#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Петак, 18. новембар 2022, 22:13 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 19.11.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Динка Шимуновића 29-211, 34-68;

Рачког 80-94,77-97;
Мишелук 1    4-10, 9, ББ;

Мишелук 2    ББ;

Крајишка 2-18, 15-65;

Буковачки пут ББ, 2,2Ц,3Ц,157А;

Томе Маретића 10-52,29-87,103-125;

Карловачки друм 46,50,ББ,83;

Ширине 1,2,3,4,7;
Мајурске ширине ББ;
Пуцкарош 6-14, 7-11, ББ;

Везирац 101А,110Б;

Бреза;

Павла Ристића:

09:00 – 12:00 

Дана 21.11.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Павлека Мишкина 4-22, 3-21А:

08:30 – 09:30 

2.

Петроварадин

Медулићева 2-4, 1-3;
Рачког 13:

08:00 – 08:30 

3.

Пејићеви Салаши

Пејићеви Салаши 37-43,34-40:

11:00 – 12:00 

Дана 22.11.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Никарона Грујића 10-10Б, 38, 1-7,11-41;
Х.Жефаровића 2-16, 3-13;
Краља Уроша 1   6-12, 26, 15-25, 31;
Врдничка 2-12, 5,9,13;
Шишатовачка 8-12;
Војводе Пријезде 14-24, 3, 7-15;
Три добра јунака 2-10, 1-11;
Стојана Чупића 14-16, 20, 1-7;
Призренска 14-24, 28-30, 15-27;
Нова 1        1-5;
Деспота Угљеше 6-12, 20, 1,5-7,11А-11Б, 19, 25;
Стефана Дечанског 34-52, 56-58;

Живојина Ћулума 36А, 40, 46, 46А,56-100, 71Д-77А, 87-91,107;

Младена Лесковца ББ;

Нова 3     54Д-56Е, ББ;

Газиместанска 46-56, 27-43, 51;
Баштованска 18, 17;

Фирме: Кланица Ченејац и Салаш:

08:30 – 10:30 

Лукијана Мушицког 1-9;
Војводе Бојовића 19;

Масарикова 10-12:

09:00 – 13:30

2.

Петроварадин

Буковачки до 2-30,1-13:

08:30 – 12:00

Прерадовићева 124-180, 161-193  - Семафор;
Вука Исаковића 2,1-3 – Вртић Цветић;

Рачког 42-58, 33-53А:

08:00 – 13:30 

3.

Ченеј

Вука Караџића 258-284,287-319,323-375,290-348,339-343;

Партизанска 2;
Матице српске 2-20, 1-19;

Марка Перичина 2-34;

Салаш 3;

Атарски пут 234-274;

Змајевачки пут 285-404;

Салаш 2    275-283:

08:30 – 14:00

4.

Каћ

Светосавска 57-65, 62-76;
Петра Драпшина 1-7, 2-2Б:

08:45 – 10:45

5.

Ковиљ

Стевана Пешића 31-45, 30-40;
7 Јула 5-13, 6Б-14:

12:00 – 13:00 

 

 

 

 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 19. новембар

Петак, 18. новембар 2022, 22:06 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ЛАЗАР (РАДОСАВ) ДРАШКОВИЋ, 1941. похрана урне у 9.45
СОЊА (СТЕВА) ШАШИНАЧКИ, 1931. похрана урне у 10.30
МУАМЕР (БЕЋИР) БАКАЈДАРИ, 1987. у 11.15
ВЕРА (МИЛЕНКО) САВИЋ, 1943. похрана урне у 11.15
ДРАГОМИР (РАДИСЛАВ) ВУКОВИЋ, 1963. у 12.00
ВЕРА (ПАВЛЕ) ВУЧЕТИЋ, 1939. у 12.45
АНИТА (БОГДАН) ДАБИЋ, 1980. у 13.30
АНКА (МИЛЕ) ЈОВИЧИЋ, 1941. у 14.15
ЉИЉАНА (БОГДАН) ВАПА, 1945. у 15.00

Алмашко гробље:

АНКА (ПАВЛЕ) КРСТОНОШИЋ, 1934. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:

ДАМЈАН (ЉУБАН) КУКИЋ, 1944. у 13.00

КАЋ Месно гробље:

ДРАГОМИР (БРАНКО) РАДАНОВИЋ, 1930. у 13.00

БУКОВАЦ Месно гробље:

МИЛКА (МИЛИВОЈ) АНТИЋ, 1957. у 13.00

НОВИ ЛЕДИНЦИ Месно гробље:

