИЖНУ СТАРОСТ За викенд се одржава 10. Сајам за пензионере

10. Сајам за пензионере под слоганом „За безбрижну старост“ одржаће се у суботу 12.10.2024. године и недељу 13.10.2024. године, на Новосадском сајму. 

Екипе Превентивног центра и Службе кућног лечења и неге Дома здравља „Нови Сад“ биће тамо оба дана од 10:00 до 16:00 часова. Eкипе ће заинтересованим посетиоцима мерити ниво шећера у крви, висину крвног притиска, индекс телесне масе и радити ЕКГ мониторинг.

Свечано отварање сајма је у суботу 12.10.2024. године у 13 часова и том приликом ће се посетиоцима обратити и директор Дома здравља „Нови Сад“ прим. др Веселин Бојат. Организатори наводе да је циљ манифестације да пензионери квалитетно проведу слободно време, да се забаве и друже, провере своје здравље, учествују у разним радионицама, концертима, наградним играма, као и да на једном месту виде и пробају производе, и услуге, намењене искључиво њима.

 

Related posts

ИСКЉУЧЕЊА ЕЛЕКТРИЧНЕ ЕНЕРГИЈЕ ЗБОГ РАДОВА НА ТРАФОСТАНИЦАМА: Ево која насеља ће бити без струје

Новосадска ТВ

ПОПРСКАО ПОЛИЦАЈЦУ СУЗАВАЦ У ОЧИ! Приведен мушкарац због напада на службено лице

Новосадска ТВ

„Нови Сад филм фестивал“: Још један оскаровац у Српској Атини!

Новосадска ТВ