#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Петак, 13. децембар 2019, 12:43 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 14.12.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Његошева;
Католичка порта;
Лазе Телечког 9;
Мите Ружића:

14.30 – 15.30

Дана 16.12.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Салаш Летић, Зона Север:

08.30 – 11.00

2.

Беочин

Николе Тесле 8-22, 13-45:

08.30 – 12.00

Дана 17.12.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Косте Шокице 35:

08.00 – 10.00

Јанка Чмелика 66-68А, 72, 78:

08.30 – 11.000

2.

Сремски Карловци

Округлићева;
Митрополита Стратимировића;
Максима Горког;
Светозара Марковића;
Карловачког мира;

Гробљанска;

Пупинова;
Матошева;
Ивана Филиповића;
Београдска;
Сремска;
Јована Живановића;
Виноградарска;
Загребачка:

09.00 - 11.00

3.

Каћ

Добровољачка 7-23, 8-32;
Народне војске 34-36, 35а-35е:

08.30 – 13.00

 

Напомена: У случају временских неприлика радови ће се отказати.

У случају ранијег завршетка радова ЕД задржава право да укључи напајање корисника пре планираног времена!

Обавештења могу добити на радио станицама или на телефон кол центра 48-21930, као и на сајту "Електровојводине" www.elektrovojvodina.rs.

Распоред сахрана и испраћаја за 13. децембар

Четвртак, 12. децембар 2019, 14:43 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МАНДА (НИКОЛА) ПЕТРОВИЋ 1936. у  10.30
МАРИЈА (МИХАЉ) МОЛНАР 1943. у  11.15
ЉУБО (ИВО) МАРУШИЋ 1934. у  12.00
МИЛКА (МИЛАН) НЕШИЋ 1946. у  12.45
 
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ХЕЛЕНА (ДРАГУТИН) ХЕРЦЕГОВАЦ 1930. у  11,00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље:   СТАНКА (САВА) МИХАЈЛОВИЋ 1938. у  13,00
КАЋ  Месно гробље: ДАНИЦА (СЛАВК)О) АНОЈЧИЋ 1933. у  13,00
ФУТОГ Централно гробље:  СЛАВОЉУБ (ВЛАДО) ЈОВАНИЋ 1936. у  11,00
 РАДЕ (МИХАЈЛО) КРИЧКОВИЋ 1959. у  13,00

Распоред сахрана и испраћаја за 12. децембар

Среда, 11. децембар 2019, 16:36 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ДУШАН (ЉУБИША) МИЛИЋ, 1934. у 9.45
ВИНКО (ПАВО) ГАЏИЋ, 1934. у 10.30
ЈОСО (СТЕВАН) МЕСАРОШ, 1951. у 11.15
НАДА (БОШКО) ПЕТРОВИЋ, 1948. у 12.00
МАРИЈА (СТЕВАН) БАЊАИ, 1949. у 12.45
СТОЈАНКА (ПЕТАР) КРЗНАРИЋ, 1948. у 13.30
МИЛЕВА (ПЕТАР) ЛУЖАЈИЋ, 1927. у 14.15
ЈАСМИНА (НИКОЛА) НЕЦИЋ, 1978. у 15.00
Успенско гробље: ПЕТАР (ЈОСИФ) ЕРСКИ, 1942. у 13.00
Католичко гробље: ЕВА (ФЕРЕНЦ) ЗАРИЋ, 1960. у 11.00

Искључења струје

Среда, 11. децембар 2019, 13:45 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 12.12.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Филипа Вишњића од почетка до Беле њиве:

09.30 – 11.30

Граничарска 1-29а, 2-32:

08.30 – 12.30

2.

Каћ

Добровољачка 7-23, 8-32;
Народне војске 34-36, 35а-35е:

08.30 – 13.00

Дана 13.12.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Дубровачка 1-23, 2-22;
Панонска 1Б-9, 2-10

10.00 – 12.00

2.

Раковац

Део улице Железничка и Салаксије:

08.30 – 12.30

3.

Бегеч

Насеље Купусара и Бегечка јама;
Фирме: Чарда „Код Браше“, Чарда „Пролеће“, Рибарски дом, ЦС „Бегеч“ на Јами и „Чарнић“:

08.30 – 10.30

Распоред сахрана и испраћаја за 11. децембар

Уторак, 10. децембар 2019, 16:22 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ГЕЗА-РОБЕРТ (ГЕЗА) МАУРИЋ - урна, 1933.  у  9.45
КРИСТИНА (ЂОКА) СТАНИСАВЉЕВИЋ - испраћај, 1931. у  10.30
ЉУБИНКА (ДОЈЧИН) ГЛИГОРОВ, 1928. у  11.15
КАТА (ЈАН) ШИПЕК, 1928. у  12.00
ЈОВАН (АНДРИЈА) ЦИБУЛА, 1932. У  12.45
ВЕРОНИКА (ЈОЗО) АЛЕКСИЋ, 1945. у  13.30
ЦВИЈО (КРСТО) РАКИТА - испраћај, 1928. у  14.15
ГАБРИЈЕЛА (СТЕВА) КОЛЕСАР - испраћај, 1955. у  15.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ВЛАДИМИР (МАТО) ГОМБОВИЋ, 1945. у  11,00
ЕРНЕ (ПЕТАР) ВАРЊУ, 1948. У  13.00
ФУТОГ Централно гробље: МИРОСЛАВ (СВЕТОЗАР) ПОПОВИЋ, 1942. у  13.00
КАЋ  Месно гробље: РАТКО (БОГОЉУБ) ЂАКОВИЋ, 1941. у 13.00
БУКОВАЦ  Месно гробље: ПЕТАР ОКИЉ, у 15.00