#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 31. јул

Уторак, 30. јул 2019, 15:54 извор: НовосадскаТВ

1.

Рамадан (Хусејин) Гаши

1943.

Градско гробље

09:45

2.

Милан (Милош) Супић

1937.

Градско гробље

10:30

3.

Радослав (Спасоја) Шоралов

1947.

Градско гробље

11:15

4.

Ивка (Никола) Ферко

1927.

Градско гробље

12:00

5.

Борислав (Нестор) Андрић

1960.

Градско гробље

12:45

6.

Славко (Софронија) Ђорђевић

1935.

Градско гробље  - испраћај

13:30

7.

Стана (Гојко) Поповић

1930.

Градско гробље

14:15

8.

Љубомир (Драгослав) Голо

1963.

Градско гробље

15:00

9.

Драгослав (Здравко) Кнежевић

1964.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

10.

Миљојка (Драго) Петковић

1932.

Горње старо гробље (Футог)

13:00

11.

Глигорије (Сава) Чичовац

1977.

Горње гробље (Ковиљ)

13:00

12.

Шпиро (Јово) Илић

1960.

Горње гробље (Ковиљ)

15:00

13.

Драган (Рајко) Вукадиновић

1957.

Степановићево (Степановићево)

15:00

 

 

Искључења струје

Уторак, 30. јул 2019, 14:12 извор: "Електровојводина" АД

Дана 31.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ветерник

Радничка 2-30, 1-37;
Саве Ковачевића од почетка до М.Тита;
Краља Петра Првог од С.Ковачевића до Фрушкогорске;
Војводе Мишића 1-21, 2-26;
Војводе Бојовића од Краља Петра Првог до Школске;
Фрушкогорска од Краља  Петра Првог до 29 и 42:

08.00 – 12.00

Дана 01.08.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Стевана Сремца 3-17:

11.30 – 13.30

Стевана Сремца 2-8;
Пап Павла 24;
Стефана Стефановића 11:

08.30 – 10.30

Распоред сахрана и испраћаја за 30. јул

Понедељак, 29. јул 2019, 18:19 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

МИРОСЛАВ (ДОБРОСАВ) ВУЧИЋ, 1936. у 9.45
ЉАХ (ИСАК) ГУДОЛИ, 1980. у 11.15
КАТАЛИН (МИХАЈЛО) ИЛЕШ, 1938. испраћај у 12.00
ДРАГАН (СИМА) ВИДОВИЋ, 1956. у 12.45
БРАНИСЛАВ (СРЕДОЈЕ) ЛАУШИН, 1935. у 13.30
МОМЧИЛО (ЧЕДОМИР) ЛУБУРИЋ, 1955. у 14.15
КСЕНИЈА (БОРИСЛАВ) ТОТ, 1969. у 15.00
АЛМАШКО гробље:
ЈЕЛЕНА (СТЕВАН) МАРИНКОВ, 1925. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
РУЖИЦА (АНТОН) ШАРИК, 1951. у 11.00
ХУСНИЈА (РАМИЗ) ПОРЧА, 1941. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
РАДОЈКА (ГОЈКО) ГРБИЋ, 1937. у 13.00
 

Распоред сахрана и испраћаја за 29. јул

Недеља, 28. јул 2019, 19:21 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД Градско гробље:

МИОДРАГ (ТРАЈКО) СЛАВИЋ, 1961. у 10.30

ДРАГОЉУБ (ВЕЉКО) МИТИЋ, 1951. испраћај у 11.15

ПЕТАР (СТЕВАН) МАРИЋ, 1933. у 12.00

ИВАН (УРОШ) ГЕРИЋ, 1927. у 12.45

АНДРИЈА (АЛЕКСАНДАР) ГРЕБЊЕВ, 1965. у 12.45

БОЖИЦА (РАДЕ) РАКИЋ, 1928. у 14.15

СМИЉА (РАДОВАН) ЖИВАНОВИЋ, 1930. у 15.00

Успенско гробље: ЗОРАН (ОБРЕН) ЂОРЂЕВИЋ, 1935. у 13.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље: МИЛКА (ОСТОЈА) БИБИЋ, 1930. у 13.00

БУКОВАЦ Месно гробље: ВЕЛИНКА (МИХАЈЛО) БАБИЋ, 1937. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН Старо гробље: КОЛЕ (ВАНЧО) ВЕЛКОВСКИ, 1947. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 27. јул

Петак, 26. јул 2019, 16:41 извор: НовосадскаТВ

1.

Милка (Данило) Градина

1924.

Градско гробље - похрана урне

09:45

2.

Душанка (Мирко) Бијелић

1944.

Градско гробље - похрана урне

10:30

3.

Добринка (Слободан) Поповић

1932.

Градско гробље

11:15

4.

Габриела (Фрања) Гујаш

1972.

Градско гробље

12:00

5.

Бранко (Антун) Урх

1944.

Градско гробље  - испраћај

12:45

6.

Лилијана (Крсте) Бараћ

1948.

Ново гробље (Петровардин)

13:00

7.

Славица (Фрањо) Кнежић

1937.

Ново гробље (Петровардин)

15:00

8.

Радислав (Петар) Ракић

1948.

Месно гробље (Степановићево)

15:00