НЕДЕЉКО (НИКОЛА) ВУКАЈЛОВИЋ, 1944. у 15.00

Искључења струје

Четвртак, 17. новембар 2022, 14:36 извор: Новосадска ТВ

Дана 18.11.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Станка Пауновића 2-24,1-19 и Градско зеленило:

08:45 – 09:45

Полгар Андраша 20:

08:15 – 10:00 

Ружин гај 2-32, 1-29;

Суботичка 29;

Булевар Европе 18;

Павлика Мишкина 4-22, 3-21А;
Лазе Нанчића 42-66А, Б, 37-63;
Новака Радоњића 3:

10:30 – 12:00 

Д.Брашована 2-8;

Народног фронта 11-19;
Бошка Бухе 8-10б;
Булевар Ослобођења 135;

Др. Рибара 9-15;
ОШ „Јован Поповић“:

08:45 – 09:30 

Црпка Сајлово 2, Фирма  Beta-roll и објекти фирме Петар Драпшин:

09:00 – 10:00 

2.

Петроварадин

Карловачки друм 3-11, 21, 20,44А и НИС ПЕТРОЛ ПУПМПА:

08:00 – 13:30 

Прерадовићева 39-59А;
Палмотићева 29-31:

10:00 – 12:00 

Патријарха Рајачића 36-68А, 51-73;

Виктора Новака 2-4,1-5;
Прерадовићева 15-37, 36 Семафор, Бензинска станица и Црпка Водовода;
Шендина 21;

Рељковићева 42-66, 51-71 – Семафор;

Крижанић Јураја 2-22, 1-15;
Раде Кончара 52-60;
Владана Деснице 54А-68, 49-55;

08:15 – 09:30 

3.

Раковац

Насеље Стошин до;

Манастирска од 28 према Фрушкој Гори;

Јоргованска;

Потез Столице, Потез Арсин до и Потез Крвавић:

08:30 – 12:30 

4.

Сремски Карловци

Викенд насеље Добриловац:

12:00 – 13:00

5.

Ченеј

Вука Караџића 258-284,287-319,323-375,290-348,339-343;

Партизанска 2;
Матице српске 2-20, 1-19;

Марка Перичина 2-34;

Салаш 3;

Атарски пут 234-274;

Змајевачки пут 285-404;

Салаш 2    275-283:

08:30 – 14:00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 18. новембар

Четвртак, 17. новембар 2022, 14:34 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ДРАГАНА (МИЛУТИНОВ) ПИСАРОВ, 1976. у 9.45
БИЉАНА (МИЛОВАН) АНЂЕЛОВ, 1954. у 10.30
СОФИЈА (МИХАИЛО) ПОПАДИЋ, 1953. испраћај у 11.15
МИЛИЦА (УРОШ) АРСЕНИЈЕВИЋ, 1935. у 12.00
ДРАГОСЛАВ (ЛУКА) КАРАЊАЦ, 1938. у 12.45
АНА (ОНДРЕЈ) БЕЛИЧКА, 1939. у 13.30
ДУШАНКА (БОЖИДАР) ПЕТРИЋ, 1929. похрана урне у 14.15
КАТИЦА (САВА) МИЛОВАНОВИЋ, 1938. у 15.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље:

БОСИЉКА (ЂУЈА) ШИЂАНИН, 1949. у 13.00

КОВИЉ Горње гробље:

ДЕСАНКА (ДУШАН) ВЛАОВИЋ, 1937. у 15.00

КАЋ Месно гробље:

ЗОРАН (МИЛУТИН) МРЧАРИЦА, 1961. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 17. новембар

Среда, 16. новембар 2022, 21:57 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


ЈОВАН (ЖИВКО) ЈЕРЕМИЋ (ИСПРАЋАЈ) 1947. у 10.30
РАДМИЛА (ЂУКА) ЏИНИЋ 1941. у 11.15
ДАМЈАН (МИЛАН) ПАРОШКИ 1934. у 12.00
ЗОРКА (МИЛЕТА) ПЛАВШИЋ 1936. у 12.45
ЈЕЛЕНА (ТОДОР) ФИЛИПОВИЋ 1933. у 13.30
МАРИЈА (МИЛОШ) ПЕТРОВИЋ 1963. у 14.15
МИРА (НИКОЛА) БАЈИЋ 1958. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН Старо гробље:

РИХАРД (ПЕТАР) СТЕИН 1941. у 13.00
НАДА (ГАШПАР) ВЕЛИЧКОВИЋ 1957. у 15.00

СТЕПАНОВИЋЕВО Месно гробље:

СМИЉА (МИЛОРАД) БИГА 1950. у 13.00
АНЂЕЛКО (ЂУРАЂ) ПАРИПОВИЋ 1950. у 15.00