Србија

ДОБРЕ ВЕСТИ С ВМА! Једна особа повређена у пожару у дому за старе пуштена кући- Ево какво је стање осталих пацијената

Доктор Војномедицинске академије у Београду Бошко Милев рекао је јутрос да је од четворо повређених у пожару у дому у Барајеву, који су се налазили у тој установи, троје и даље на лечењу док је једна особа пуштена на кућно лечење.

„Од четворо штићеника који су примљени у нашу установу, једна штићеница је пуштена кући, преузела је породица, троје је задржано у нашој установи. Од тих троје, једна болесница је теже повређена има опекотине и налази се на механичкој вентилацији“, рекао је доктор ВМА за РТС.

Осам особа је страдало, а седам је повређено у понедељак у пожару у старачком дому у Великом Борку у београдској општини Барајево.

tanjug/novosadska.tv

Related posts

До јутрос у 8 сати пријављено 395.768 деце за помоћ државе од 10.000 динара

Новосадска ТВ

ТМУРАН ДАН ПРЕД НАМА: Највиша температура до 21 степен, ево шта нас очекује од понедељка

Новосадска ТВ

ДНЕВНИ ХОРОСКОП ЗА 16. НОВЕМБАР Овнове очекују нове могућности, лавови су пуни идеја, а шта је са вама?

Новосадска ТВ