Србија

Вучевић честитао завшено школовање полазницима Високих студија безбедности

Председник Владе Милош Вучевић присуствовао је данас свечаности поводом завршетка школовања полазника 13. класе Високих студија безбедности и одбране и официра 67. класе Генералштабног усавршавања, којима је честитао успешно завршено школовање.

„Имао сам част да, у Дому Народне скупштине, присуствујем свечаности поводом завршетка школовања полазника 13. класе Високих студија безбедности и одбране и официра 67. класе Генералштабног усавршавања. Прославили смо њихово постигнуће, а додељене су и сабље као симбол посвећености нашој отаџбини. Честитам им на успешно завршеном школовању, и желим им много успеха у даљој каријери“, написао је Вучевић на свом Инстаграм налогу.

Вучевић је раније у току дана примио амбасадора Републике Аргентине Освалда Нарсиса Марсика.

 

 

Фото: Инстаграм milosvucevic

Related posts

(ФОТО) ОВО СУ НАЈНОВИЈИ ДЕТАЉИ САОБРАЋАЈКЕ У РУМЕНЦИ Дошло до ЧЕОНОГ судара, возило зваршило у каналу од силине! Тинејџер завршио у болници

Ivona

УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ: Опасност од ОДРОНА и мокрих коловоза!

Новосадска ТВ

ПЕНЗИОНЕРИМА ДАНАС ЛЕЖУ УВЕЋАНА ПРИМАЊА На рачуне већ стигао новац

Ivona