#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Уторак, 23. јул 2019, 14:12 извор: "Електровојводина" АД

Дана 24.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Шумадијска 16А-16Б;
Ђорђа Јовановића 9;
ГРАДИЛИШТЕ ТОПЛАНА:

08.30 – 10.30

Соње Маринковић 14-20, 7-21;
Максима Горког 50, 58-62; 55-59;
Кеј Жртава рације 8, 8/2, 8/3, 8/4;
Радничка 53-55;

ФИРМЕ:ШКОЛА „СОЊА МАРИНКОВИЋА“, РЕСТОРАН И ПОНТОН:

11.30 – 13.30

2.

Ковиљ

Црпке Ковиљ и Дунавац:

08.00 – 14.00

Дана 25.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Кеј жртава рације 2А-6;
Максима Горког 61;
Војводе Мишића 16-32, 15-19:

11.30 – 13.30

Максима Горког 39-51;
Јована Бошковића 14-16, 13;
Војводе Мишића 2-12, 3-11;

Стевана Брановачког 11-13:

08.30 – 10.30

2.

Ковиљ

Црпке Ковиљ и Дунавац:

08.00 – 14.00

3.

Руменка

Народне војске од Змај Јовине до Ослобођења;
Ослобођења до Новосадске до Ади Ендреа;
Нова 2;
Новосадска:

09.00 – 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 23. јул

Понедељак, 22. јул 2019, 16:05 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

ГОРИЦА (АНТА) ЛАСИЦА, 1943. испраћај у 11.15
ВЛАДИМИР (ЂОРЂЕ) РУШКУЦ, 1941. у 12.00
ЈОВАН (МИЛАН) ДАНИЛОВИЋ, 1933. у 12.45
ЗОРАН (БОЖО) ПРЕДОЈЕВИЋ, 1971. у 13.30
МИХАИЛО (ПЕРО) СПАСОЈЕВИЋ, 1938. у 14.15
САЊА (СТАНКО) РОЖИЋ, 1978. у 15.00
Католичко гробље :
АНА (ЂЕРЂ) ВЕЛЕЂИ, 1926. у 13.00

НОВИ ЛЕДИНЦИ, Месно гробље:
ЛУКА (СИМО) КРЖА, 1940. у 13.00
 
ФУТОГ, Горње старо:
РОСА (ПАВЛЕ) ЦРЕПУЉА, 1936. у 13.00

БУДИСАВА, Месно гробље:
ИШТВАН (ИШТВАН) ГАЈДОШ, 1966. у 15.00

БУКОВАЦ, Месно гробље:
ЗАГОРКА (ВЛАДИМИР) УРДАРЕВИЋ, 1930. у 15.00

КАЋ, Месно гробље:
МИЛИЦА (СТАНОЈЕ) СТЕВАНОВИЋ, 1940. у 14.00 .





 

Искључења струје

Понедељак, 22. јул 2019, 14:33 извор: "Електровојводина" АД

Дана 23.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Шумадијска  2-6А и 1-3,7

Даничићева  3-9

Трг републике  11

Александра Типше  6-8 и 13-17

Косовска  10, 14 и 7, 7А-9

ФИРМЕ:  ГСП

                Рибљи ресторан

11.30 – 13.30

Косовска  16-18

Шумадијска  10 и 9-15

Ђорђа Јовановића 10-12

Александра Тишме 17

08.30 – 10.30

Дана 24.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Шумадијска 16А-16Б;
Ђорђа Јовановића 9;
ГРАДИЛИШТЕ ТОПЛАНА:

08.30 – 10.30

Соње Маринковић 14-20, 7-21;
Максима Горког 50, 58-62; 55-59;
Кеј Жртава рације 8, 8/2, 8/3, 8/4;
Радничка 53-55;

ФИРМЕ:ШКОЛА „СОЊА МАРИНКОВИЋА“, РЕСТОРАН И ПОНТОН:

11.30 – 13.30

2.

Ковиљ

Црпке Ковиљ и Дунавац:

08.00 – 14.00

Распоред сахрана и испраћаја за 22. јул

Недеља, 21. јул 2019, 20:27 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

АНДРАШ (ЕРИКА) ИВЕГЕШ, 1961. у 10.30

ЂОРЂЕ (ВОЛИН) ЈОВАНОВИЋ, 1932. у 11.15

МИЛИВОЈ (ЖАРКО) ЂУРИЋ, 1941. У 12.00

МИЛАН (ЈОСИП) СТОЈКОВИЋ, 1950. у 12.45

МИРОСЛАВ (СЛАВКО) ПОПОВИЋ, 1948. у 13.30

СЛАВКО (МИТАР) ТРКУЉА 1943. у 14.15

Алмашко гробље:

РАДОЈКА (ЂОКА) ПЕРИШИЋ, 1941. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН, Транџамент:

ДРАГАН (ЕРО) ШКОРИЋ, 1937. у 13.00

МИЛЕНКО (ВУЧКО) КОВАЧЕВИЋ, 1952. у 15.00

ФУТОГ, Горње старо:

НИКОЛА ВЛАДА) ТУПАЊАЦ, 1949. у 15.00

БУДИСАВА, Назаренско гробље:

КАРОЉ (ЈОЖЕФ) САБО, 1960. у 15.00

КОВИЉ, Доље гробље:

ЖИВКО (ДРАГАН) ЛАЗИЋ, 1963. у 13.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 20. јул

Петак, 19. јул 2019, 14:55 извор: НовосадскаТВ

НОБИ САД, Градско гробље:

БОРИВОЈЕ СПАСОЈЕВИЋ, похрана урне у 9.45
АНЂЕЛИЈА (НОВАК)  СПАСОЈЕВИЋ,  1896. похрана урне у 9.45
ВЛАДИМИР (БОРИВОЈЕ) СПАСОЈЕВИЋ, 1927. похрана урне у 9.45
ЈОЖЕФ (ЈОЖЕФ) АСОДИ, 1951. похрана урне у 10.30
АЛЕКСАНДАР (СЛАВКО) ГРУЈИЋ, 1964. испраћај у 11.15
МЛАДЕН (НЕДЕЉКО) РОГУЉИЋ, 1953. похрана урне у 11.15
БРАНКО (МИЛАДИН) РИБАР, 1948. похрана урне у 12.45
АНА (АНДРЕЈ) ПАПУГА, 1948. у 12.45
ДРАГАН (СЛАВКО) ЈОВАНОВИЋ, 1945. у 13.30
СОФИЈА (БЛАЖ) ЧАЧИЋ, 1936. похрана урне у 14.15