Друштво

ВУЧЕВИЋ УПУТИО САУЧЕШЋЕ ПОРОДИЦАМА СТРАДАЛИХ У ПОЖАРУ У СТАРАЧКОМ ДОМУ: Надам се да ће се повређени опоравити, узрок пожара људски фактор

Председник Владе Републике Србије Милош Вучевић упутио је саучесшће породицама погинулих у јутрошњем пожару у Дому за старе у Барајеву.

“Лоша вест, тешко јутро. Хтео бих да изјавим саучешће породицама погинулих, надам се да ће се повређени опоравити”, рекао је Вучевић гостујући на Телевизији Хепи.

Вучевић је навео да ће истрага утврдити све детаље, а да је од министра за рад, запошљавање, борачка и социјална питања Немање Старовића, који се налази на лицу места, добио информацију да је узрок пожара највероватније људски фактор.

“Вероватно коришћење упаљача, на жалост са трагичним последицама. Пожар се догодио између три и четири ујутру. Ватрогасци су изашли у рекордном року. Око 30 корисника је у дому у том тренутку. На жалост, имамо изгубљене животе”, навео је Вучевић и додао да се ради о легалном дому, који има лиценцу.

Related posts

(ФОТО) ЛИДЕР СНС ВУЧЕВИЋ ПОСЕТИО ПОРОДИЦУ СА ОСМОРО ДЕЦЕ У КОСЈЕРИЋУ Обишао и радове на асфалтирању путева, грађанима поручио: Прелеп нам је Косјерић и Србија, од нас зависи хоћемо ли је сачувати

Новосадска ТВ

ОДАКЛЕ УОПШТЕ ДА СУ ТО ПЕСМЕ ПРОТИВ НЕКОГ Лидер СНС Вучевић одговорио на нове злоупотребе: Није се пуштала музика против Дијане Хрке! Можда су то песме подршке Мрдићу да истраје у захтевима

Ivona

Вучевић: Неће убити Вучића и неће зауставити Србију

Новосадска ТВ