#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 26. април

Недеља, 25. април 2021, 15:38 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

СЛОБОДАН (СМИЉКА) ГРГУРОВ, 1959. у 9.00
МИЛАНА (МИЛОРАД) БРАЈОВИЋ, 1950. похрана урне у 9.45
РАЈКО (МИЛОРАД) ТЕПАВЧЕВИЋ, 1951. у 9.45
 ИШТВАН (КАРОЉ) ЈАКОБС, 1945. у 10.30
ЉУБИЦА (ТОМО) ТАЛЕСКА, 1939. у 11.15
ИВАНКА (МОМЧИЛО) КРКЉУШ, 1946, похрана урне у 11.15
ЦВИЈЕТА (ЈЕРКО) МИЋИЋ, 1940. у 12.00
ЉУБИЦА (ЈОВАН) МИЛОВАНЧЕВ, 1928. испраћај у 12.45
МАРИЈА (ЈАНКО) МАТАСИЋ, 1936. у 13.30
АНЂЕЛКА (МИЛЕНКО) ДИМИЋ, 1931. у 15.00
ТОМА (АЛЕКСА) МАЛИНОВИЋ, 1935. у 15.30

Успенско гробље:

МИЛОСАВА (НИКОЛА) БУЊАЦ, 1935. у 15.00

Алмашко гробље:

РАДИВОЈЕ (МИЛИВОЈЕ) ПОТИЋ, 1931. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:

МИЛАН (ПЕТАР) БАЉАК, 1943. у 13.00

ФУТОГ Централно гробље:

ПЕРО (МИЛОШ) МАЛИНОВИЋ, 1949. у 13.00

БУДИСАВА Католичко гробље:

ШАНДОР (ЈАНОШ) ВИРЦ, 1946. у 13.00

КОВИЉ Месно гробље:

МИЛАН (БОЖО) ЛУКИЋ, 1938. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 24. април

Петак, 23. април 2021, 15:32 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

НЕБОЈША (БОГДАН) ПРОШИЋ   (урна), 1952. у 9.00
СОФИЈА (МИЛЕТА) НИНКОВ   (урна), 1944. у 9.45
ФИЛИПА (БЛАЖ) ХАЈЧУНК, 1955. у 9.45
МИЛЕНКО (СТЕВАН) МИРОСАВЉЕВ, 1929. у 10.30
МИЛАН (ЈОВИЦА) ДИВЈАК    (урна), 1948. у 10.30
МАРИЈА (АНА) АНДРИЧЕК, 1935. у 11.15
БРАНИСЛАВ (БРАНИСЛАВ) БРКЉАЧ   (урна), 1986. у 12.00
БРАНКО (СИМО) ЈЕФТЕНИЋ, 1951. у 12.00
МИЛКА (МИЛАШИН) ЈЕРЕМИЋ, 1949. у 12.45
ЈЕЛЕНА (ДИОГЕН) ПАВЛОВИЋ, 1944. у 13.30
ЈЕЛЕНКА (НИКОЛА) ЧОБАНОВИЋ, 1938. у 14.15
БОЖИДАР (ЈОСИФ) МИРИЋ, 1952. у 15.00
ЈОВАНКА (ОСТОЈА) ГРАБЕЖ, 1941. у 15.30
 
ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур: СИМA (БОГОСАВ) МИЛЕНКОВИЋ, 1933. у 15.00
ФУТОГ Доње старо гробље: МИЛЕ (СИМО) МАРИНОВИЋ, 1941. у 13.00
КОВИЉ Доње гробље:  КАТИЦА (ЈАНОШ) ЈУХАС, 1935. у 11.00
КАЋ Месно гробље: ЗОРАНКА (БОШКО) ДАНИЧИЋ, 1956. у 13.00

Искључења струје

Петак, 23. април 2021, 13:31 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 26.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Гогољева 34-40

