Друштво

ЕВО ГДЕ ЋЕ СЕ ЗАБЕЛЕТИ ВЕЋ ДАНАС Временске прилике се драстично мењају!

Последњи петак у марту облачан и осетно хладнији, са кишом и краткотрајним пљусковима, а у брдско – планинским пределима јужне Србије са суснежицом. 

На планинама са снегом уз стварање односно повећање висине снежног покривача. Локално се очекују и обилније падавине. Ветар слаб и умерен, у Војводини и на истоку Србије повремено и јак, западни и северозападни.

Највиша температура од 7 до 12 степени.

У Новом Саду освануло је кишовито јутро, са слабим ветром и 8 степени. Максимална температура биће 9 степени. Слично време очекује нас и за викенд.

Foto: Screenshot RHMZ
Какав ће бити почетак априла?

За викенд и у понедељак (28.-30.03.) облачно повремено са кишом и локалним пљусковима, у брдско-планинским пределима са снегом уз повећање висине снежног покривача. Локално се очекују и обилније падавине. У понедељак после подне постепени престанак падавина.

У уторак (31.03.) променљиво облачно и суво.

Од среде (01.04.) ветровито са умереним и јаким северним и североисточним ветром. На северу умерено облачно и суво, а у осталом делу земље облачно и местимично са кишом, у вишим планинским пределима са снегом.

novosadska.tv

Foto: unsplash.com

Related posts

Вучић: Листа „Србија не сме да стане“ убедљиво победила на поновљеним изборима

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) ВУЧИЋ НАКОН ТРАМПОВОГ ГОВОРА: Идемо у смеру даљег супротстављања Европе и САД

Новосадска ТВ

Министар Гашић стигао у Бор

Новосадска ТВ