Војводина

(ФОТО) СВЕЧАНА МАНИФЕСТАЦИЈА У ИРИГУ ПОВОДОМ ПРОБИЈАЊА ПРВЕ ЦЕВИ НАЈДУЖЕГ ТУНЕЛА У СРБИЈИ Фрушкогорски коридор је најзахтевнији подухват у земљи- Данас се слави уз печеног вола и програм у духу традиције

Општина Ириг данас позива све да присуствују свечаности поводом пробијања прве цеви тунела, догађају који су Ирижани и сви грађани овог краја деценијама ишчекивали са поносом и надом.

На свом Инстаграм налогу навели су да ће тим поводом бити приређен богат културно-уметнички програм у коме ће учествовати деца из вртића и забавишта, ученици основне и средње школе, полазници музичке школе, као и чланови културно-уметничких друштава и завичајних удружења.

-Посетиоци ће имати прилику да уживају у пријатној атмосфери, уз добро вино и дегустацију печеног вола, као и у дружењу у духу традиције, заједништва и великог успеха за наш крај- пише на Инстаграм страници buducnostiriga.

Манифестација је најављена за данас у 11.00 часова, у центру Ирига, на Рибарском тргу.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Opština Irig (@buducnostiriga)

novosadska.tv

Foto: Screenshot Pink

Related posts

Претежно сунчано и свежије, највише од 29 до 33 степена

Новосадска ТВ

(ФОТО) СТИЖУ НОВЕ ИНВЕСТИЦИЈЕ: Вучевић са председником компаније Минт о пословању и будућим инвестицијама у Србији

Новосадска ТВ

Мартиновић: Незапосленост на историјском минимум 9 одсто запосленост већа од 5о процената

Новосадска ТВ