М.Димитријевића 2А-4Б

Д.Ђерђа 14-18, 20-26 и 3-15

Браће Рибникар 39,43

ФИРМЕ: Атеље

Гасна станица

Семафор

11.30 – 13.30

Паје Радосављевића 2а, 2б, 2ц, 2д и 1-7

Сентандрејцки пут 91

Паје Крстића 1-9 и 2-12

09.30 – 11.30

Славија Коп

08.45 – 10.30

Булевар Цара Лазара 79

ФИРМЕ: „Макси“ дисконт

Мотел „Александар“

Хидроцел

Вртић

МЦ+“ клиника

Банка Интеза

Југолаб

08.30 – 10.30

2.

Сремска Каменица

Славка Родића 38-58 и 39-57

08.30 – 13.30

3.

Раковац

ФИРМЕ: Инвент и Елпро

11.00 – 14.00

Дана 27.04.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар. војводе Степе 13-79

ФИРМЕ: Барака и Склониште

08.30 – 10.30

Булевар. војводе Степе 81-137

Булевар. кнеза Милоша 28-34

11.30 – 13.30

2.

Сремска Каменица

Владимира Назора 28-48а, 29-47

08.30 – 12.30

3.

Петроварадин

Прерадовићева 44-66 и 39-59 и 29

Палмотићева 1, 3, 3а

10.00 – 13.30

Распоред сахрана и испраћаја за 23. април

Петак, 23. април 2021, 12:03 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду :

БОРИСЛАВ (СТЕВАН) МИЈИН   (испраћај), 1946. у 9.00
ЂОРЂЕ (ВЛАДО) МАРИНОВСКИ, 1949. у 9.45
РАДМИЛА ((ЈОВАН) ЛУКИЋ   (испраћај) , 1941. у 10.30
БИЉАНА (СВЕТОЗАР) ЛЕКИЋ   (урна), 1960. у 10.30
ДРАГАН (ДРАГАН) ПЕРГЕ, 1960. у 11.15
ВЕРА (ЉУБОМИР) СТЕГИЋ, 1932. у 12.00
ЕЛВИРА (ЕНДРЕ) ЧАНАДИ, 1967. у 12.45
НОВКА (ЗДРАВКО) РАЈКОВ, 1929. у 13.30
ВОЈИСЛАВ (ЋЕТКО) ТОМАШЕВИЋ, 1937. у 14.15
КАТА (БЛАЖЕ) САНКОВИЋ, 1936. у 15.00
ДУШАН (ИГЊАТ) ДИЊАШКИ, 1951. у 15.30
 
ФУТОГ Централно гробље:  ЈОВАНКА (МИЛЕ) ТРИФУЊАГИЋ, 1939. у 11.00
 ПЕРО (СТЕВО) БАЛАЋ, 1942. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 22. април

Среда, 21. април 2021, 17:41 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД ГРАДСКО ГРОБЉЕ:

РАМАДАН (РУШИТ) САДИКИ, 1956. у 9.00
ДАНИЦА (ЈЕЛИЦА) ПАЉА, 1940. у 9.45
РУДОЛФ (ДРАГУТИН) БЛУМЕНШАЈН, 1951. у 10.30
ДЕСАНКА (САЗДА) ГОЛУБОВ, 1949. у 11.15
СЛАВОЉУБ (БОГОЉУБ) АНДРИЋ, 1937. у 12.00
БОРИСЛАВ (САВА) СТАНИШИЋ, 1935. испраћај у 12.45
МАРИЈА (ЛАЗА) ЈУРИШИЋ, 1932. у 13.30
ЖИВКА (МИЛОШ) РАЛЕТИЋ, 1933. у 14.15
ЗОРАН (ИЛИЈА) ФИЛИПОВИЋ, 1948. у 15.00
НАТАЛИЈА (ЛУКА) ДАВИДОВИЋ, 1932. у 15.30

Алмашко гробље:

МИРКО (ВАСА) АРСЕНОВ, 1935. у 13.00