#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Петак, 5. јул 2019, 20:23 извор: "Електровојводина" АД

Дана 08.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1

Нови Сад

Петефи Шандора 27-61:

08.30 – 10.30

2

Сремска Каменица

Део Парагова од чесме према Венцу и викенд насеља Поповица, Буџак, Ариљево и Фазанерија:

08.00 – 13.00

3

Беочин

Део Дунавске- кракА:

10.30 – 12.00

Црпна станица, пумпа за канализацију, Њежић Продукт, Метал Матик и Луникс:

08.30 – 10.00

Дана 09.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1

Баноштор

Део насеља Баноштор од ул.: Дунавска, С.Милетића, према Брегу, према центру, према Черевићу, према Дунаву, Фрушкогорска, Цара Душана, В.Мишића, С.Марковића, Н.Пашића, В.Караџића и до ул. Планинско Грабово;
Фирме: ФИШ КОМЕРЦ И КАПЕЛА:

09.00 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 6.јул

Петак, 5. јул 2019, 17:14 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ВЕРА (СВЕТОЗАР) ТОМАШЕВ, 1953  у    9:45
ГОРДАНА (МИЛОВАН) МИЈАТОВ- испраћај, 1941  у   10:30
ИВАН (АНКА) ТАДИЋ, 1949 у  11:15 
ВЛАДИМИР (ТИХОМИР) СЛОБОДА, 1966  у 12:00
ПАВЕЛ (ПАЉО) ПОП, 1948 у  12:45
БРАНИСЛАВ (ИВАН) ЖИВОЈНОВ, 1936 у  13:30
СЛОБОДАН (ЛАЗО) САВИЧИЋ, 1952 у  15:00

ПЕТРОВАРАДИН Транџамент:  БОРИВОЈЕ (МИЛЕНКО) ГОЛУБОВИЋ, 1937 у 11:00
 МИРЈАНА (ПЕТАР) РУЖИЋ, 1963 у 15:00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:   НИКОЛА (ПЕТАР) КУПРЕШАНИН, 1935 у 13:00
 МИЉКА (ВЛАДО) АНТИЋ, 1942 у 15:00
ФУТОГ Централно гробље:  ЗОРКА (МИЛЕ) РОДИЋ, 1954 у 13:00

Распоред сахрана и испраћаја за 5. јул

Четвртак, 4. јул 2019, 17:23 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:
СЛАВКО (МИЛОШ) ЦВЕТИЋ – похрана урне, 1939.      у  09:45
ЛАДИСЛАВ ЛАСЛО (ИВАН) ПРАВДА – испраћај, 1930.    у  10:30
БОСИЉКА (МИТАР) ШАРАНОВИЋ, 1939.  у  11:15 
СЛОБОДАН (ГРАДИМИР) ЂОРЂЕВИЋ, 1939. у    12:00

Алмашко гробље: ДРАГАН (ЂУРЂЕВКА) СЕЛСКИ, 1966. у  11:00
Католичко гробље: ТЕРЕЗИЈА (ВИНЦЕ) ВИТУШКА, 1926. у  13:00

ФУТОГ Доње ново гробље: ДРАГО (ПЕТАР) МЕДИЋ, 1937. у  13:00
ФУТОГ Горње старо гробље: СТАКА (ТОМА) МЕДИЋ, 1936 у  15:00
КАЋ  Месно гробље: НИКОЛА (ДРАГУТИН) КАЈИШ, 1945. у  15:00
КОВИЉ  Доње гробље: СТЕВАН (САВА) ШЉАПИЋ, 1935. у  13:00

Распоред сахрана и испраћаја за 4. јул

Среда, 3. јул 2019, 14:17 извор: НовосадскаТВ

Нови Сад, Градско гробље:

МИРЈАНА (ДУШАН) САВИЋ, 1946. у 10.30

СЛАВИЦА (ЈОВАНКА) САКУ, 1956. у 11.15

МИРОСЛАВА (РИСТО) ПАПИЋ, 1935. у 12.00

ЈОВО (НИКОЛА) ТЕПАВАЦ, 1938. у 13.30

ЖЕЛИМИР (МИЛОШ) ГОВЕДАРИЦА, 1950. испраћај у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље :

ЗЛАТКО (ВЛАДИМИР) ПОЉИЧАК, 1952 у 13.00

ВАЊА (М) (ВЕЉКО) ТЕПША, 1952. у 15.00

КАЋ:

ПЕЛАГИЈА (БРАНКО) ТОМИЋ, 1929. у 11.00

АЛЕКСАНДАР (ЗОРКА) ДЕЛИЋ, 1969. у 13.00

Искључења струје

Среда, 3. јул 2019, 13:15 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 03.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Стамбене зграде у Краља Петра 1 и Цара Душана (Е.Кардеља)

Спортски центар

Топлана

08.30 – 10.30

2.

Сремска Каменица

Богдана Гавриловића

Милутина Татића

    Повремено између

09.00 – 12.00

Дана 04.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Лазаревића од Хероја Пинкија до Долме

од 09.00 до  11.00

Краљевића Марка  28Б, 32, 32А, 32Б,

Ламела1, Ламела2, Ламела3, Ламела4, Ламела5, Ламела6, Ламела7

09.00 – 14.00

2.

Сремска Каменица

Богдана Гавриловића

Насеље  Ливаде

   Повремено између

09.00 – 12.00

3.

Раковац

М.Белића, Дунавска, Цара Лазара, Пролећна, Лединачка, В.Влаховића, насеље Сентић и Беочински пут од раскрснице до Думбова

ФИРМЕ: 

Хемодом,

Инвент,

Елпро

08.00 – 13.00

4.

Беочин

(Думбово)

Део насеља Беочин од ул. Хероја Пинкија, Војвођанска, М.Антића, Крајишка, Белегирска, Беочински пут, Карађорђева, Српских добровољаца и до Новосадског пута

ФИРМЕ: 

Аутотранспорт „Кисели“

Резервоар „Ковачевић“

Кафана

НАП пумпа

08.00 – 13.00

Дана 05.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Бразилија, Шакотинац, предузеће Планета С и предајник Молилне телефоније:

08.00 – 13.00

2.

Черевић

Насеље Међе: