#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Среда, 21. април 2021, 13:43 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 22.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Карађорђева 2-8,18-30,1-35;
Саве Ђисалова 2-18, 5-23,27;
Јована Цвијића 2-56, 1-47;
Доситејева 20-26А, 23;
Темеринска 31-41;
Кисачка 26-40А;

Фирме: Новосађанка и Хитна помоћ:

08.30 – 10.30

Бранка Радичевића 10А-50, 9-47;

Косте Шокице 18-40, 19, 23-39;
Карађорђева 24-48, 37-49;
Радоја Домановића 2-18, 1-17:

11.30 – 13.30

2.

Лединци

Брестови, Јасминова и Магнолија:

09.00 – 12.30

3.

Ветерник

Краља Петра Првог од кружног тока до Стадиона и Стадион ФК Ветерник;
Делови улица: Авалска, Петра Кочића, Спортака, Соње Маринковић, Томе Максимовића, Светозара Марковића,, Партизанска, Радничка, Саве Ковачевића, Војводе Мишића, Фрушкогорска, Војводе Бојовића, Цара Лазара и Милана Тепића:

08.30 – 13.00

Дана 22.04.2021.г се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Привредна зона у Беочину:

09.00 – 13.00

Дана 23.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бранка Радичевића 2-10, 3-9А;
Текелијина 6-10;
Гундулићева 6-10, 14-18, 21-25;
Темеринска 14-48:

08.30 – 10.30

Беле њиве 20;
Гундулићева (К.Коларова) 11, 15-19Б;
Текелијина 12-18, 1А, 9-11;
Филипа Вишњића 5Б-15;
Јаше Игњатовића 6,8;
Косовска 32,34;
Фирме: Основна школа, трафика и намештај „Аћим“:

11.30 – 13.30

2.

Сремска Каменица

Раде Кончара 27-41, 28а-40;
Светозара Милетића 21:

08.30 – 12.30

3.

Сремски Карловци

Вука Караџића 1-15, 2-20;
Јована Гроса 2;
Поштанска 7,9,12:

08.30 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 21. април

Уторак, 20. април 2021, 21:04 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

НАДА (РАНЂЕЛ) СТОЈАНОВИЋ, 1938. у 9.00
ШАНДОР (ЛАЈОШ) ЈАНКА, 1950. испраћај у 9.45
АНА (АНТУН) ВЕРНОТ, 1930. у 10.30
РУЖИЦА (ЈУЛИЈАНА) МАРИЈАНОВИЋ, 1932. у 11.15
НАДА (ЈОСИП) ГОЛУБОВИЋ, 1933. у 12.00
ЖАРКО (МИЋО) РВОВИЋ, 1936. у 12.45
ВЕРИЦА (ЛАЗАР) ТУРОМАН, 1944. у 13.30
РАДОЈКА (РАДА) ШОБОЗ, 1934. у 14.15
ЈОВАНКА (ЈОВАН) ШОБОТ, 1938. у 15.00
СТЕВАН (МИЛАН) ВОЈНОВИЋ, 1938. у 15.30

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље:

СИМО (ПЕТАР) КЛИЧКОВИЋ, 1929. у 13.00

ФУТОГ Доње старо гробље:

ЉУБОМИР (САВА) ТРТИЋ, 1947. у 13.00

КОВИЉ Горње гробље:

ЗОРА (МИЛОРАД) МИЛНОВИЋ, 1950. у 13.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље:

СТЕВКА (МИЛАН) КОЛАРЕВИЋ, 1937. у 11.00

Искључења струје

Уторак, 20. април 2021, 13:50 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 21.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Раковац

Викенд насеље Стошин До

09.00-12.00

2.

Нови Сад

Павла Бакића 2-22

08.30-10.30

Јанка Чмелика 90а, 92а, 106 и 108

10.00-13.00

Надземна мрежа у Јанка Чмелика од бр. 80 до краја

Трафике: Тамара, Снежана, бб, бинго плус

10.00-12.00

Текелијина 22, 15

П. Чарнојевића 22,24,25

Југ Богдана 18-24, 28-34, 25-27, 31-39

08.30-10.30

Гундулићева 4-6,30,32А

Алмашка 1

Југ Богдана 2-8А, 1-3, 7-9, 13-17, 21

Беле Њиве 4,8, 1-11

Темеринска 42-58, 49

Здравствена станица

Вагар

11.30-13.30

Дана 22.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Карађорђева 2-8,18-30,1-35;
Саве Ђисалова 2-18, 5-23,27;
Јована Цвијића 2-56, 1-47;
Доситејева 20-26А, 23;
Темеринска 31-41;
Кисачка 26-40А;

Фирме: Новосађанка и Хитна помоћ:

08.30 – 10.30

Бранка Радичевића 10А-50, 9-47;

Косте Шокице 18-40, 19, 23-39;
Карађорђева 24-48, 37-49;
Радоја Домановића 2-18, 1-17:

11.30 – 13.30

2.

Лединци

Брестови, Јасминова и Магнолија:

09.00 – 12.30

3.

Ветерник

Краља Петра Првог од кружног тока до Стадиона и Стадион ФК Ветерник;
Делови улица: Авалска, Петра Кочића, Спортака, Соње Маринковић, Томе Максимовића, Светозара Марковића,, Партизанска, Радничка, Саве Ковачевића, Војводе Мишића, Фрушкогорска, Војводе Бојовића, Цара Лазара и Милана Тепића:

08.30 – 13.00

Искључења струје

Уторак, 20. април 2021, 09:33 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 20.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јосифа Маринковића 29-43, 34-52а

08.00-10.00

Бранка Радичевића 2-4

Темеринска 45-67

Косте Шокице 2А-16, 1-5, 11-17

П. Чарнојевића 4-10, 16, 1-5, 9-23

08.30-10.30

 

 

П. Чарнојевића 2,6,12-14,26,29

Југ Богдана 10-12, 16,11,15-17

Текелијина 30-36, 11-21, 25-33

Венезелисова 11-13

11.30-13.30

 

 

Романијска 2-22

09.00-11.00

 

 

Јесењинова 26-36Б, 41-59

Младена Стојановића 41, 46

Марије Бурсаћ 88, 89

12.00-14.00

2.

Сремска Каменица

Раде Кончар 43-71, 42-70

08.30-12.30

3.

Раковац

Викенд насеље Стошин До

09.00-12.00

Дана 21.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Раковац

Викенд насеље Стошин До

09.00-12.00

2.

Нови Сад

Павла Бакића 2-22

08.30-10.30

Јанка Чмелика 90а, 92а, 106 и 108

10.00-13.00

Надземна мрежа у Јанка Чмелика од бр. 80 до краја

Трафике: Тамара, Снежана, бб, бинго плус

10.00-12.00

Текелијина 22, 15

П. Чарнојевића 22,24,25

Југ Богдана 18-24, 28-34, 25-27, 31-39

08.30-10.30

Гундулићева 4-6,30,32А

Алмашка 1

Југ Богдана 2-8А, 1-3, 7-9, 13-17, 21

Беле Њиве 4,8, 1-11

Темеринска 42-58, 49

Здравствена станица

Вагар

11.30-13.30

Распоред сахрана и испраћаја за 20. април

Понедељак, 19. април 2021, 21:59 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

БЛАГИЦА (КИЦА) МИЉУШ, 1948. у 9.00
ТОПЛИЦА (САДИК) ГАНИ, 1955. у 9.45
НИКОЛА (АЛЕКСАНДАР) БЕЋИН, 1960. у 10.30
ВАЛЕРИЈА (ИШТВАН) АНЂЕЛКОВИЋ, 1953. у 11.15
МИЛУТИН (ЈОВАН) МИТРОВЧАН, 1937. у 12.00
КРСТО (ВЛАДИМИР) ИДРИЋ, 1934. у 12.45
МИРОСЛАВА (БОРИВОЈ) БОРОШ, 1945. у 13.30
БИСЕРКА (МИЛЕНКО) НИКОЛИЋ, 1931. у 14.15
МЛАДЕН (МИЛИЋ) РАДИВОЈЕВИЋ, 1936. испраћај у 15.00
ДУШКО (СРЕТЕН) ПАНТИЋ, 1954. у 15.30

Католичко гробље:

БРАНКА (ВИКТОР) БОСНАИ, 1929. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:

МАРИЈА (ВУКАШИН) БУКВИЋ, 1933. у 13.00

Старо гробље:

ЈОВАН (МИЛАН) СКЕНЏИЋ, 1987. у 15.00

КАЋ Месно гробље:

МИХАЉ (МИХАЉ) СУЛОМАР, 1953. у 13.00
ГОРАН (СЛАВКО) ПИЉАК, 1965. у 15.00