Друштво

У Србији данас променљиво облачно, ОД СРЕДИНЕ ДАНА ПЉУСКОВИ И ГРМЉАВИНА

У Србији ће данас, према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода (РХМЗ), бити променљиво облачно са сунчаним интервалима и топло.

Од средине дана у југозападним и јужним, а после подне и у западним и северозападним пределима нестабилно са пљусковима и грмљавином, који ће локално бити израженији уз краткотрајан град и јак и олујни ветар у зони најјачих пљускова.

Ветар слаб и умерен, на југу Баната и у доњем Подунављу повремено и јак југоисточни, увече на северозападу Србије у скретању на северни и северозападни.

Најнижа температура од 17 до 25, највиша од 31 до 35 степени.

У Београду данас променљиво облачно са сунчаним интервалима и топло.Ветар слаб и умерен, југоисточни.Најнижа температура од 21 до 25, највиша око 34 степена Целзијуса.

У Београду до четвртка променљиво и нестабилно, повремено са пљусковима и грмљавином, нарочито у уторак и среду, када се очекују и локалне краткотрајне временске непогоде: обилнији пљускови са количином кише више од 20 мм за кратко време, грмљавина, град и јак ветар.

У четвртак после подне стабилизација, а од петка претежно сунчано и топлије.

 

Related posts

Вучевић у Трсту: Желимо да српска привреда добије шансу да наступи на италијанском тржишту

Новосадска ТВ

ВУЧИЋ И ФИЦО СЕ ОБРАТИЛИ ЈАВНОСТИ: Председник о ескалацији у Украјини – Мислите да гађате Русију, а да вам не одговоре? Или не знате Путина, или НИСТЕ НОРМАЛНИ

Новосадска ТВ

ВУЧИЋ: За две и по године готов цео ФРУШКОГОРСКИ КОРИДОР

Новосадска ТВ