Поводом отварања новог парка код СПЕНС-а, који представља простор за одмор, рекреацију, дружење и уживање суграђана , градоначелник Новог Сада огласио се на свом Инстаграм налогу.
– Joш један пример добре сарадње Града Новог Сада и @pokrajinska_vlada , јер само заједничким улагањима можемо да наставимо да мењамо лице нашег града и подижемо квалитет живота у сваком делу Новог Сада.
Овај простор биће место сусрета породица, деце, младих, спортиста, пензионера и свих наших суграђана.
Позивам све да уживају у новом парку, али и да га чувамо заједно. Да чувамо зеленило, мобилијар, чистоћу и све оно што градимо за генерације које долазе. Јер леп и уређен Нови Сад је заједничка одговорност свих нас.
Наставићемо да улажемо у нове зелене површине, уређење града и пројекте који Нови Сад чине још бољим местом за живот наших суграђана, написао је градоначелник Мићин.
View this post on Instagram
