Србија

Министар Вучевић положио венац код Споменика војводи Живојину Мишићу

Потпредседник Владе и министар одбране Милош Вучевић положио је данас венац код Споменика војводи Живојину Мишићу у Мионици, у оквиру културно-историјске манифестације „Мишићеви дани“.

Венце су положили и делегација Војске Србије, представници Министарства унутрашњих послова, локалне самоуправе и представници борачких удружења.

Министар Вучевић, након полагања венаца, састао се председником Општине Мионица Бобаном Јанковићем, са којим је разговарао о сарадњи Министарства одбране и Војске Србије и локалне самоуправе.

Министар Вучевић присуствоваће вечерас Свечаној академији у Струганику која се, у оквиру „Мишићевих дана“, одржава у част војводе Живојина Мишића.

Related posts

ПОСЛЕДЊЕ ПРИПРЕМЕ ПРЕД ДОЛАЗАК ЕМАНУЕЛА МАКРОНА! Вучић са француским амбасадором Пјером Кошаром

Новосадска ТВ

Вучић: У наредних годину дана и Врање и Лесковац добиће реконструисане болнице

Новосадска ТВ

ПОСЛЕДЊИ ДАН У ГОДИНИ ДОЧЕКУЈЕМО СА ЈУТАРЊОМ МАГЛОМ, ТОКОМ ДАНА СУНЧАНИ ИНТЕРВАЛИ Ево када можемо очекивати снег

Ivona