#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 7. април

Уторак, 6. април 2021, 20:50 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

МИХАЈЛО (НИКО) ПАЈИЋ, 1935. у 9.00
КАТИЦА (ЂУРО) САБО, 1970. у 9.45
ЈОКА (СТОЈАН) РАДОВАНОВИЋ, 1934. у 10.30
ВИНКА (САВА) ГОВОРЧИН, 1950. у 11.15
ВЕСНА (ДРАГО) ГРДИЋ-ПРСТОЈЕВИЋ, 1963. испраћај у 12.00
ВЛАДАН (СЕРАФИН) ЂОРЂЕВИЋ, 1990. у 12.45
МАРИЈА (ИГЊАТ) ТОМИЋ, 1930. у 13.30
СТАНА (МИРКО) ЈОЈИЋ, 1951. у 14.15
СУЗАНА (ШЕКИБ) РАБИЋ, 1968. у 15.00
КАТИЦА (АЛЕКСАНДАР) КОКОТОВИЋ, 1952. у 15.30

БУКОВАЦ Месно гробље:

РАДМИЛА (МИЛАН) ГОЛУБОВИЋ, 1939. у 15.00

ФУТОГ Централно гробље:

МИЛАДИН (СТЕВО) БАЛАЋ, 1934. у 13.00
 

Искључења струје

Уторак, 6. април 2021, 14:36 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 07.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Шумадијска 10-14, 18; 21-25

Марка Миљанова 12-14,18; 7-13

Косовска 24-26

Павла Стаматовића 5-7

08.30 – 10.30

Милована Глишића 2-8; 1-7

Косовска 21а-25

Марка Миљанова 2-4, 12

М. Ракића 12-16; 9А-15

Земљане Ћуприје 13-15

Марка Нешића 2-8; 1-5

Ђ. Рајковића 6; 1-3

С. Вуковића 20; 17-27

Лађарска 2,18,18А; 1-3

Павла Стаматовића 5

11.30 – 13.30

Ј. Маринковића 29-43; 34-52а

08.00 – 14.00

Народног фронта 53

10.30 – 12.30

2.

Буковац

Део насеља Мала Карагача

08.30 – 11.30

Дана 08.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Скерлићева 6а-10, 1-39

Ђорђа Јовановића 2/1-6, 8 улаз 3

Саве Вуковића 2-8

Златне греде 2-20, 13-37

Косовска 18а-22, 1-21

Земљане Ћуприје 2, 2а

Лончарска 2-4, 10, 1-11

Александра Тишме 2-4, 1-11

Н. Пашића 4

М. Видаковића 1-5

Угао Косовске и Даничићеве 5

Гимназија „З. Јовина“

Саборна црква

08.30 – 10.30

К. Шокице 2-16, 11-17

08.30-12.30

Бошка Петровића 1,2,3,4,6,8

Л. Дунђерски 15,17,19,21

П. Ивића 1,3,5,7

А. Бењака 2, 4

О. Хаџић 14,16

ОММ Градилишта Насеља „Југовићево“

Орман ЈО

08.45-10.45

Шафарикова 22-24

Ј. Руњанина 1-3, 2

Успенска 12-18

10.00-13.00

Пашићева 10-18, 11-17

Златне греде 2-4, 1-15

Г. Гајшин 4-8, 9-17

Грчкошколска 1-9

С. Марковића 2-10, 1-7

З. Јовина 15,19,25

М. Ружића 4,5

Л. Телечког 10-14

Милетићева 2-28, 1-5, 9-31, 35-37

Трифковићев трг 4,6

Робна кућа „Фрушка гора“

Црква

Ресторан „Липа“

Љубљанска банка

11.30 – 13.30

PINCOMUTERS

08.00-11.00

Ј. Јароши 2-30, 3-33

Д. Срејовића 14-18,22,26-32,36, 39-51

А. Немешањи 2-20, 1-27

А. Серџукове 2-30

Нова 18 : 2-18, 1-21

Нова 54: 2-12, 1-9

Б. Пекића 18

П. Шосбергер 4-12, 28,1-29

М. Јорговић 2-24, 3-33

Б. Вукосављевића 30-62, 21-53

М. Ракић 2-50, 1-51

Новосадски пут 89-91

12.00-13.00

 

 

2,

Боцке и Лединци

Магнолија

Јасмина

Брестова

Фрушкогорска

Вука Караџића

Хоповска

Карађорђева

Дрварска

С. Мојића

Л. Мушицког

Селиште

Вучковац

Војска у Лединцима

09.00-13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 6. април

Понедељак, 5. април 2021, 16:55 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

