#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 7. октобар

Недеља, 6. октобар 2019, 20:28 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МИЛИЦА (СПАСОЈЕ) ХАЈНАЛ -урна, 1926.  у  10.30
ЉУБИЦА (ПЕТАР) БИЦКЕЛ  -урна, 1948.  у  11.15
СЛАВИЦА (ДМИТАР) ВЕЛИМИРОВИЋ испраћај за Маглић, 1950.  у  12.00
НОВИЦА (ВУКОСАВ) НИКОЛИЋ, 1971.  у  12.45
ЈОВАН (МИЋО) ЉУШТАНОВИЋ, 1954.  у  13.30
ДУШАН (РАДЕ) РАЂЕНОВИЋ -испраћај, 1939.  у  14.15
ЈУЛИЈАНА (ЛУКАЧ) РАЈИЋ, 1937.  у  15.00


КОВИЉ  Горње гробље: ТОДОР (ТОМА) ЈЕВРИЋ, 1937.  у  13.00
 ПАВЛЕ (РАДИВОЈ) МИЛИВОЈЕВ, 1938.  у  15.00
 

Распоред сахрана и испраћаја за 5. октобар

Петак, 4. октобар 2019, 15:05 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље:

МИЛАН (МИЛИЦА) СОЛАРОВ  - урна, 1933. у 9.45
БОШКО (САВА) МАРКОВИЋ – урна, 1940. у 10.30
МИРОСЛАВА (ВЕЉКО) ЈЕШИЋ – урна, 1941. у 11.15
АНТОН (БЛАЖ) ФАЗЕКАШ, 1929.  12.45
НАДА (МИЛАН) МИЈИЋ – испраћај, 1938. у 13.30

Успенско гробље: ДОБРИЛА (ЖИВОЈИН) ДАМЈАНОВИЋ, 1930. у 15.00

Искључења струје

Петак, 4. октобар 2019, 13:49 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 07.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Стевана Мусића 2,4-10А, 1-9;

Максима Горког 38-52, 31-39;
Јована Ђорђевића 4-10, 15-15А;
Радничка 47-51:

08.30 – 10.30

Стевана Мусића 11-17;
Радничка 26-32:

11.30 – 13.30

2.

Ковиљ

ЦС РАТНО ОСТРВО, КАЛИШТЕ, ФАЗАНЕРИЈА, ЦРПКЕ КОВИЉ И ДУНАВАЦ:

08.30 – 13.30

Дана 08.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар Цара Лазара 9-21;
Бошка Бухе 2,2А,2В,6,10,10А,10В;
Благоја Паровића 9-9Б:

08.30 – 10.30

Булевар Цара Лазара 3;
ИНСТИТУТ ЗА ИНДУС.СИСТЕМ ССРО 1, МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ, ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ, ЗАВОД ЗА ФИЗИКУ И МАТЕМАТИКУ, ВИША ЕКОНОМСКА ШКОЛА, ЦЕНТАР ЗА ФИЗИЧКУ КУЛТУРУ, СТУДЕНСКИ ДОМ 1 ЛЕВО, СТУДЕНСКИ ДОМ 1 ДЕСНО, КАНТИНА, КАФИЋ, ЗКИ ЕРЦ 1, ЗКИ ЕРЦ 2, КАДРОВСКА ШКОЛА ЗА ФИЗИЧКУ КУЛТУТУ, СТУД.ЦЕНТАР „ВЕЉКО ВЛАХОВИЋ“:

11.30 – 13.30

ССРО ЕВ- 1П у улици Ержебет Берчек:

09.00 – 11.00

Руђера Бошковића 1А до 25:

08.00 – 11.00

Дана 08. и 09.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Нанчића 37-63, 42-66а;
Новака Радоњића 3-21;
Ђорђа Магарашевића 25-43, 24а-56:

08.00 – 13.30

 

Распоред сахрана и испраћаја за 4. октобар

Четвртак, 3. октобар 2019, 15:19 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
МИРЈАНА (ИВАН) БЈЕЛОМЕСНИ, 1956. похрана урне у 9.45
МИХАЈЛО (ИВАН) МАРТИНЧЕВИЋ, 1938. у 10.30
ОЛГА (ДАНИЛО) ВУЈКОВ, 1929. у 11.15
ДУШАНКА (МИЛЕ) ПЕВАЧ, 1936. у 12.00
ДРАГИЊА (РАДОВАН) ЛАЗИЋ, 1929. у 12.45
СТЕВАН (ЈОЖЕФ) ВИЗИ, 1941. у 13.30
ЖЕЉКО (АНТЕ) ВЛАХОВИЋ, 1954. у 14.15
ЧЕДОМИР (ДРАГОЉУБ) НИКОЛИЋ, 1947. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
РАДОСАВ (РАТКО) АНТИЋ, 1940. у 15.00
НОВИ ЛЕДИНЦИ:
ЂОРЂЕ (КРСТА) КОВАЧЕВИЋ, 1934. у 13.00
ФУТОГ, Доње старо:
САВЕТА (ИВАН) БРЧИНОВИЋ 1948. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 3. октобар

Среда, 2. октобар 2019, 14:58 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


ГИЗЕЛА (ЛАЈОШ) КУН, 1936. у 10.30
МИЛКА (ЂУРО) ПОПОВИЋ – ТАТИЋ, 1944. у 11.15
ЉУБОМИР (ЉУБИЦА) ВУКИЋ, 1949. у 12.00
ЖЕЉКА (МИЛЕ) ЈОВАНОВИЋ, 1963. у 12.45
ИЛИЈА (БУДИМИР) МАНОЈЛОВИЋ, 1949. у 13.00
Католичко гробље: МАТИЛДА (ЈОСИП) МАРТИН, 1935. похрана урне у 11.00


ВЕТЕРНИК Месно гробље: СТЈЕПАН (ЈОСИП) ЖНИДАРИЋ, 1931. у 11.00

ПРЕДРАГ (БЈЕЛАН) САВАНОВИЋ, 1928. у 15.00


ФУТОГ Горње старо СИНИША (МИЛЕНКО) СИМИЋ, 1959. у 13.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново ЗОРАН (ЂУРО) ГРЕГЕЦ. 1967. у 13.00