#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Среда, 16. новембар 2022, 14:39 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 17.11.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бранимира Ћосића 43А-45;

Краља Петра Првог 27-29;
Мајевичка 2-8А, 12, 1-15;

Фирма: Диспанзер, Месна заједница, Трафике и Киоск:

11:00 – 11:45

Полгар Андраша 34-36;
Романијска 2,4,12,16,20,22;
Цвећарска 1А:

10:30 – 12:00 

Булевар Европе 19-23 - Семафор:

08:30 – 10:00

Мајке Југовић;
Александра Ненадовића;

Баје Пивљанина;
Старог Вујадина:

Аркадија Варађанина:

13:00 – 13:45

Д.Константина 2-4;
И.Огњановића 2-14, 22-28, 1-9;
И.Павласа 6-8;

Булевар Михајла Пупина 4А – Институт Сингидунум и Banca Intesa;
Фирме: Партизан, Дом културе, Позориште Младих, 

08:45 – 09:30 

2.

Петроварадин

Карловачки друм 3-11, 21, 20,44А и НИС ПЕТРОЛ ПУПМПА:

08:00 – 13:30 

3.

Бегеч

Петра Драпшина 39-47,34А-60;
Доситеја Обрадовића 2-8, 1-13:

10:00 – 11:00 

Дана 17.11.2022.г  се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

 

 

Дана 18.11.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Станка Пауновића 2-24,1-19 и Градско зеленило:

08:45 – 09:45

Полгар Андраша 20:

08:15 – 10:00 

Ружин гај 2-32, 1-29;

Суботичка 29;

Булевар Европе 18;

Павлика Мишкина 4-22, 3-21А;
Лазе Нанчића 42-66А, Б, 37-63;
Новака Радоњића 3:

10:30 – 12:00 

Д.Брашована 2-8;

Народног фронта 11-19;
Бошка Бухе 8-10б;
Булевар Ослобођења 135;

Др. Рибара 9-15;
ОШ „Јован Поповић“:

08:45 – 09:30 

Црпка Сајлово 2, Фирма  Beta-roll и објекти фирме Петар Драпшин:

09:00 – 10:00 

2.

Петроварадин

Карловачки друм 3-11, 21, 20,44А и НИС ПЕТРОЛ ПУПМПА:

08:00 – 13:30 

Прерадовићева 39-59А;
Палмотићева 29-31:

10:00 – 12:00 

Патријарха Рајачића 36-68А, 51-73;

Виктора Новака 2-4,1-5;
Прерадовићева 15-37, 36 Семафор, Бензинска станица и Црпка Водовода;
Шендина 21;

Рељковићева 42-66, 51-71 – Семафор;

Крижанић Јураја 2-22, 1-15;
Раде Кончара 52-60;
Владана Деснице 54А-68, 49-55;

08:15 – 09:30 

3.

Раковац

Насеље Стошин до;

Манастирска од 28 према Фрушкој Гори;

Јоргованска;

Потез Столице, Потез Арсин до и Потез Крвавић:

08:30 – 12:30 

4.

Сремски Карловци

Викенд насеље Добриловац:

12:00 – 13:00

5.

Ченеј

Вука Караџића 258-284,287-319,323-375,290-348,339-343;

Партизанска 2;
Матице српске 2-20, 1-19;

Марка Перичина 2-34;

Салаш 3;

Атарски пут 234-274;

Змајевачки пут 285-404;

Салаш 2    275-283:

08:30 – 14:00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 16. новембар

Уторак, 15. новембар 2022, 15:04 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

РОЖА (ИШТВАН) МАКИШ (ИСПРАЋАЈ) 1943. у 09.45
БОСИЉКА (ДРАГО) ТАДИЋ 1937. у 10.30
АНИЦА (БОЖИДАР) СОПКА 1931. у 11.15
СЛОБОДАНКА (ПЕРО) ЛЕЧИЋ 1939. у 12.45
ДУШАН (СТЕВО) ДЕМИЋ 1959. у 13.30
БОЖИДАР (ДМИТАР) ЗОРИЋ 1955. у 14.15

НОВИ САД Католичко гробље:

РОМАНА (ПЕТАР) РОТ (УРНА) 1933. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:


МИРЈАНА (СЛОБОДАН) ХОВЕР (УРНА) 1945. у 11.00
МИЛОРАД (БОГДАН) РАДОСАВЉЕВИЋ 1952. у 13.00

ФУТОГ Централно гробље:

