#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 10. април

Петак, 9. април 2021, 14:36 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду :

НАДА-МИЛА (СЛАВКО) ВУЈАСИН, 1943. у 9.00
СВЕТОЗАР (ЂУРАЂ) КУКИЋ, 1937. у 9.45
ЈОЖЕФ (ЈАНОШ) ЛАКАТОШ (урна), 1934. у 9.45
ВЕСЕЛКО (ЈОВАН) ПРЕДРАГОВИЋ, 1938. у 10.30
ЈУДИТА (ЕМИЛ) БУГАРСКИ  (урна), 1940. у 10.30
МАРИЈА (СТЈЕПАН) ШИМОНИК, 1939. у 11.15
ЈОЖЕФ (ЈОЖЕФ) РАБИ  (урна), 1926. у 12.00
БРАНИСЛАВА (МИХАЈЛО) ЧОРДАШИЋ, 1939. у 12.00
ГОРДАНА (БРАНКО) РАШКОВИЋ (урна), 1939. у 12.45
ПЕТАР (СРЕТЕН) ВУКАНИЋ  (испраћај), 1947. у 12.45
ЗЛАТКО (АНТО) СКОКО, 1949. у 13.30
МАРА (БОЖИДАР) СТАНИВУК, 1947. у 14.15
МИРЈАНА (СТЕВАН) БЕЧИЋ, 1955. у 15.00
МАРИЈА (МАКСИМ) ЖИВАНОВ, 1933. у 15.30

Католичко гробље:  ВАЛЕРИЈА (ЛАЈОШ) ФИНЦИГЕР, 1955. у 13.00

ФУТОГ Доње старо гробље:  РАДИВОЈ (ДАМЈАН) ПЛАВШИЋ, 1942. у 13.00

КАЋ Месно гробље:  ШТЕФАНИЈА (ПЕТАР) КРСТИН, 1941. у 13.00

Искључења струје

Петак, 9. април 2021, 14:14 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 12.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Симе Матавуља 25-39а

Морнарска 51-61а

09.00 – 13.00

Краља Петра Првог 55-61

08.00-09.30

Цвећарска 2а-32, 1а-33,35

Романијска 2

Полгар Андраша 34-36

08.30 – 10.30

Милутина Бојића 38

Полгар Андраша 38-40

Тихомира Остојића 2 (улаз А), 4 (улаз Д)

Вардарска 1А (улаз А), 1Ц (улаз Е)

11.30 – 13.30

Теодора Павловића 6-24

10.30-12.00

 

2.

Бегеч

Део викенд насеља Бегечка јама и чарда код Браше

08.30-12.30

Дана 13.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Радоја Домановића 38-62, 51-71

08.00-14.00

Тихомира Остојића 6-28а, 1-19

Вардарска 12-12б, 16, 1а,5-9

Телепска 2-16б,32,7-11

Полгар Андраша 40б, 40ц

Далматинска 2-4, 8-34,46,50, 3-5а,9-23

Булевар Европе 7-11

08.30 – 10.30

Вршачка 9-35, 12-26

Панонска

Дубровачка

Јерменска

09.00-12.00

Цара Душана 8, 8а

Лазе Нанчића 2, 12-32, 5-35

Ђ. Магарашевића 2-4

Браће Кркљуш 17

Серво Михаља 2-28, 1-23

Руђера Бошковића 2-18, 1-19

11.30 – 13.30

Савска 1-25, 2-14а

09.00-11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 9. април

Четвртак, 8. април 2021, 14:38 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду :
   
МИРЈАНА (НЕДЕЉКО) НИНКОВИЋ, 1941. у 9.00
ЈУЛИЈАНА (ЈАНОШ) РИНГ (испраћај), 1937. у 9.45
ДУШАН (ЖИВАН) МАРКОВИЋ, 1964. у 10.30
РАДАШИН (АЛЕКСАНДАР) ИГЊАТИЈЕВИЋ, 1932. у 11.15
ДАНИЦА (БРАНКО) ЖИВАНОВ, 1947. у 12.00
БРАНКА (МИЛАН) ВИГЊЕВИЋ, 1985. у 12.45
ДРАГАН (СТЕВО) ЛЕЂАНАЦ, 1949. у 13.30
НАЦИ (ТЕРЕЗИЈА) РИТЕР, 1958. у 14.15
ИВАНКА (РАДИВОЈ) МАТВИКОВ, 1930. у 15.00
ЈОСИП (ЈАНОШ) ЈУХАС, 1976. у 15.30

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  ЂОКА (НИКОЛА) ТОМИЋ, 1965. у 13.00

ФУТОГ Централно гробље: БОЖО (СИМЕОН) РАНИСАВЉЕВИЋ, 1952. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 8. април

