Нови Сад

ЂУРИЋ СА ГРАДОНАЧЕЛНИКОМ ЧАНГЧУНА – Везује нас челично пријатељство

Градоначелник Новог Сада Милан Ђурић састао се данас градоначелником братског града Чангчуна Ванг Зилианом и његовим сарадницима.

„Изузетно смо задовољни што развијамо традиционално добре односе два града, који трају од 1981. године, а огледају се кроз сарадњу у областима пољопривреде и привреде, спорта и културе. Трудићемо се да ту сарадњу у будућности још више унапредимо“, написао је градоначелник на свом Инстаграм налогу.
Ђурић је додао да Нови Сад и Чангчун, као и наше државе Србију и Народну Републику Кину, повезује челично пријатељство.

Related posts

(ВИДЕО) МИЋИН ПРИСУСТВОВАО ОБЕЛЕЖАВАЊУ 10 ГОДИНА ОД ОСВАЈАЊА ЗЛАТНЕ МЕДАЉЕ на Светском првенству на Новом Зеланду

Новосадска ТВ

ДАНАС СМЕНА СУНЦА И ОБЛАКА, локално краткотрајна киша, температура до 23 степена

Новосадска ТВ

ЧАК 200.000 РОДИТЕЉА НЕ ПЛАЋА АЛИМЕНТАЦИЈУ На добошу су вам аутомобили, некретнине, па и пољопривредне машине-Ево која права има држава

Ivona