#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Петак, 9. децембар 2022, 13:12 извор: Новосадска ТВ

Дана 11.12.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Венац 1, 2, 3, Салаш Бабић и Прогон:

08:00 – 13:00 

Дана 12.12.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ракоквачка 2-26А, 1А-29:

08:30 – 09:30

2.

Петроварадин

Прерадовићева 90-102;

Семафор раскрсница;

Угао  Прерадовићева и Рачког код броја 102;

Рачког 2,4:

10:00 – 13:00 

3.

Кисач

Кисач - цео:

08.45 – 13:00

Дана 13.12.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Милутина Бојића 1-33, 2-32;

Суботичка 63;
Вардарска 4:

10:30 – 11:30 

2.

Сремска Каменица 

Карађорђева 2-14, 1-17;
Трг Краља Петра Првог 6-6А:

08:00 – 13:00

3.

Футог

ОШ Десанке Максимовић и вртић Црвенкапа у ул. Царице Милице бр. 1;
Црпна станица Водовода и канализације у Пролетерској улици:

08:30 – 09:00 

4.

Буковац

Карађорђева 184-208, 179-205;

Везирац 114-156, 117А-141;

Бранка Ћопића 2-28;

Мали До – цела;

Михајла Пупина 2-14;

Светосавска 10-42;
Змај Јовина 12-14, 20;
22 августа 30-106, 31-77;

Николе Тесле 12-16:

09:00 – 12:00 

5.

Каћ

Владимира Роловића 58-84, 41-71:

08:30 – 09:30 

Краља Петра Првог 59-79, 52-76:

10:00 – 11:00 


Распоред сахрана и испраћаја за 09. децембар

Четвртак, 8. децембар 2022, 19:55 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

РАДО (ЛАЗАР) КРНЕТА 1934. у 09.45
СОФИЈА (ЛАЗАР) БОЖИЋ (УРНА) 1934. у 10.30
АНЂЕЛИЈА (ЈЕРЕМИЈА) МИТРОВИЋ 1932. у 11.15
ЉУБИЦА (СТАНКО) ОЛАХ (УРНА) 1949. у 12.00
ДУШАН (ВЛАДО) БУЛУТ 1962. у 12.00
ВЛАДАН (БОРИСАВ) ЈОКИЋ 1943. у 12.45
МИЛЕВА (НЕЂО) ЈАНДРИЋ 1930. у 13.30
МИЛЕНКО (ЈОВАН) НОГИЋ 1952. у 14.15
СЛОБОДАНКА (ИБРАХИМ) МУРАТОВИЋ 1949. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:

ОЛГА (МИЛИСАВ) ЗЕЛЕНОВИЋ 1937. у 13.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље:

МЛАДЕН (МИЛАН) МИЈАТОВИЋ 1961. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 08. децембар

Среда, 7. децембар 2022, 22:57 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

СЛОБОДАН (КОСТА) НОВОТНИ, 1957. похрана урне у 9.45
ЈОЖЕФ (БАЛИНТ) ГАЈОДИ, 1959. у 10.30
ЕЛИЗАБЕТА (СТАНКО) ПЕТЕЛИН, 1938. у 11.15
ШТЕФКА (ВЛАДИМИР) ШКВАРОК, 1955. у 12.00
СОФИЈА (МИХАИЛО) ПОПАДИЋ, 1953. похрана урне у 12.00
КАТА (СЛАВКО) ТРИВАНОВИЋ, 1953. у 12.45
ПЕТАР (ИЛИЈА) РОНЧЕВИЋ, 1936. у 13.30
ТОДОР (ВУКАШИН) НЕШИЋ, 1936. у 14.15
ЈАНОШ (ЛАЈОШИ) ГЕЦИ, 1964. у 15.00

Успенско гробље:

ЉИЉАНА (ПАНТА) МАРИНКОВИЋ, 1929. у 11.00
МАРГИТА (РУЖИЦА) ШЕРКЕЗИ-ПЕТРИЋ, 1954. у 13.00

ФУТОГ Централно гробље:

ПЕТАР (МИЛОШ) КАБИЋ, 1946. у 13.00

КАЋ Месно гробље:

СЛАВКА (ПАЈА) БОТОШКИ, 1927. у 13.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље:

САВА(ж) (НИКОЛА) МИТРОВИЋ, 1934. у 15.00

Искључења струје

Среда, 7. децембар 2022, 14:51 извор: Новосадска ТВ

Дана 08.12.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица 

Милутина Милановића 20-24А, 1-7;
Јошке Велкера 2-18, 1-5;
Бранислава Букурова 11, 12-14:

10:00 – 11:00 

Др. Голдмана 5А-19; 

Део улице Нова 1 и део улице Нова 2:

09:30 – 11:30 

2.

Раковац 

Улица Манастирска, насење Стошин До и Стари Раковац: 

08:30 – 12:30 

3.

Буковац

Светозара Милетића 58-62;
Ђуре Јакшића 2-18, 1-7;

Карађорђева 72-122,63-125: 

08:00 – 13:30 

Дана 08.12.2022.г  се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Професор др. Драгослава Милисављевића : 

08:15 – 14:30 

Дана 09.12.2022.г  се због ПАЛНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Живојина Ћулума 56-100, 87-107:

08:30 – 09:30 

Данила Киша 19, 23 и 25:

08:45 – 09:30 

2.

Буковац

Светозара Милетића 12, 20, 28-52, 3-25, 31, 35-55;
Карађорђева 46-104, 47-109;

Косовска 2,8;
Хероја Пинкија 2-12, 1-19: 

08:00 – 13:30 

3.

Бегеч

Цело насеље: 

08:30 – 13:30 

4.

Каћ

Светосавска 65-101;

Новосадска 2-22А,1-9:

08:45 – 10:30 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 07. децембар

Уторак, 6. децембар 2022, 17:05 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ЗОРА (ПЕРА) МАРИНКОВИЋ, 1952. у 9.45
СЛОБОДАН (СТЕВАН) БОЖИЋ, 1948. испраћај у 10.30
ГОРДАНА (СЛАВКО) СИЛВАШИ, 1953. у 11.15
БОРИНКА (БОРО) МЛАДЕНОВИЋ, 1967. у 12.00
ДУШАН (ЂУРО) ЂУКИЋ, 1933. у 12.45
ТИБОР (СТЕВАН) ОКАЊИ, 1936. у 13.30
ИМРЕ (ИМРЕ) СОЦЕК, 1950. у 14.15
БЛАГОЈЕ (ЗОРАН) ОБРАДОВИЋ-ФИЛМОНОВИЋ, 1985. у 15.00

НОВИ  ЛЕДИНЦИ Месно гробље:

БОРО (ИЛИЈА) НИКИЋ, 1941. у 15.00

КАЋ Месно гробље:

ВИНКО (МАНОЈЛО) КОНДИЋ, 1962. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Старо гробље:

СИНИША (СТОЈАН) НИКОЛИЋ, 1954. у 11.00
ЈОВАНКА (ЖИВОЈИН) ДЕМЕР, 1938. у 13.00

ФУТОГ Централно гробље:

ГОРАН (МИРОЉУБ) ЛУКОВИЋ, 1969. у 13.00
СИМО (РОДОЉУБ) БЕЛЕНЗАДА, 1993. у 15.0