#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 7. децембар

Петак, 6. децембар 2019, 15:44 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ЈЕЛЕНА (ЈОВАН) МИРКОВИЋ, 1938. у 9.45
ЕВА (ФЕРЕНЦ) ЗАРИЋ, 1960. у 10.30
ЉИЉАНА (КРСТО) ПАЈИЋ, 1958. у 10.30
НЕДА (РАТКО) ИДЕЈИ, 1951. у 11.15
ЛАСЛО (КАРЛО) КОВАЧ, 1977. у 12.00
ДИЈАНА (ПЕРИЦА) МАНОЈЛОВИЋ-ШОШ, 1982. у 12.45
АНЂЕЛКА (НАТАЛИЈА) КОЛЕДИН, 1937. похрана урне у 12.45
ЖАРКО (МИЛУТИН) БРУЈИЋ, 1934. у 14.15
МАНДА (НИКОЛА) ПЕТРОВИЋ, 1936. у 15.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Православно гробље:
ЛАЗАР (ЖЕЉКО) ПАВЛОВИЋ, 2018. у 13.00

Искључења струје

Петак, 6. децембар 2019, 14:48 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 07.12.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Бегеч

Насеље Купусара и Бегечка јама;
ФИРМЕ: ЧАРДА „КОД БРАШЕ“, ЧАРДА „ПРОЛЕЋЕ“, РИБАРСКИ ДОМ, ЦС „БЕГЕЧ“ на Јами и „ЧАРНИЋ“:

09.00 – 11.30 

Дана 09.12.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Слободана Бајића 9-13:

11.00 – 13.00 

2.

Лединци

Део насеља Липарије према Беочину:

08.30 – 12.30 

Дана 10.12.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Филипа Вишњића од почетка до Беле њиве:

09.30 – 11.30 

2.

Сремска Каменица 

Део Фрушкогорског пута око пута за Бетоново одмаралишта:

08.30 – 12.30 


Распоред сахрана и испраћаја за 6. децембар

Четвртак, 5. децембар 2019, 18:21 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ДУШАН (ЉУБИША) МИЛИЋ, 1934. у 10.30
ЗУЗАНА (АНДРИЈА) БОЋЕРЕГ, 1924. у 11.15
ЂЕЗЕ-АРПАД (ЂЕЗЕ) РЕИНХОЛЗ, 1934. у 12.00
СИЛВЕСТЕР (ЈАНОШ) БУШ, 1930. у 12.45
МАРКО (ДРАГАН) БОРОВНИЦА, 1943. у 13.30
МИЛОШ (ЂОРЂЕ) ЖИВАНОВИЋ, 1937. у 14.15
МИРА (ВАСИЛИЈЕ) ПЕРИЋ, 1935. у 15.00
НОВИ САД, Успенско гробље:
МИРА (НИКОЛА) РАШАЈСКИ, 1928. у 13.00
ТОМИСЛАВ (ВИТОМИР) СИМИЋ, 1964. у 14.00
ФУТОГ, Централно гробље:
МИЛЕНКО (ИВИЦА) ЗЕКИЋ, 1977. у 13.00
ФУТОГ,  Г. Старо:
АНА (СТЕВАН) ГОЈИЋ, 1924. у 15.00
КОВИЉ, Горње гробље: МАРИЈА РАДОНИЋ у 15.00
ВЕТЕРНИК:
МИЛИВОЈ (БУДИМИР) ЈЕФТОВИЋ, 1926. у 11.00

Искључења струје

Четвртак, 5. децембар 2019, 14:26 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 06.12.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Прерадовићева 67А-73:

10.00 – 13.00 

2.

Беочин

Николе Тесле 8-22, 13-45:

08.30 – 12.30 

Дана 06.12.2019.г  се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Стевана Сремца 12 до краја и 17 до краја;
Словачка 1-9;
Хиландарска 2а-4:

08.00 – 10.00 

Дана 07.12.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Бегеч

Насеље Купусара и Бегечка јама;
ФИРМЕ: ЧАРДА „КОД БРАШЕ“, ЧАРДА „ПРОЛЕЋЕ“, РИБАРСКИ ДОМ, ЦС „БЕГЕЧ“ на Јами и „ЧАРНИЋ“:

09.00 – 11.30 


Распоред сахрана и испраћаја за 5. децембар

Среда, 4. децембар 2019, 15:13 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
НИКОЛА (ВАСИЛ) МИНЕВ, 1958. у 9.45
ДРАГАН (ЂУРА) КАЧАР, 1955. у 10.30
ГЕЗА РОБЕРТ (ГЕЗА) МАУРИЋ, 1933. у 11.15
САВО (ВЛАСТИМИР9 СИМИЋ, 1931. у 12.00
АНГЕЛИНА (ЕЛЕМИР) ИЛИЧИЋ, 1933. у 12.45
ДРАГИЦА (МИРКО) СРЕЋКОВ, 1931. у 13.30
ГЕРХАРД (ГЕРХАРД) ГУСМАН, 1946. у 14.15
ЈЕЛКА (ЂУРО) РУДЕЖ, 1937. у 15.00
НОВИ САД, Алмашко гробље:
ЂУРЂИНА (БЛАГОЈЕ) БАТОС, 1939. у 13.00
КОВИЉ, Горње гробље:
МИЛОСАВА (МИЛАН) МАРКОВИЋ, 1932. у 13.00
СТЕПАНОВИЋЕВО: ДУШАН (НИКОЛА) БЕРОЊА, 1941. у 14.00
БУКОВАЦ:
ПЕРО (МИЛУТИН) МАРЧЕТА, 1950. у 13.00