Друштво

У Србији данас ОБЛАЧНО И ХЛАДНО С КИШОМ И ЛОКАЛНИМ ПЉУСКОВИМА

У Србији ће данас бити облачно и хладно са кишом и локалним пљусковима, који понегде на истоку и југоистоку могу бити праћени и грмљавином.

Према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода (РХМЗ), најнижа температура износиће од 8 до 13, а дневна од 13 на северозападу до 18 °С на југоистоку и истоку земље.

Дуваће умерен и јак западни и северозападни ветар, који ће увече и током ноћи на северу и западу имати и ударе олујне јачине.

Крајем дана и у току ноћи ка недељи се очекује интензивирање падавина прво у Војводини, западној и централној Србији, као и на територији Београда.

И у Београду облачно и осетно хладније, повремено са кишом. Интензивније падавине се очекују увече и током ноћи ка недељи. Ветар умерен западни и северозападни, увече у појачању.Најнижа температура у главном граду око 10, највиша око 14 степени.

 

Related posts

НА СЕВЕРУ ДАНАС СУНЧАНО, ТОКОМ ЈУТРА ПОЛЕДИЦА Стигла прогноза до краја недеље

Ivona

Ђурић: Наш град је једно од највећих градилишта у Европи, граде се мостови, гараже,помажемо пензионерима, а вртићи су бесплатни

Новосадска ТВ

Министарка за бригу о породици и демографију у посети Новом Саду

Новосадска ТВ