Политика

ГО СНС НОВИ САД: Опозиција зна да ће Вучић и Српска напредна странка убедљивије него икад победити у Новом Саду и целој Србији

Од када је савладао телепортацију Борислав Новаковић за свако место мисли да је Солун. И зато не зна да су Каћ, Ковиљ и Петроварадин саставни делови Новог Сада. Или мисли да је сваки део Новог Сада Булевар Европе који није изградио, али је, попут Коперфилда, успео да учини да нестане 4,5 милиона евра. Да не левитира изгубљен у лимбу својих преступа, превара, обмана и кривичних дела, Новаковић би сасвим сигурно нашао градилиште новог моста између Каћа и Петроварадина, и схватио да је Александар Вучић дошао у Нови Сад. Као што је више пута долазио и раније. Од Сајма, Булевара ослобођења, Тврђаве и других локација.

Новаковић не зна где су приградска насеља, али зна да у свим деловима Новог Сада Александар Вучић и Српска напредна странка имају подршку огромне већине грађана. И зна да ће скуп Српске напредне странке, баш као што је рекао председник Вучић бити највећи и највеличанственији скуп икада одржан на северу Србије. Новаковић зна да је у Вучићево време отворено 15 фабрика, 50.000 нових радних места. Да су изграђене три нове школе, 9 нових вртића. Да се граде три нова моста. Да је незапосленост испод четири одсто, а да је просечна плата достигла 1.200 евра. Исто то знао и његов презимењак, који је једини члан Демократске странке у Новом Саду. Они знају да ће Вучић и СНС убедљивије него икад победити у Новом Саду, и целој Србији, и да никаквим клеветама то не могу спречити!

 

Related posts

„ГРАД СЕ НЕ РАЗВИЈА БЛОКИРАЊЕМ, НЕГО РАДОМ!“ ГО СНС: Док они блокирају, просечна новосадска плата достигла 1.100 евра

Новосадска ТВ

ПРЕДСЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ГРАДА НОВОГ САДА ДИНА ВУЧИНИЋ: Опозицији нико није ускратио ванредну седницу, већ је нису заказали у складу с Пословником!

Новосадска ТВ

ГО СНС: Барац био као родитељ три ђака, ви сте били да стављате катанце на школе

Новосадска ТВ