Хроника

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА У ПРИЈЕПОЉУ Мушкарац упао главом у шахт, удавио се на лицу места- Није му било спаса

У петак око 21 сат у Пријепољу догодила се трагедија када је мушкарац, из за сада неутврђених разлога, упао у шахт дубине око једног метра који је био пун воде. Према речима очевидаца, несрећни човек је упао главом у отвор, док су му ноге вириле из земље.

Грађани који су пролазили туда одмах су притрчали у помоћ и покушали да га извуку, а убрзо су стигле и екипе хитне помоћи. Лекари су покушали реанимацију на лицу места, али нажалост, нису успели да га спасу — мушкарац се удавио.

Полиција је обавила увиђај, а околности несреће се утврђују.

telegraf.rs/novosadska.tv

 

Related posts

ТРАГЕДИЈА У ЗРЕЊАНИНУ Погинуо малолетник у багеру, наводно возио његов друг

Ivona

ЈОШ ЈЕДАН НАПАД СВИЊЕ У ОВОМ СРПСКОМ МЕСТУ Деведесетогодишњак нађен мртав с уједима животиње

Ivona

ИСПОВЕСТ ДЕВОЈКЕ КОЈА ЈЕ ПРЕЖИВЕЛА ПОЖАР У ДИСКОТЕЦИ У СЕВЕРНОЈ МАКЕДОНИЈИ ЛЕДИ КРВ У ЖИЛАМА „Почело је да гори за два минута, газили смо једни преко других“

Ivona