РАДОВАН (НЕБОЈКО) КЕРКЕЗ, 1967. у 9.00
МИЛИСАВА (ДУШАН) САНКОВИЋ, 1945. у 9.45
ВОЈИСЛАВ (МИЛАДИН) ЋУРЧИЋ, 1929. у 10.30
МАРИЈА (ТОДОР) РЕХНЕР, 1938. у 11.15
ВАСО (МИЛАН) ЖИГИЋ, 1950. у 12.00
НЕДЕЉКА (МИЛОШ) ШТЕРЛЕМАН, 1941. у 12.45
ЂОРЂЕ (МОМЧИЛО) ГАЈДОБРАНСКИ, 1957. у 13.30
ВЛАДИМИР (ПЕТАР) МАТЕЈЕВИЋ, 1931. у 14.15
РАДОСАВ (СВЕТИСЛАВ) МИРКОВИЋ, 1953. у 15.00
ДОНКА (ЂОРЂЕ) ВЛАШКАЛИЋ, 1937. у 15.30

Католичко гробље:

АНА (ЈУРЕ) ДОСТАН, 1942. у 11.00
ПРЕДРАГ (БОГДАН) ВЛА, 1983. у 13.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље:

СТОЈКО (ЈОВО) МИХАЉЕВИЋ, 1936. у 15.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Католичко гробље:

ВИНКО (ЈОСИП) ДЕЖЕ, 1946. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Старо гробље:

СЛОБОДАНКА (НИКОЛА) МИЛЕР, 1941. у 15.00

КОВИЉ Доње гробље:

ВЛАЈКО (ЖАРКО) ПЛАВШИЋ, 1946. у 15.00

Горње гробље:

РАДЕ (СТАНИМИР) АНИКИЋ, 1977. у 13.00
 

Искључења струје

Недеља, 4. април 2021, 15:23 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 05.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Светосавска 2-12 и 1-17

Земљане ћуприје 2 и 1-13

Саве Вукивића 12-16 и 9-15

Матице српске 28 и 9-17

Барањска 2-14 и 1-9

Стеријина 2-20 и 15-23

Петра Кочића 6-12 и 1-15

Пећка 2-16 и 1-7

Милоша Обилића 2А-8 и

Алмашка 14

Темеринска 14

11.30 – 13.30

Ђорђа Рајковића 8-12 и 7А-13

Павла Стаматовића 6 и 1/1, 3А, 1/2, 5

Косовска 27, 31-35, 41-43

08.30 – 10.30

2

Руменка

Народне вијске 1-39

08.30 – 12.30

Дана 06.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Патријарха Чарнојевића 20-28, 34 и 31

Текелијина 24

Ванизелиова 18

Гундулићева 21А

Беле Њиве 14-36 И 13-45

Ђорђа Рајковића 14-36 И 13-25

Филипа Вишњића 4А-8, 24-50 И 17-49

Трг С. Вукосављева 20 И 11-15

Косовска 43

Јаше Игњатовића 1-5, 9

ФИРМЕ: Паркинг сервис

09.00 – 12.00

Теодора Мандића 10-54

Петра дрезгића

Пере Попадића 2, 11-23

Трг 1. октобра 1

08.00 – 10.00

2.

Ветерник

Саве Ковачевића 23-49 и 24-48

Соње Маринковића 24-70

Светозара Марковића – Тозе, цела улица

08.00 – 13.00

3.

Стари лединци

Део улице Вука Караџића

Дрварска

Славка Мојића

08.30 – 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 5. април

Субота, 3. април 2021, 18:28 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

МИЛИВОЈЕ (РЕЉА) ЕЛЕЗ, 1944. у  9.00
СОФИЈА (МИЛЕТА) НИНКОВ  -испраћај, 1944 у  9.45
МИЛАН (РАТОМИР) ПАВКОВ -испраћај, 1941. у  10.30
ИВАНКА (РАДИВОЈ) ВЕШОВИЋ, 1935. у 11.15
МИЛАН (САВА) ЈАЈИЋ, 1942. у 12.00
ЈОВАНКА (ИЛИЈА) ВОЈВОДИЋ, 1941. у 12.45
НАДА (МИЛОВАН) ДИМОВСКИ, 1934. у 13.30
ЗОРКА (ЂУРАЂ) ЂУКИЋ, 1936. у 14.15
АМАЛИЈА (ЈОАКИМ) РИГОВИЋ, 1941. у 15.30
 
Успенско гробље:  ОБРЕНКА (РИСТО) НАХЕРАЦ-ВУКОВОЈАЦ, 1948. у 13.00

КАЋ  Месно гробље:  ВУКОСАВА (БЛАГОЈЕ) СТОЈАНОВИЋ, 1935. у 13.00

ФУТОГ Доње ново гробље: МИЛИЦАн(ЈОСИП) ПРЉЕВИЋ, 1924. у 13.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље: МИЛОРАД (КРСТАН) ЗЕЉКОВИЋ, 1947. у 15.00