#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 14. новембар

Недеља, 13. новембар 2022, 20:15 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Успенско гробље:

ВЕЉКО (МАРКО) ВУЧЕТИЋ, 1929. у 9.45
ЖИВАН (НИКОЛА) ЈОВИЧИЋ, 1941. у 10.30
КАСИМ (ЈУСУФ) ТАЛОВИЋ, 1939. у 11.15
КАТИЦА (СТЕВАН) МИЈАТОВ, 1952. у 12.00
САВА (ЛАЗАР) БЕЛИЋ, 1948. у 12.45
САРА (МИРКО) ПОПОВИЋ, 1948. у 13.30
ВУКОСАВА (БРАНКО) ИЛИЋ, 1934. у 14.15
ЂОРЂЕ (РАНКО) ШАШИЋ, 1946. у 15.00

Успенско гробље:

ЗОРИЦА (ЕМИЛИЈА) МАНОЈЛОВИЋ, 1928. у 13.00
ЗОРАН (МИЛАН) МИЈАТОВИЋ, 1961. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:

ГОЈКА (ИЛИЈА) АШОЊА, 1934. у 13.00

КОВИЉ Горње гробље:

ТИНА (СТЕВАН) ЈОВИЧИН, 1941. у 13.00

СТЕПАНОВИЋЕВО Месно гробље:

ВЕСНА (НИКОЛА) ЂЕКИЋ, 1969. у 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 12. новембар

Петак, 11. новембар 2022, 12:47 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

СРБОЉУБ (СТОЈАН) СТОЈАНОВИЋ -УРНА- 1952. у 09.45
ГОРДАНА (ЖИВОТА) ЈАНКОВИЋ -УРНА- 1935. у 10.30
МИЛЕ (МИЛАН) ДОМАЗЕТ -УРНА- 1944. у 11.15
ДРАГАНА (ДУШКО) НАДЛАЧКИ -УРНА- 1966. у 12.00
ЈОВАНКА (ЛАЗАР) ЈОЛДИЋ 1939. у 12.45
ТАТЈАНА (НИКОЛА) ПАНДУРОВИЋ 1973. у 13.30
ДОРУ (НИКОЛА) БАРУЛОВ 1960. у 14.15
МИЛАН (ЂУРО) ВЛАИСАВЉЕВИЋ 1954. у 15.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље:

СТАКА (ИЛИЈА) ВЈЕШТИЦА 1933. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 11. новембар

Четвртак, 10. новембар 2022, 14:00 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

КАТАРИНА (АНТОН) МОСЛАВАЦ 1931. у 10.30
ЂУРЂИЦА (ЛАЗАР) БАЛАЋ 1929. у 11.15
ИЛИЈА (ЈАНКО) РАДУЈКОВИЋ 1939. у 12.00

НОВИ САД Католичко гробље:


ТЕРЕЗА (ВИКТОР) ГАЧЕВИЋ 1936. у 13.00

КАЋ Месно гробље:


ЖЕЉКО (АЛЕКСА) ТОПИЋ 1961. у 13.00

Искључења струје

Четвртак, 10. новембар 2022, 13:52 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 13.11.2022.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Каћ

Црпна станица, Ратно острво, Атар и Салаши уз Дунав између Шангаја и Ковиља:

12:30 – 16:00 

Дана 14.11.2022.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Каћ

Црпна станица, Ратно острво, Атар и Салаши уз Дунав између Шангаја и Ковиља:

08:30 – 11:00 

2.

Ченеј

Вука Караџића 258-284,287-319,323-375,290-348,339-343;

Партизанска 2;
Матице српске 2-20, 1-19;

Марка Перичина 2-34;

Салаш 3;

Атарски пут 234-274;

Змајевачки пут 285-404;

Салаш 2    275-283:

08:00 – 14:00

Дана 14.11.2022.г  се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Дом пензионера – Ново насеље:

08:15 – 09:00 

Браће Рибникар 45-47, 63-65А;
Дожа Ђерђа 2-8,16, 1;

Хидрант:

08:30 – 10:00 

Бате Бркића 28,32;
Браће Дроњак 15,14;

Семафор:

09:30 – 10:15

Футошка 27-29:

10:30 – 12:00 

Футошки пут 40-44Б;
Антона Урбана 7-13Ц;
Булевар Кнеза Милоша 2;
Фирме: Поштанска банка и Меридијан банка:

11:00 – 11:45

2.

Беочин

Станка Пауновића Вељка 2-14, 1-13;
Војвођанске бригаде 2-28,1-19;
Планта 13,13/2-14:

09:00 – 10:00 

Викенд насеље Потес Ердељ:

11:00 – 13:00 

3.

