#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 15. јул

Недеља, 14. јул 2019, 22:41 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ГОРДАНА (МИЛОВАН) МИЈАТОВ (урна), 1941. у 9:45
ФРАНЦ (ФРАНЦ) КНАП, 1953. у 10:30
БОРИСЛАВ (СРПКО) МЕКИЋ, 1952. у  11:15
СТЕВАН (МИЛУТИН) САНТОВАЦ, 1931.у 12:00
ИСМЕТ (ДЕДО) ХАЏИЋ, 1934.у 12:45
ЦВИЈЕТА (МИЛЕ) АНИЧИЋ, 1937.у 13:30
ВЕЛИБОР (БРАНКО) КОРОЉЕВИЋ, 1982. у 15:00

Алмашко гробље: ЈЕЛЕНА (БОГДАН) ТЕЛАРОВ 1925. у 13:00
СТАНКА (ДАНИЛО) ПАШЋАН 1964. у 15:00

ФУТОГ Горње старо гробље: ЈЕЛА (ПАЈО) СКЕНЏИЋ 1936. у 15:00

Распоред сахрана и испраћаја за 13. јул

Петак, 12. јул 2019, 14:44 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ЗДЕНКА (ВИКТОР) БУРИЋ (урна), 1932. у  9.45
ДАНИЦА (МИЛОШ) МИЛОВАНОВИЋ (урна), 1927. у  10.30
БОГДАН (СТЕВАН) ЂУРЂЕВ (испраћај), 1980. у  10.30
ЖЕЛИМИР (МИЛОШ) ГОВЕДАРИЦА (урна),  1950. у  11.15
РАДОСЛАВ (АЛЕКСА) ФИЛИПОВИЋ, 1947. у  11.15
СЛОБОДАН (МАРИНКО) ПЕЈИЋ (испраћај), 1947. у  12.00
ИРМА (ЈОВАН) ПОП-МИТИЋ (урна), 1925. у  12.45
ДАВИД (РИСТА) МАРИЋ, 1946. у  13.30
РАТОМИР (МИЛАДИН) ДРМАНИЋ, 1945. у  14.15
РАДОСЛАВА (ДАНИЛО) ОТИЋ, 1947. у  15.00
 
Успенско гробље: АЛЕКСАНДАР (ПЕРА) ЈОВАНОВИЋ 1930. у  13.00
Католичко гробље: ЛАДИСЛАВ-ЛАСЛО (ИВАН) ПРАВДА 1930. у  11.00
 ЂУЛА (ФРАЊА) ШОМОЂИ 1962. у  13.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље: ДЕСАНКА (ИВАН) ПРЕДОЛАЦ 1941. у  14.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље: СЛОБОДАНКА (СЕЛИМИР) КУРЕШЕВИЋ 1950. у  13.00
КАЋ  Месно гробље:  ДРАГИЦА (ВЛАДЕ) ИЛИЋ 1960. у  15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 12. јул

Четвртак, 11. јул 2019, 16:32 извор: НовосадскаТВ

1.

Живица (Милован) Ђурин

1974.

Градско гробље - похрана урне

10:30

2.

Снежана (Александар) Мор

1942.

Градско гробље

11:15

3.

Ђурађ (Остоја) Милићевић

1949.

Градско гробље

12:00

4.

Ана (Јосип) Радосављевић

1932.

Градско гробље

12:45

5.

Миодраг (Новеља) Дробњак

1948.

Градско гробље

13:30

6.

Сава (Срето) Лугоња

1942.

Градско гробље

14:15

7.

Перо (Славко) Умићевић

1949.

Градско гробље

15:00

8.

Бранко (Миљкан) Ромчевић

1956.

Горње гробље (Ковиљ)

12:00

9.

Душанка (Илија) Јовановић

1946.

Нови Лединци (Нови Лединци)

13:00

10.

Стоја (Павле) Родић

1940.

Каћ (Каћ)

14:00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 11. јул

Среда, 10. јул 2019, 15:09 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:
ГАНИЈА (м) (ЗЕЋИР) МУЈАЛИ, 1961. у  11.15
СНЕЖАНА (МИЛИЦА) БРАДИЋ, 1983. у  12.45
ЂОРЂЕ (ЂУРО) БАШИЋ, 1951. у  13.30
СТАНИСЛАВА (ЋИРО) ИШТВАНОВ, 1941. у  14.15
Алмашко гробље:   ДРАГИЊА (МИЛАН) МИЛИЋ, 1952. у 11.00
Успенско гробље: СТЕВАН (МИЛОШ) КРСТИЋ, 1964. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  ВОЈО (СТАНКО) ЈОВИШИЋ, 1949. у 13.00
ФУТОГ Централно гробље:  МИЛЕ (НИКОЛА) ЋУЋУЗ, 1942. у 13.00
ФУТОГ Доње ново гробље:  ВЕРУНА (ГАБОР) ПАНКОВИЋ, 1928. у 15.00
КАЋ  Месно гробље:    КОСТА (ПАЛ) СИМЕУНОВ, 1942. у 15.00
КОВИЉ  Горње гробље:    КОВИНКА (МИЛАН) БАБИ, 1934. у 13.00

Искључења струје

Среда, 10. јул 2019, 13:40 извор: "Електровојводина" АД

Дана 11.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Антона Чехова 35-15:

09.30 – 11.30

2.

Сусек

Део насеља Сусек од ул. према Дунаву, према Сусеку, према Баноштору, Рибарска, Николе Тесле, Х. Пинкија, Поштанска, В.Караџића, Б.Радичевића, Фрушкогорска и до викенд насеља Рибњак:

ФИРМЕ: ЧАРДА, САМОПОСЛУГА, БУФЕ „ПАРТИЗАН“, ЕКОНОМИЈА, ЗЕМ.ЗАДРУГА, ДОМ КУЛТУРЕ, ОШ „Ј. ПОПОВИЋ“, ДОМ ЗДРАВЉА, ВОДОВОД, МЕШАОНА, ЧАРДА „СУСЕК“ и РИБЊАК:

09.00 – 12.00

Дана 11.07.2019. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Дунав насеље и предузећа Ефект и Елконд:

08.00 – 14.00

Дана 12.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Черевић

Викенд насеље Дунав – Беочин;

Део насеља Черевић од ул. Краља Петра Првог, Глигорија Лазића, Вој.Мишића, Н.Тесле, Карађорђева, Фрушкогорска, А.Герецког, Миленка Шербана, Јована Грчића Миленка, Б.Радичевића, В.Караџића, Хероја Раше, Светосавска, Д.Савића Доде, Златница, Ј.Живковића, Б.Ћопића, Поп Миленкова, П.Кочића, Вој.Степе, 10 марта, Његошева и до ул. М.Црњанског;
ФИРМЕ: РЕПЕТИРОР, РАДИОНИЦА „ЕЛКОНД“, ШТАМПАРИЈА „ЕФЕКТ“, Ф.К. „СРЕМАЦ“, СТАДИОН, ВОДОВОД, КАФЕ „КОКА“, СУР „ПЕЛМО“, МЕСНА ЗАЈЕДНИЦА, ПИЛАНА, ПРОДАВНИЦА „МЛАДОСТ“, ЦРКВА И КИОСК „ПОДУНАВЉЕ“:

08.30 – 13.00