Друштво

(ФОТО) ВУЧЕВИЋ СЕ СА ПОНОСОМ ОБРАТИО ПРЕДСТАВНИЦИМА ОРГИЗАЦИЈЕ ЗА ТРАГАЊЕ И СПАСАВАЊЕ СРБИЈЕ Ваша храброст враћа веру

Премијер Србије Милош Вучевић састао се данас са представницима Организације за трагање и спасавање Србије и истакао да је њихово учешће у акцији спасавања повређених и погинулих у несрећи у Новом Саду, као и ангажовање у Турској после разорног земљотреса, најсветлији пример људскости, хуманости и солидарности.

Он је на свом Инстаграму написао да њихова храброст и пожртвованост враћа веру у људе. „Њихово учешће у акцији спасавања повређених и погинулих у несрећи у Новом Саду, ангажовање у Турској после разорног земљотреса најсветлији су пример људскости, хуманости и солидарности“, написао је Вучевић на свом Инстаграм профилу.

 

 

Related posts

(ФОТО, ВИДЕО) ПРЕМИЈЕР ВУЧЕВИЋ У ПОСЕТИ МОЈКОВЦУ: Да није било Мојковачке битке, не би било ни српске победе 1918. године

Новосадска ТВ

СТРАВИЧНА ЕКСПЛОЗИЈА У КИНИ, ПОЖАР У ФАБРИЦИ ВАТРОМЕТА ОДНЕО 21 ЖИВОТ Огласили се председник Вучић и лидес СНС Вучевић и упутили подршку кинеском народу!

Новосадска ТВ

“РАЗУМЕМ КРИТИЧКИ СТАВ, АЛИ НЕ И ШТА ЈЕ ЊИХОВА АЛТРЕРНАТИВА“ Вучевић: Има наговештаја да би Приштина могла да прихвати улазак српске робе на АП КиМ

Новосадска ТВ