Политика

(ФОТО) ПРЕДСТАВНИК АНТИСРПСКЕ ОПОЗИЦИЈЕ БРАЈАН БРКОВИЋ ВИЂЕН У СЕЧЊУ Да ли се спрема нова представа у њиховој „режији“?

Један од представника антисрпске опозиције, који се разуме у све, виђен је данас у Сечњу где се одржавају ванредни локални избори. 

Брковић, вечити „борац за правду“, али увек насилним путем, дошао је јутрос у Сечањ, где је виђен како улази у локални кафић, где га је дочекала група блокадера.

Да ли се спрема нова представа у њиховој „режији“, остаје да видимо до краја изборног дана.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Novosadska Televizija (@novosadskatelevizija)


Како сазнајемо, у Сечњу су блокадери јутрос покушавали да улазе у штабове странака, а како би свој бес негде искалили они су оскрнавили билборд са ликом председника Републике Александра Вучића.

Подсећамо, Брковић је познат по томе што је цепао заставу Србије, као и правио хаос у Врбасу на протестима у Врбасу летос.

novosadska.tv

Foto: Screenshot YT KTV Televizija – Zvanični kanal

Related posts

ВИДЕО) ПОГАЧАР ОПЕТ ХРАБАР, ДОК НЕ ЗАГУСТИ Прво хушка, па се крије иза трафике – данас нови ПЕРФОРМАНС испред суда 

Новосадска ТВ

БРНАБИЋ РАСПИСАЛА ЛОКАЛНЕ ИЗБОРЕ У СЕЧЊУ за 30. новембар

Новосадска ТВ

Излазност на локалним изборима у Сечњу до 18 часова је 64,4 одсто уписаних бирача

Новосадска ТВ