Нови Сад

Данас се одржава 31. Новосадски маратон

Старт 31. Новосадског маратона предвиђен је у 10 часова на Тргу слободе. Манифестацију организује Спортско друштво „Новосадски маратон“ уз подршку Града Новог Сада.
Осим маратона од 42 километра, биће одржане и пратеће трке: штафетни маратон, рекреативно трчање, трка грађана на пет километара, нордијско ходање, трке за основце и средњошколце, као и трка за предшколце али и пузећа трка беба. „Старт маратона и трке на 25 километара је на Тргу слободе у 10 часова. Трке на 5 и 10 километара такође стартују са истог места али у 10.45. Услов за учешће на овим тркама је пунолетство, тркачи трче на своју одговорност и потребно је да буду здрави и немају неких здравствених тегоба. Пријаве су завршене, очекујемо преко 800 учесника из 18 земаља. Наша жеља је да покријемо све узрасне категорије, тако да ће бити одржане и трке које нису такмичарског карактера“, најавио је организатор маратона Димитрије Долга.

 

За време маратона одређена је и привремена забрана саобраћаја, на Тргу слободе, у улицама Змај Јовина, Дунавска, на Београдском кеју, у Бајчија Жилинског, на Кеју жртава рације, Булевару цара Лазара, Улици др Симе Милошевића, Јиречековој, Фрушкогорској и на Булевару деспота Стефана.

Related posts

Вучић: Стање на КиМ све више безбедносно а не политичко питање

Новосадска ТВ

ДАНАС ЈЕ ДАН ЖАЛОСТИ У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ Градска власт породицама погинулих помаже са 200.000 динара

Ivona

(УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО) ЈЕЗИВО! ЕКСТРЕМНИ БЛОКАДЕРИ ПОЗВАЛИ НА ЈАВНИ ЛИНЧ НЕКАДАШЊЕГ ГРАДОНАЧЕЛНИКА И ПРЕМИЈЕРА МИЛОША ВУЧЕВИЋА Погледајте терор и претње које су упућене лидеру СНС

Новосадска ТВ