Политика

Вучић и Вучевић упутили саучешће Додику поводом смрти мајке

Председник Србије Александар Вучић упутио је саучешће председнику Савеза независних социјалдемократа (СНСД) Милораду Додику поводом смрти његове мајке, наводећи да је тешко пронаћи речи утехе у оваквим тренуцима.

Вучић је, како преноси СРНА, у телеграму саучешћа истакао да дубоко саосећа са Додиком у његовом болу.

„Драги пријатељу, дубоко саосећам у Твом болу. Тешко је наћи речи утехе у овим тренуцима. Нека успомена на њу буде вечна утеха и снага“, навео је Вучић.

У Бањалуци је у петак преминула мајка председника СНСД Милорада Додика.

Вест је саопштио Додик, који се од мајке Мире топлим и дирљивим речима опростио на платформи Икс.

Вучевић упутио саучешће Додику поводом смрти мајке

Председник Српске напредне странке (СНС) и саветник председника Србије Милош Вучевић упутио је данас саучешће председнику Савеза независних социјалдемократа (СНСД) Милораду Додику поводом смрти његове мајке.

„Поштовани Милораде, поводом смрти мајке, упућујем Теби и Твојој породици изразе најдубљег саучешћа. Нека почива у миру“, навео је Вучевић, пренела је СРНА.

У Бањалуци је у петак преминула мајка председника СНСД Милорада Додика.

Вест је саопштио Додик, који се од мајке Мире топлим и дирљивим речима опростио на платформи Икс.

 

Related posts

СРБИЈА ГРАДИ ДИГИТАЛНО ЦАРСТВО Председник Вучић на Дан државности најавио улагање у ДАТА ЦЕНТРЕ и СУПЕРКОМПЈУТЕРЕ

Ivona

(ВИДЕО) „ПОДРШКА БЛОКАДЕРИМА ДРАМАТИЧНО ПАДА, ЉУДИ ТО НЕ ЖЕЛЕ“ Вучић: Нећете веровати, било више полицајаца него њих!

Новосадска ТВ

„ОНИ СУ НАМА СА КЛИНТОНОВИМ РЕЖИМОМ БОМБАРДОВАЛИ ЗЕМЉУ“ Вучић о притисцима због посете Москви: Мислим да ће бити последица, али првенствено лично по мене

Новосадска ТВ