Петроварадин

Прерадовићева 162-180,181-193;
Карловчаки друм 2-10,1А:

09:00 – 12:00

Дана 15.11.2022.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ложионичка 2-12;

Булевар С.Јовановића 1,3;
Футошки пут 14А-14Д;
С.Ћоровића 8-24, 13, 15;
Иве Ћипике 7;
АТЦ Сателит:

08:15 – 09:00 

Антона Чехова 2-24, 1-13Д;
Футошка 27-37;
Браће Рибникара 53-61;
Фирме: Инситут за тополарство и Меркатор:

08:30 – 10:00 

Бранка Бајића 6,12-14,20,24-26,30-32;

Бензинска пумпа Пирамида:

09:30 – 10:15

Футошка 68;

Никола Тесле 2-42, 1-17;
Пере Добриновића 2-6,1-7;
Ђорђа Бешлина 4-20, 1-7;
Др. Милана Петровића 6-22, 15А,19-23;
Ћирпанова 50-54, 45-53;

Ненада Митрова 4,8-12, 1-7;
Паје Јовановића 2-4, 1-5;
Уроша Предића 2-4, 1;
Мичуринова 2-2А;

Фирме: Јодна бања, Вила Парк и Зеленило:

10:30 – 12:00

Бранимира Ћосића 43А-45;

Краља Петра Првог 27-29;
Мајевичка 2-8А, 12, 1-15;

Фирма: Диспанзер, Месна заједница, Трафике и Киоск:

11:00 – 11:45

2.

Футог

Раде Кондића 72-96;

Бранка Радичевића 29,39,38-42;

Крајишка 2-24, 1-19;

Грмечка 12-20;

09:00 – 10:30

Првомајска 46-52,39-45;
Раде Кондића 122-146:

08:30 – 11:00

Милана Видака 16А-34, 23-39;

Грмечка 45-57, 56А-70;

Здравка Челара 29-91А, 28-56;

Футошки вашар 2-6, 3-5:

11:00 – 12:30 

3.

Каћ

Михајла Пупина 1-31, 2-30;

Св.Марковића 62:

12:00 – 13:00 

Дана 15.и 16.11.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Прерадовићева 142-180,163-193;

Карловачки друм 2-10, 1А:

08:00 – 13:30 


Искључења струје

Среда, 9. новембар 2022, 17:31 извор: Новосадска ТВ

Дана 10.11.2022.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Мише Димитријевића 40-68, 51-59;

Зорана Поповића 21-25;

Хоповска 2:

08:30 – 10:00 

Мише Димитријевића 40, 27,33-51;
Толстојева 54,54А, 33-37А, 43-47А;
Хоповска 4:

10:30 – 12:00 

2.

Сремска Каменица 

Кетрин Мекфил 23-25,31-37,44-48;
Зеленкогрска 2-4;

Сремских партизана 26-28:

08:30 – 11:30 

3.

Нови Сад

Бранка Ћопића 120-122,125-141;
Каменичка 2

АТЦ , Телеком:

09:00 – 10:30

Руђера Бошковића 2А-46:

09:15 – 11:15

4.

Петроварадин

Динка Шимуновића 29-211, 34-68;

Рачког 80-94,77-97;
Мишелук 1    4-10, 9, ББ;

Мишелук 2    ББ;

Крајишка 2-18, 15-65;

Буковачки пут ББ, 2,2Ц,3Ц,157А;

Томе Маретића 10-52,29-87,103-125;

Карловачки друм 46,50,ББ,83;

Ширине 1,2,3,4,7;
Мајурске ширине ББ;
Пуцкарош 6-14, 7-11, ББ;

Везирац 101А,110Б;

Бреза;

Павла Ристића:

09:00 – 09:30 

5.

Руменка

Нова 10    9.15;

Баштенска 16,18,20-24,19;
Ђура Јовановића (Нова ББ) 9,13;

Српских добровољаца 4-6,12-14,18,24-28,52,3-5,9,13,17-27,31-35,39-43;
Деспота Јована Бранковића (Нова 1) 6,10,11,21,23;
Нова 7      3-7,11-19;

Лазе Марковића 6-12, 18-22, 28, 1-5,9,15;
Јаше Бакова 6А,8А,14,18,20,26-30,3,9-13,21,25,31,35:

09:00 – 10:30 

Дана 10.11.2022.г  се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Војислава Илића 1-21;

Трг мира 1;

Давида Рацковића 1,2-10;

Ђорђа Ђере 12-30А;
Станка Пауновића 2-24, 1-19;

Стовариште Платан, Градско зеленило и Пупма Лукоил:

14:00 – 16:00 

Фирма Бетон:

12:00 – 13:00 

Дана 13.11.2022.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Каћ

Црпна станица, Ратно острво, Атар и Салаши уз Дунав између Шангаја и Ковиља:

12:30 – 16:00 

Дана 14.11.2022.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Каћ

Црпна станица, Ратно острво, Атар и Салаши уз Дунав између Шангаја и Ковиља:

08:30 – 11:00 

2.

Ченеј

Вука Караџића 258-284,287-319,323-375,290-348,339-343;

Партизанска 2;
Матице српске 2-20, 1-19;

Марка Перичина 2-34;

Салаш 3;

Атарски пут 234-274;

Змајевачки пут 285-404;

Салаш 2    275-283:

08:00 – 14:00