Политика

(ВИДЕО) ВУЧЕВИЋ ОДУВАО БЛОКАДЕРЕ: 15 месеци буке, нула идеја! Шта Србија има од ваших пиштаљки?

Председник Српске напредне странке Милош Вучевић упутио је оштру поруку блокадерима и опозиционим активистима.

Наиме, Милош Вучевић упутио је оштру поруку блокадерима и опозиционим активистима, оптужујући их да већ месецима нуде само претње, буку и хаос, без иједног конкретног предлога за грађане.

Вучевић је истакао да се у јавности од блокадера углавном чују поруке о забранама, протеривању и насиљу, док, како каже, ниједна конкретна идеја за унапређење живота грађана није представљена.

– Забранићемо, протераћемо, лустрираћемо, пребићемо, гађаћемо вас јајима, звиждаћемо… Људи, о чему ви причате? Никада за ових 15 месеци нисте чули од њих ништа смислено, ништа позитивно и конструктивно, осим „правићемо буку“ – рекао је Вучевић.

Он је поставио питање шта грађани заправо имају од такве политике.

– И кад направите буку – шта онда? Шта грађани имају од тога што сте дували у пиштаљке? Хоћете да имате веће плате, пензије? Хоћете да асфалтирате неку улицу? Јесте ли нешто урадили или сте само вриштали? – поручио је Вучевић.

Председник СНС-а је нагласио и да блокадери, како тврди, истовремено одбијају разговор са свима.

– И да вас питамо – с ким ћете ви то да радите, пошто нећете да причате ни са ким? – упитао је Вучевић.

Према његовим речима, политика која се своди на буку, протесте и претње не може да донесе ништа добро грађанима Србије, јер изостају конкретни програми, идеје и решења за развој државе.

Related posts

ЂОКИЋ ЈЕ ПРЕКРШИО ЗАКОНЕ ЈЕР ЈЕ КОЛОВОЂА УЗУРПАЦИЈЕ! Да је частан човек треба сам да потегне оставку! Вучевић о политичком деловању ректора

Новосадска ТВ

„МИСЛЕ ДА ЋЕ ВУЧИЋ РАСПИСАТИ ИЗБОРЕ АКО БЛОКИРАЈУ 50 РАСКРСНИЦА? НЕЋЕ!“ Вучевић: За мене је то тероризам, а не грађанска непослушност

Новосадска ТВ

„УБИЛИ СУ НАМ КРАЉА ОНИ КОЈИ СУ ОПЕВАНИ У ПЕСМАМА“ Лидер СНС Вучевић о скандалозном снимку из Хрватске: Витешки краљ је прва жртва фашизма и нацизма у Европи

Ivona