Архива

(ВИДЕО) МИНИСТАРКА МАЦУРА И ПРЕДСТАВНИЦИ УДРУЖЕЊА „БЕЗБЕДНА ЗАЈЕДНИЦА“ посетили будуће полицајце у Средњој школи унутрашњих послова у Сремској Каменици

Министарка без портфеља Татјана Мацура је испред Кабинета задуженог за родну равноправност, спречавање насиља над женама и економско и политичко оснаживање жена, заједно са представницима Удружења полицајаца и грађана „Безбедна заједница“, посетила будуће полицајце у Средњој школи унутрашњих послова у Сремској Каменици „Јаков Ненадовић“.

Овом приликом одржано је предавање на тему превенције вршњачког и породичног насиља у оквиру пројекта „Породица и другарство без насиља“.

 

Related posts

ПРОНАЂЕНО ТЕЛО МЛАДЕ ТИКТОКЕРКЕ (19): Полиција је једва идентификовала, а онда откривени шоканти детаљи!

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) НА АУТО-ПУТУ ДОГОДИЛА СЕ НЕСРЕЋА И ПАРЕ СУ ПОЧЕЛА ДА ЛЕТЕ НА СВЕ СТРАНЕ Људи су почели еуфорично да их скупљају, а онда је настао ШОК!

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) НОВИ РЕКОРД! У СРБИЈИ ИЗАШЛО ВИШЕ ОД 126.000 ГРАЂАНА ПРОТИВ БЛОКАДА Директор полиције изнео најновије податке

Ivona