Политика

(ВИДЕО) „ПРЕД ГРАЂАНИМА СРБИЈЕ ВЕЛИКА ОДЛУКА“ Вучевић: СНС спремна за изборе кад год они буду

Принтскрин Инстаграм - Милош Вучевић

Председник СНС и саветник председника Србије Милош Вучевић изјавио је данас да ће та странка бити спремна за изборе када год они буду, а да је на грађанима Србије велика одлука.

„Кад год да буду, бићемо спремни за њих, а пред грађанима Србије је велика одлука. Одавно није била тако важна одлука пред грађанима наше отаџбине, да ли ћемо напред или се враћамо уназад“, навео је Вучевић у видеу објављеном на Инстаграм профилу.

Додао је да грађани одлучују о својим породицама и животу, како виде своју државу, град и кућу.

„Избор је једноставан – да ли хоћете политичара Ђокића или председника Вучића, о томе одлучујете“, поручио је Вучевић.

Датум је, каже, небитан, јер кад год да буду, СНС ће бити спремна и бориће се.

„Они су фаворити, али гледаћемо да им покваримо ту победу, како већ мисле да је добијена“, навео је Вучевић.

 

Фото: Инстаграм milosvucevic принтсцреен

Related posts

Реаговање на вандалски напад на Милоша Вучевића и Емилију Марић

Новосадска ТВ

ДАНАС ЈЕ ДАН ЖАЛОСТИ У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ Градска власт породицама погинулих помаже са 200.000 динара

Ivona

ВУЧИЋ ПРЕДСТАВЉА НОВЕ МЕРЕ ДРЖАВЕ – ОГРОМНЕ УШТЕДЕ: Смањујемо цене чак 3000 производа из 23 групе! Марже обарамо на 20 одсто

Новосадска ТВ