Свет

(ВИДЕО) ЈЕЗИВЕ СЛИКЕ ИЗ ЛОНДОНА Гори вишеспратница, 30 људи евакуисано, сви се боре са стихијом

Огроман пожар избио је јутрос у стамбеној згради у источном Лондону, а на лице места стигло је десет ватрогасних возила и 70 ватрогасаца.

Како пише британски Дејли мејл, виђен је пламен како излази из стана у стамбеном блоку на Квинс роуд Вест у Плејстоу нешто после 8 сати ујутру.

Ватрогасна бригада Лондона саопштила је да је пожар избио у стану на десетом спрату у блоку од 15, а „балкон и унутрашњост стана су тренутно запаљени“.

За сада нема извештаја о повређенима или настрадалима.

Тројица мушкараца успела су да побегну из запаљеног стана пре него што је стигла Хитна помоц́ и указала им помоц́ на лицу места.

Око 30 људи у блоку је евакуисано, а узрок пожара још увек није познат.

Прва дојава стигла је у 8 сати ујутру, а сат касније пожар је стављен под контролу.

Портпарол лондонске ватрогасне бригаде рекао је: „Десет ватрогасних возила и око 70 ватрогасаца одговара на пожар у стамбеном блоку на Квинс Роад Вест у Плаистову.

Саобраћај у том подручју ће бити отежан јер су екипе на терену.

 

Фото: X / Printscreen

Related posts

(ФОТО) КРАВЕ ПРЕЖИВЕЛЕ ПОЖАРЕ КОЈИ СУ БЕСНЕЛИ ЈЕР СУ СТАЈАЛЕ ОКО ЈЕДНОГ ДРВЕТА Фотографија обилази свет, а сви се питају да ли је то БОЖИЈЕ ЧУДО

Ivona

МУП: ПОВЕЋАН БРОЈ ПОЖАРА НА СТАМБЕНИМ ОБЈЕКТИМА, најчешћи узрок непажња грађана

Новосадска ТВ

КАКО СЕ МИТ О САВРШЕНОЈ ШВАЈЦАРСКОЈ СРУШИО ЗА ЈЕДНУ НОЋ Трагедија отворила многа питања

Ivona