Нови СадНС сервис

Крај сезоне купања на отвореним базенима СЦ ,,Сајмиште”

Јавно предузеће ,,Спортски и пословни центар Војводина“ обавештава све заинтересоване да је у недељу, 17. септембра 2023. године последњи дан овогодишње сезоне купања на отвореним базенима СЦ ,,Сајмиште“.
До недеље посетиоци могу да користе базене према редовном распореду:
• 10.00-18.30  – радни дани
• 09.00-19.00  – субота и недеља.

Завршетком сезоне купања у комплексу отворених базена Спортског центра ,,Сајмиште“ почеће реконструкција сва три базена, који ће добити дно и зидове са новом хидроизолацијом и новим керамичким плочицама.

Радова на базенима биће реализовани фазно током 2023/2024. године и минимално ће утицати на рад комплекса и обављање тренажних просеса. У периду када неће бити могуће одржавати тренинге на СЦ „Сајмиште“, пливачи ће добити адекватне термине на базенима ,,СПЦ Војводина“.

Related posts

ОД ДАНАС ВЕЋЕ ПЛАТЕ И МИНИМАЛАЦ, СТАРТУЈЕ Е-БОЛОВАЊЕ, ево које нас још промене чекају

Новосадска ТВ

Вучевић:Ако нема политичке воље да се формира власт у БГ ићи ћемо на нове избор

Новосадска ТВ

ОДРЖАН САСТАНАК У ГРАДСКОЈ КУЋИ СА ПРЕСТАВНЦИМА УПРАВЕ ЗА ИНСПЕКЦИЈСКЕ ПОСЛОВЕ, ГРАДОНАЧЕЛНИК МИЋИН: У што краћем року завршити контролу јавних објеката у Новом Саду

Новосадска ТВ