ЈОВО (ТОДОР) ЋУЛУМ 1958. у 13.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље:


УРОШ (СТЕВАН) ГРАБИЋ 1946. у 15.00

КАЋ Месно гробље:

ЉУБИЦА (САВА) МАРИЋ 1935. у 13.00

СТЕПАНОВИЋЕВО Месно гробље:


МИЋО (НИКОЛА) АЛЕКСИЋ 1938. у 13.00

Искључења струје

Уторак, 15. новембар 2022, 12:58 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 16.11.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ђорђа Рајковића 14-16, 28-32А15:

10:00 – 11:00 

Футошка 1А,1-7;

Булевар Ослобођења 76А;

Киоск:

13:30 – 14:15

Браће Рибникар 44-46, 7,21-29;
Данила Киша 30-34,19;
Мише Димитријевића 1;

ОШ „Др.М.Петровић“, Техничка школа и Семафор:

11:30 – 12:15

Тихомира Остојића 2 (улаз Ц), 4 (улазД);
Вардарска 1А (улаз А), 1Ц (улаз Е);
Полгар Андраша 40А (улаз Б);

Хидроцел:

10:30 – 12:00 

Ћирпанова 20,42-48, 23-43А;
Хероја Тепића 22, 17-25;
Жике Поповића 2-8, 1-7;
Футошка 34;
Тржница:

08:30 – 10:00 

2.

Сремска Каменица

Део викенд насеље Ариљево:

11.45 – 13:45

3.

Петроварадин

Прерадовићева 142-180,163-193;

Карловачки друм 2-10, 1А:

08:00 – 13:30 

4.

Каћ

Светосавска 57-65, 62-76;

Петра Драпшина 1-7,2-2Б:

08:45 – 10:45

5.

Ченеј

Вука Караџића 258-284,287-319,323-375,290-348,339-343;

Партизанска 2;
Матице српске 2-20, 1-19;

Марка Перичина 2-34;

Салаш 3;

Атарски пут 234-274;

Змајевачки пут 285-404;

Салаш 2    275-283:

08:30 – 14:00

Дана 16.11.2022.г  се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Мише Димитријевића 76, 78, 80:

08:45 – 09:15

Дана 17.11.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бранимира Ћосића 43А-45;

Краља Петра Првог 27-29;
Мајевичка 2-8А, 12, 1-15;

Фирма: Диспанзер, Месна заједница, Трафике и Киоск:

11:00 – 11:45

Полгар Андраша 34-36;
Романијска 2,4,12,16,20,22;
Цвећарска 1А:

10:30 – 12:00 

Булевар Европе 19-23;

Семафор:

08:30 – 10:00

Мајке Југовић;
Александра Ненадовића;

Баје Пивљанина;
Старог Вујадина:

Аркадија Варађанина:

13:00 – 13:45

Д.Константина 2-4;
И.Огњановића 2-14, 22-28, 1-9;
И.Павласа 6-8;

Булевар Михајла Пупина 4А – Институт Сингидунум и Banca Intesa;
Фирме: Партизан, Дом културе, Позориште Младих, 

08:45 – 09:30 

2.

Петроварадин

Карловачки друм 3-11, 21, 20,44А;

НИС ПЕТРОЛ ПУПМПА:

08:00 – 13:30 

3.

Бегеч

Петра Драпшина 39-47,34А-60;
Доситеја Обрадовића 2-8, 1-13:

10:00 – 11:00 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 15. новембар

Понедељак, 14. новембар 2022, 15:23 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ВУКОСАВА (ПЕТАР) ЧИВОВИЋ 1930. у 09.45
МИРОСЛАВ (РАДИВОЈ) БЕЛИЋ (ИСПРАЋАЈ) 1946. у 10.30
СТОЈАНКА (МИЛАДИН) АРСЕНОВ 1941. у 11.15
ВЕСНА (ДРАГАН) ОРЛИЋ 1963. у 12.00
БРАНКО (МИЛАН) ОДАЛОВИЋ 1953. у 12.45
СЛОБОДАН (ЉУБОМИР) МАКСИМОВ 1948. у 13.30
ДЕЈАН (МИЛАН) КРСТИЋ 1967. у 14.15
БОСИЉКА (БОГОЉУБ) НИКОЛИЋ 1941. у 15.00

НОВИ САД Католичко гробље:


БЕАТРИКС (ИШТВАН) ШИНКО 1957. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:


МАРИЈА (ИВАН) ЖИКИЋ 1927. у 15.00

ФУТОГ Централно гробље:

