#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 11. октобар

Четвртак, 10. октобар 2019, 14:40 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

НАДА (МИЛАН) МИЈИЋ -урна, 1938. у 9.45
МИЛЕНКО (СИМО) ВУЧИЋ -испраћај, 1939. у 10.30
ОЛГА (СЛАВКО) ПЕТРОВИЋ, 1936. у 11.15
АНДРИЈА (АНДРИЈА) КРЧЕЛИЋ -испраћај, 1929. у 12.45
ЖЕЉКО (ЂОРЂЕ) БОРЈАН, 1963. у 13.30
ДАРИНКА (ДАНЧИКА) НОЖИНИЋ, 1937. у 14.15
АНЂА (МАРКО) ЛУГОЊА, 1942. у 15.00

Алмашко гробље: ЉУБИЦА (БОШКО) ИНИЋ, 1953. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ВЕЛИМИР (ЛАЗАР) МАРИНКОВИЋ, 1932. у 15.00
БУКОВАЦ  Месно гробље: ТРИВО (ЈОСИП) ГРОМИЛИЋ, 1942. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 10. октобар

Среда, 9. октобар 2019, 14:59 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
РОЗАЛИЈА (ЈОСИП) БИЧКЕИ, 1926. у 11.15
ВЕСЕЛИНКА (РАДИСАВ) МАРКОВИЋ, 1938. испраћај у 12.00
КОСТА (БОШКО) ЧЕШЉЕВИЋ, 1945. испраћај у 12.45
МИЛОВАН (ДУШАН) КОСТИЋ, 1939. у 13.00
МАРКО (ЉУБОМИР) КНЕЖЕВИЋ, 1971 у 14.15
МАРА (СТЕВАН) ТРНИНИЋ, 1940. у 15.00  ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ЕМА (ЈОСИП) СТЕВАНОВИЋ, 1959. у 15.00
ФУТОГ, Горње старо:
БРАНКО (МИЛАН) СОМБОРАЦ, 1954. у 13.00

Искључења струје

Уторак, 8. октобар 2019, 16:08 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 08. и 09.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНA радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Нанчића 37-63, 42-66а;
Новака Радоњића 3-21;
Ђорђа Магарашевића 25-43, 24а-56:

08.00 – 13.30 

Дана 09.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНА  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Пашићева 3-13, 2-8 и РК ФРУШКА ГОРА ;
Грчкошколска;
Златне Греде 1-11;
Грозде Гајшин;
Светозара Милетића 4-26, 3-37;
Трифковићев трг 4 и 6;
Мите Ружића 5 и 4;
Лазе Телечког 12:

08.00 – 12.00 

Булевар Цара Лазара 7,7А,7Б;
Фрушкогорска 4-6;
М.Стојадиновић Српкиње 2-6;
Благоја Паровића 1-3;
ПРОКРЕДИТ БАНКА , ГАРАЖА и ПОСЛОВНИ ПРОСТОР:

08.30 – 10.30 

Народног фронта 2А-8;

Фрушкогорска 8-14;

ПОСЛОВНИ ПРОСТОР:

11.30 – 13.30 

Дана 10.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНA радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Нови Сад – пут за Руменку:

EKSPORT LINE, ЕНЕРГОМОНТАЖА, МИРЕКС, МИЛЕКС, МИНИ ФАРМА  АМАНОВИЋ, НОВОТЕХНА, ШВОЊА, ДАРКОМ, СИГНАЛ, НС ТЕРМОМОНТАЖА, ВУКОВИЋ, LAMEX,  WOBY HAUS, ИКR.доо и Руменачки пут од гробља до Руменке: 

09.00 – 13.00 

Браће Груловић 1-15, 2-14а:

08.30 – 13.00

Ресавска 2-4, 1-5;
Фрушкогорска 24-30;
Драгише Брашована 5;
СКЛОНИШТЕ:

11.30 – 13.30 

Раваничка 1-11;
Фрушкогорска 16, 20-24;
Народног фронта 1;
ВЕСТАНС И СКЛОНИШТЕ:

08.30 – 10.30 

2.

Беочин

Дунав насеље и предузећа ЕФЕКТ И ЕЛКОНД:

08.00 -  14.30 

3.

Бегеч

Насеље од изласка из Футога до Бегеча;

Цело насеље Бегеч са привредним објектима, Купусара и Бегечка јама:

08.30 – 13.30 



Распоред сахрана и испраћаја за 9. октобар

Уторак, 8. октобар 2019, 16:06 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

ДАНИЈЕЛ (ЈОСИП) ЧИЧЕК, 1936. у 9.45
РЕДЕНКА (МИЛОСАВ) ЦВИЈЕТИЋ, 1956. у 11.15
ЂУРО (МИХАЈЛО) КРЕСОЈЕВИЋ, 1928. у 12.00
ВИДА (ДАВИД) ВУЧКОВИЋ, 1950. у 12.45
РАДЕ (НИКОЛА) ПОПОВИЋ, 1935. у 13.30
ДРАГАН (ДУШАН) АМИЏИЋ, 1964. у 15.00
НОВИ САД, Алмашко гробље:
ЂОРЂЕ (МИЛЕНКО) ПАШЋАН, 1948. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
МИШО (БОЖО) КЕЦМАН, 1947. у 13.00
ФУТОГ, Доње старо:
МИЛКА (ЂУРО) РИСТИЋ, 1946. у 15.00
КАЋ:
МАРА (НИКОЛА) САЛАПУРА, 1939. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 8. октобар

Понедељак, 7. октобар 2019, 14:56 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градаско гробље:
ИВО (МИЛЕ) БЛАЖАН, 1941. у 10.30
ДАРИНКА (АЛЕКСАНДРА) ОКАНОВИЋ, 1933. у 11.15
ВУКОСАВ (РАДИВОЈЕ) МРДАКОВИЋ, 1937. испраћај у 12.00
НИКОЛА (ЈОВО) КНЕЖЕВИЋ, 1937. у 12.45
ЂУРО ( РАДЕ) РАДАКОВИЋ, 1929. у 13.30
НИКОЛА (МИЋО) БАЛАЋ, 1947. у 14.15
БЕЛА (БЕЛА) КУН, 1978. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ПАВЛЕ (АРСО) ЈОВАНОВ, 1936. у 13.00
БУДИСАВА, Католичко гробље:
РОЖА (АНДРАШ) ПЕТЕ, 1938. у 13.00