#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Четвртак, 18. јул 2019, 15:35 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 19.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сомборски Булевар 5-9:

08.30 – 11.00 

2.

Сремски Карловци

М.Стратимировића;
Београдска;
Сремска;
Виноградарска;

Ивана Филиповића;
Матошева;
Карловачког мира 11-27, 2-26;
Илије Округлића 1-11, 2-8;
Максима Горког 1-1Ц;
Св.Марковића 1-17, 2-60;
Пупинова 1А-15, 12-24;
Гробљанска;

ВАТРОГАСНИ ДОМ:

09.00 – 11.00 

Дана 22.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Пословни објекти у индустријској зони:
НИВА, ПРИВРЕДНИКОВА, РАДОСНО ДЕТИЊСТВО, ПРОМОНТ, ЈАНКОВИЋ И НИТ:

08.00 – 11.00 

Распоред сахрана и испраћаја за 19. јул

Четвртак, 18. јул 2019, 15:34 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ИШТВАН (ИМРЕ) АЧАИ, 1931. у 9.45
РУЖА (АНТЕ) СРДИЋ, 1932. у 11.15
ЗОРКА (МИЛОШ) ЉУБИЧИЋ, 1960. у 12.00
ДУШАН (СТЕВАН) СКЕНЏИЋ, 1962. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: БОЖИДАР (ЛАЗАР) ЛАБУС, 1930. у 13.00

КАЋ Месно гробље: ДРАГА (НИКОЛА) КНЕЖЕВИЋ, 1934. у 13.00

РАНКО (МИЛЕ) ЛОНЧАР, 1960. у 15.00

БУДИСАВА Католичко гробље: ИЛДИКО (ЂОРЂЕ) САМАРЏИЋ, 1963. у 15.00

ФУТОГ Горње старо гробље: ЈАСМИНА (МИЛАН) ТХОСС, 1953. у 13.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље: НИКОЛА (ДУШАН) ДЕСНИЦА, 1934. у 11.00
 

Распоред сахрана и испраћаја за 18. јул

Среда, 17. јул 2019, 16:05 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

СТЈЕПАН (ЈОСИП) БУКОВАЦ, 1938. у  9.45
ЉУБИЦА (НИНКО) БАРИЋ, 1937. у  10.30
СЛАВИЦА (ЈОВО) ЦИЦАК, 1953. у  12.00
МИХАЈЛО (ГАВРА) КОЛБАС, 1954. у  12.45
РАДОЈКА (БРАНКО) БУЗАРЕВИЋ, 1945. у  13.30
 

КАЋ  Католичко гробље ИРЕНА (ЂОРЂЕ) ВАРГА, 1951. у  15.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:  ГОЈКО (НИКО) КАЧАР, 1933. у  15.00
БУКОВАЦ  Месно гробље:   ЗОРА (МИЛОРАД) ПАРИПОВИЋ, 1961. у  13.00
 КОВИЉКА (КРСТАН) ПОДРАШЧАНИН, 1932. у  15.00

Искључења струје

Уторак, 16. јул 2019, 13:21 извор: "Електровојводина" АД

 

 

Дана 17.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лукијана Мушицког 12-24;
Архим.Јована Рајића 1-9:

09.00 – 12.00 

Дана 17.07.2019. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Угао Х.Сретића и Матице Српске;
ЗГРАДА МАТИЦЕ СРПСКЕ:

09.00 – 11.00 

Дана 18.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Футог

З.Челара 60А-76, 101-113;
Б.Радичевића 52, 56-64;
Т.Марковића 2-22, 1-15;
М.Бурсаћ 2-20, 1-15;
Републике Српске 2-18, 1-23;
Л.Кнежевића 26, 32-34, 3,7,9,13,19,23;
Д.Кошутића ББ:

МТС 064:

08.00 – 13.00 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 16. јул

Понедељак, 15. јул 2019, 14:29 извор: НовосадскаТВ

1.

Анка (Бошко) Добожанов

1926.

Градско гробље

12:00

2.

Љубица (Сава) Јовановић

1942.

Градско гробље

12:45

3.

Софија (Лазо) Велаја

1932.

Градско гробље

13:30