Војводина

У КИКИНДИ БЕЗ ПРОСЛАВЕ НОВЕ ГОДИНЕ Отказан и ватромет, ево коме ће новац бити преусмерен

Због трагичног догађаја у Новом Саду, када је 1. новембра пала надстрешница на Железничкој станици и када је погинуло 15 људи, у Кикинди је отказан програм за дочек Нове године и ватромет који је приређиван у поноћ.

Како је саопштено из Градске управе, одлуку о томе донео је градоначелник Младен Богдан.

– Градоначелник је одлучио да се откаже новогодишњи програм и ватромет на градском тргу. Средства предвиђена за дочек Нове године, одлуком градоначелника, биће преусмерена на програме и мере популационе политике, подршке породици и дечје заштите – саопштено је из Градске управе.

Иначе, у Кикинди се већ више година за дочек Нове године не приређују велики концерти и гостовања популарних музичких звезда, већ је програм базиран на локалним потенцијалима. Ипак, увек у поноћ приређиван је богат ватромет, који ће ове године изостати.

novosti.rs/novosadska.tv

Related posts

МЕТЕОРОЛОГ РИСТИЋ ОТКРИО ДА ЛИ ЋЕМО У НОВУ ГОДИНУ УЋИ СА СНЕГОМ Прва половина децембра хладна и сува

Ivona

СЈАЈАН ПОЧЕТАК КИКИНДСКИХ КОШАРКАША У ПРВЕНСТВУ На трибинама бројна домаћа публика и представници кошаркашких клубова из региона

Новосадска ТВ

(ФОТО) МЕЛАНИЈА ТРАМП УКРАЛА СВЕ ПОГЛЕДЕ НА ТРАДИЦИОНАЛНОЈ НОВОГОДИШЊОЈ ВЕЧЕРИ Сребрну хаљину употпунила са шљаштећим сребрним ципелама на високу пету

Ivona