Нови Сад

(ВИДЕО) ОБЕЛЕЖЕН ДАН СЕКТОРА ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ На свечаној академији у СНП-у Ђурићу и Дачићу уручене посебне плакете

У Српском народном позоришту је одржана Свечана академија поводом Дана сектора за ванредне ситуације и њивого великог јубилеја – 15 година од оснивања.

Бројне госте поздравио је начелник Сектора за ванредне ситуације Лука Чаушић, који је у свом обраћању подсетио да је Град је од 2013.  године, првенствено захваљујући тадашњем градоначнику, а данас премијеру Србије Милошу Вучевићу, почео да улаже у додатну заштиту. Потом су уручене значке и плакете заслужнима, међу којима су и министар унутрашњих послова Ивица Дачић, као и градоначелник Новог Сада Милан Ђурић.

Related posts

Вучић примио олимпијски тим Србије и уручио државну заставу за Игре у Паризу

Новосадска ТВ

БЕОГРАЂАНИН УХВАЋЕН У КРАЂИ Украо парфеме из новосадске дрогерије

Новосадска ТВ

ИНТЕРВЈУ: ГРАДОНАЧЕЛНИК НОВОГ САДА МИЛАН ЂУРИЋ Градња три моста у једној години историјски подухват (ФОТО)

Новосадска ТВ