НС сервис

ОД СУТРА РАДОВИ НА ВРЕЛОВОДУ У РАДНИЧКОЈ, МЕЊА СЕ РЕЖИМ САОБРАЋАЈА Прва фаза радова готова КРАЈЕМ ЈУНА

Јавно комунално предузеће „Новосадска топлана“ почиње радове у понедељак, 2. марта, на реконструкцији повезног вреловода ГРС (Главна разделна станица)-ТО „Југ“ на деоници између Радничке и Улице Стевана Мусића.

Због поменутих радова, према Решењу Градске управе за саобраћај и путеве, одређује се привремена измена режима саобраћаја у зони радова који ће се изводити у фазама.

У првој фази радови ће се изводити на зеленој површини на парној страни Булевара цара Лазара и Кеја жртава рације у делу од Улице Стевана Мусића до Радничке улице и планирани рок за завршетак радова по овој фази је 22. јун 2026. године.

У другој фази радова попречно ће се раскопавати коловоз у Улици Стевана Мусића у непосредној близини раскрснице са Булеваром цара Лазара, док ће о периоду обављања радова по овој фази јавност благовремено бити обавештена.

Из предузећа апелују на грађане да имају стрпљења и разумевања за поменуте радове и наглашавају да наведени радови неће утицати на квалитет испоруке топлотне енергије током грејне сезоне.

novosadska.tv

Foto: unsplash.com

Related posts

(ФОТО,ВИДЕО) Форум „Космички мостови: Русија – Србија“ посвећен развоју научне и технолошке сарадње две земље одржава се данас у Новом Саду

Новосадска ТВ

Вучевић: Србија ће учинити све да сачува мир

Новосадска ТВ

Обележена слава Града Новог Сада – ЂУРЂИЦ

Новосадска ТВ