Архива

(ВИДЕО) У Бачком Петровцу одржана конференција о очувању идентитета националних мањина — у фокусу дигитално доба и вештачка интелигенција

Конференција “Очување идентитета мањина у савременој ери” који организује Новинско-издавачка установа “ Хлас људу” је окупила у Бачком Петровцу представнике Националних савета, ресорног министарства, Покрајинског секретаријата и новинаре.

 

Била је то прилика да се сагледају изазови и прилике које пред мањинске медије и друштвене мреже на језицима националних мањина доносе дигитално доба и употреба вештачке интелигенције.

Related posts

КОНФЕРЕНЦИЈА „СВЕТ У 2025“ У ПРИВРЕДНОЈ КОМОРИ СРБИЈЕ Дачић: Србија ће у 2025. бити земља са још бољом будућношћу

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА КАО ПОКРЕТАЧ РАЗВОЈА ПРИВРЕДЕ: Конференција у Привредној комори Војводине

Новосадска ТВ

(ФОТО) ОТВОРЕН КОНЗУЛАТ РЕПУБЛИКЕ СЛОВАЧКЕ у Бачком Петровцу

Новосадска ТВ