ЉУБОМИР (МОЈСИЈА) ВОРКАПИЋ 1947. у 13.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље:


ДОРОТЕЈА (АНТУН) РАЈКОВИЋ 1938. у 11.00

КАЋ Месно гробље:


СИМУНА (ЛАЗО) БАЈИЋ 1934. у 11.00
АНДРАШ (ШИМОН) БАРНА 1933. у 13.00
БОРКА (ДУШАН) ДИКИЋ 1950. у 15.00





 

Искључења струје

Понедељак, 14. новембар 2022, 13:04 извор: Новосадска ТВ

Дана 15.11.2022.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ложионичка 2-12;

Булевар С.Јовановића 1,3;
Футошки пут 14А-14Д;
С.Ћоровића 8-24, 13, 15;
Иве Ћипике 7;
АТЦ Сателит:

08:15 – 09:00 

Антона Чехова 2-24, 1-13Д;
Футошка 27-37;
Браће Рибникара 53-61;
Фирме: Инситут за тополарство и Меркатор:

08:30 – 10:00 

Бранка Бајића 6,12-14,20,24-26,30-32;

Бензинска пумпа Пирамида:

09:30 – 10:15

Футошка 68;

Никола Тесле 2-42, 1-17;
Пере Добриновића 2-6,1-7;
Ђорђа Бешлина 4-20, 1-7;
Др. Милана Петровића 6-22, 15А,19-23;
Ћирпанова 50-54, 45-53;

Ненада Митрова 4,8-12, 1-7;
Паје Јовановића 2-4, 1-5;
Уроша Предића 2-4, 1;
Мичуринова 2-2А;

Фирме: Јодна бања, Вила Парк и Зеленило:

10:30 – 12:00

Бранимира Ћосића 43А-45;

Краља Петра Првог 27-29;
Мајевичка 2-8А, 12, 1-15;

Фирма: Диспанзер, Месна заједница, Трафике и Киоск:

11:00 – 11:45

2.

Футог

Раде Кондића 72-96;

Бранка Радичевића 29,39,38-42;

Крајишка 2-24, 1-19;

Грмечка 12-20;

09:00 – 10:30

Првомајска 46-52,39-45;
Раде Кондића 122-146:

08:30 – 11:00

Милана Видака 16А-34, 23-39;

Грмечка 45-57, 56А-70;

Здравка Челара 29-91А, 28-56;

Футошки вашар 2-6, 3-5:

11:00 – 12:30 

3.

Каћ

Михајла Пупина 1-31, 2-30;

Св.Марковића 62:

12:00 – 13:00 

Дана 15.11.2022.г  се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад 

Црпна станица, Д.О.Гас, С.Д „Жељезничар“, Нова ложионица, Локотеретна Станица и Ранжирна станица:

11:30 – 12:15

2.

Петроварадин

Прерадовићева 142-180,163-193;

Карловачки друм 2-10, 1А:

08:00 – 13:30 

Дана 16.11.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ђорђа Рајковића 14-16, 28-32А15:

10:00 – 11:00 

Футошка 1А,1-7;

Булевар Ослобођења 76А;

Киоск:

13:30 – 14:15

Браће Рибникар 44-46, 7,21-29;
Данила Киша 30-34,19;
Мише Димитријевића 1;

ОШ „Др.М.Петровић“, Техничка школа и Семафор:

11:30 – 12:15

Тихомира Остојића 2 (улаз Ц), 4 (улазД);
Вардарска 1А (улаз А), 1Ц (улаз Е);
Полгар Андраша 40А (улаз Б);

Хидроцел:

10:30 – 12:00 

Ћирпанова 20,42-48, 23-43А;
Хероја Тепића 22, 17-25;
Жике Поповића 2-8, 1-7;
Футошка 34;
Тржница:

08:30 – 10:00 

2.

Сремска Каменица

Део викенд насеље Ариљево:

11.45 – 13:45

3.

Петроварадин

Прерадовићева 142-180,163-193;

Карловачки друм 2-10, 1А:

08:00 – 13:30 

4.

Каћ

Светосавска 57-65, 62-76;

Петра Драпшина 1-7,2-2Б:

08:45 – 10:45

5.

Ченеј

Вука Караџића 258-284,287-319,323-375,290-348,339-343;

Партизанска 2;
Матице српске 2-20, 1-19;

Марка Перичина 2-34;

Салаш 3;

Атарски пут 234-274;

Змајевачки пут 285-404;

Салаш 2    275-283:

08:30 – 14:00