Нови Сад

СВЕТСКИ ДАН ЧИШЋЕЊА Заједнички напори за бољи квалитет живота у Бангладешу

Поводом обележавања 15. септембра – Светског дана чишћења, чланица Градског већа за екологију, енергетску ефикасност и заштиту животне средине Вања Петковић узела је активно учешће у еколошкој акцији чишћења у новосадском насељу Бангладеш.

Акцију је организовало Удружење полицајаца и грађана „Безбедна заједница“, уз подршку друштвено одговорних компанија, градских институција и волонтера.

Еколошка акција спроведена је у оквиру пројекта Удружења полицајаца и грађана „Безбедна заједница“ и „Чисто из љубави“ компаније „Lidl Србија“, у сарадњи са организацијом „Чепом до осмеха“, а у њој су учествовали и радници ЈКП „Чистоћа“, представници Градске управе за заштиту животне средине, волонтери и становници насеља Бангладеш.

 

 

 

Фото: Град Нови Сад

Related posts

ДЕЛЕГАЦИЈА ГРАДА НОВОГ САДА НА ОБЕЛЕЖАВАЊУ ДАНА ГРАДА БАЊА ЛУКЕ Мићин: Везе Новосађана и Бањалучана су више од пријатељских, готово су породичне

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) Јубилеј ЛИКУМ-а прослављен у обновљеној МЗ Гаврило Принцип

Новосадска ТВ

КУЛТУРНИ МОСТОВИ између Новог Сада и Француске

Новосадска ТВ