Политика

Вучевић: Скандал на Филозофском у Новом Саду, пропали политичари хоће да избаце декана

Принтскрин Инстаграм - Милош Вучевић

Председник Српске напредне странке и саветник председника Републике Милош Вучевић изјавио је данас да је скандалозно оно што се дешава на Филозофском факултету у Новом Саду и истакао да пропали политичари хоће да избаце декана са факултета.

Вучевић је додао да се дешавају невероватне ствари и да пропали полтичари хоће да избаце декана са факултета. “И сада ће Бачулов, Погачар и остали пропали политичари да избаце декана са свог факултета. Они нису прошли поред тог факултета, немају две прочитане књиге. Шта они имају с Филозофским факултетом“, упитао је Вучевић. Учесници непријављеног окупљања испред Филозофског факултета су синоћ нешто после 22 часа напали полицију покушавајући да насилно уђу у зграду факултета, коју после позива декана у уторак обезбеђују припадници МУП-а.

 

Related posts

(ВИДЕО) ВУЧЕВИЋ: СНС ће предложити Вучића за носиоца листе и кандидата за премијера

Новосадска ТВ

ФИЛОЗОФСКИ У НОВОМ САДУ ДОНЕО ВАЖНУ ОДЛУКУ – КУПИЋЕ АЛКОХОЛ! Пленум одобрио захтев свог „финансијског тима“: НОВАЦ ИЗ ДОНАЦИЈА ДАЈУ ЗА РАКИЈУ, организује се бал

Новосадска ТВ

„НИШ ИМА СЛАВНУ ИСТОРИЈУ, АЛИ И ПРАВО НА БУДУЋНОСТ“ Лидер СНС Вучевић са Свенародног скупа за Информер: Већинска Србија хоће да прича о важним темема, а не ко јаче пишти у пиштаљ

Новосадска ТВ