Регион

ОГЛАСИО СЕ КАБИНЕТ Председник Додик је релативно добро после компликованог,али успешног захвата

Председник Републике Српске Милорад Додик осећа се добро након јутрошњег веома компликованог, али успешног оперативног захвата на једњаку и желуцу, речено је Срни у Кабинету председника Српске.

„Према информацијама које смо добили од Конзилијума лекара, председник је релативно добро, осећа слабост и малаксалост. Оперативни захват био је компликован, те се и даље налази на Одељењу интензивне неге“, истакли су из Кабинета председника Републике. Додали су да председнику Додику следи опоравак с обзиром на сложеност и специфичност оперативног захвата. Навели су да је председник већ дуже времена имао акутни проблем са померањем делова желуца кроз отвор једњака на дијафрагми у грудни кош, те да је јуче имао јаке болове због чега је хитно хоспитализован у Београду, где је инсистирано на оперативном захвату. „Конзилијум лекара огласиће се сутра, након јутарње визите, са новим информацијама у вези са здравственим стањем председника Додика“, рекли су из Кабинета.

Related posts

„ДЕДИЊЕ“ СЕ УПИСАЛО У ИСТОРИЈУ Прва операција у Србији, а тек ШЕСТА на свету, урађена пацијенту- Ево о чему је реч

Ivona

(ВИДЕО) 7 ТАЧАКА ПРИХВАЋЕНО НА СЕДНИЦИ САВЕТА, Прва осуда пресуде председнику Додику – Вучић се хитно упутио у БАЊАЛУКУ, ево шта је поручио из авиона

Новосадска ТВ

ВЕЛИКИ УСПЕХ ЗДРАВСТВЕНОГ СИСТЕМА СРБИЈЕ Укинута листа чекања за операцију КАТАРАКТЕ

Новосадска ТВ