Хроника

ЈЕДНО ЛИЦЕ ЗАДОБИЛО ТЕШКЕ, А СЕДАМ ЛАКЕ ТЕЛЕСНЕ ПОВРЕДЕ Пет саобраћајних незгода у протекла 24 сата на подручју Јужнобачког округа

У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, односно Града Новог Сада, догодило се пет саобраћајних незгода, у којима је једно лице задобило тешке, а седам лаке телесне повреде.

Полицијска управа у Новом Саду је, 18. јуна, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 469 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

На овом подручју, из саобраћаја је искључено 27 возача и пет возила, а задржана су четири возача.

Два возача су задржана због вожње под дејством алкохола, а два, међу којима и Новосађанин који је возио аутомобил под дејством психоактивних супстанци, због понављања или настављања вршења прекршаја.

Они ће, уз прекршајну пријаву, бити приведени на саслушање надлежном прекршајном судији.

Related posts

Покрајински фонд ПИО од 1. марта на новој адреси у Новом Саду

Новосадска ТВ

„ОСТАВИТЕ ПОКОЈНЕ ДА МИРНО ПОЧИВАЈУ“ СИН ПОКОЈНОГ ЂУРЕ ШВОЊЕ АПЕЛУЈЕ ДА СЕ СТУДЕНТИ ВРАТЕ У УЧИОНИЦЕ: Насиљем нећемо доћи до правде!

Новосадска ТВ

ДА НЕ УЛАЗИМ У ТЕОРИЈЕ, ТУЖИЛАШТВО РАДИ СВОЈ ПОСАО, АЛИ НЕМАМО САЧУВАНЕ ДОКАЗЕ: Лидер СНС Вучевић о трагедији у Новом Саду и новим сазнањима: Нисам разумео зашто се у року од 24 сата очистила надстрешница

Новосадска ТВ