Среда, 7. април 2021, 14:49 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

ГРОЗДАНА (ЛАЗАР) СИМИЋ, 1936. у 9.00
БОЖИДАР (МИЛЕ) СТУДЕН, 1930. у 9.45
ЈАРОСЛАВ (АНДРИЈА) РУДЕК, 1936. у 10.30
БРАНКО (ЂУРО) БОЈИЋ, 1932. у 11.15
МАРГИТ (ЂЕРЂ) ТАКАЧ, 1940. у 12.00
ЗОЛТАН (КАРОЉ) СЛОВАК, 1980. у 12.45
РАДОЈКА (МИЛИВОЈ) ЦИМЕША, 1964. у 13.30
ДРАГИЊА (СТЕВАН) РАДИШЕВИЋ, 1935. у 14.15
ЉУБИЦА (ВАСА) ШИРОЧКА, 1945. у 15.00
ДАНИЦА (РАДЕ) РИСТИЋ, 1927. у 15.30

ПЕТРОВАРАДИН Ново геобље:  МИРОСЛАВ (МИЛОШ) ПОПОВ 1976. у 13.00

КАЋ Месно гробље:  РОСА (ЂОРЂО) ПУШАРА 1953. у 15.00

Искључења струје

Среда, 7. април 2021, 13:35 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 08.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Скерлићева 6а-10, 1-39

Ђорђа Јовановића 2/1-6, 8 улаз 3

Саве Вуковића 2-8

Златне греде 2-20, 13-37

Косовска 18а-22, 1-21

Земљане Ћуприје 2, 2а

Лончарска 2-4, 10, 1-11

Александра Тишме 2-4, 1-11

Н. Пашића 4

М. Видаковића 1-5

Угао Косовске и Даничићеве 5

Гимназија „З. Јовина“

Саборна црква

08.30 – 10.30

К. Шокице 2-16, 11-17

08.30-12.30

Бошка Петровића 1,2,3,4,6,8

Л. Дунђерски 15,17,19,21

П. Ивића 1,3,5,7

А. Бењака 2, 4

О. Хаџић 14,16

ОММ Градилишта Насеља „Југовићево“

Орман ЈО

08.45-10.45

Шафарикова 22-24

Ј. Руњанина 1-3, 2

Успенска 12-18

10.00-13.00

Пашићева 10-18, 11-17

Златне греде 2-4, 1-15

Г. Гајшин 4-8, 9-17

Грчкошколска 1-9

С. Марковића 2-10, 1-7

З. Јовина 15,19,25

М. Ружића 4,5

Л. Телечког 10-14

Милетићева 2-28, 1-5, 9-31, 35-37

Трифковићев трг 4,6

Робна кућа „Фрушка гора“

Црква

Ресторан „Липа“

Љубљанска банка

11.30 – 13.30

PINCOMUTERS

08.00-11.00

Ј. Јароши 2-30, 3-33

Д. Срејовића 14-18,22,26-32,36, 39-51

А. Немешањи 2-20, 1-27

А. Серџукове 2-30

Нова 18 : 2-18, 1-21

Нова 54: 2-12, 1-9

Б. Пекића 18

П. Шосбергер 4-12, 28,1-29

М. Јорговић 2-24, 3-33

Б. Вукосављевића 30-62, 21-53

М. Ракић 2-50, 1-51

Новосадски пут 89-91

12.00-13.00

 

 

2,

Боцке и Лединци

Магнолија

Јасмина

Брестова

Фрушкогорска

Вука Караџића

Хоповска

Карађорђева

Дрварска

С. Мојића

Л. Мушицког

Селиште

Вучковац

Војска у Лединцима

09.00-13.00

Дана 09.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Београдски кеј 29-43

Марка Миљанова 18-26

Душана Васиљева 14-30, 19-25

Висерионова 5, 7

08.30 – 10.30

Београдски кеј 1А-13

М. Бајића 1-5, 9-13

Д. Васиљева 2, 2а,1-3

Козачинског 2-6, 1-3

Дунавска 24-34

И. Л. Рибара 1

Трг Незнаног 1

Војводе Путника 1

Војна менза

Музеј

Архив Војводине

Лука Дунав

Музеј Војводине

ПСЈ Ташта

Дом извиђача

Кућица у парку

Команда гарнизона

Музеј социјалистичке револуције

Водовод и канализација

11.30 – 13.30

Которска 7-51

Јаношикова 8-12а

11.00 – 13.00

Косте Шокице 5

09.00 – 13.00

2.

Сремска Каменица

Планинска

Соње Маринковић 29-39

08.30-12.30

3.

Буковац

Предузећа: Чергић и Метал

09.00 – 11.00