#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Уторак, 17. децембар 2019, 12:35 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 18.12.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица 

Део Фрушкогорског пута око пута за Бетоново одмаралишта:

08.30 – 12.30 

Распоред сахрана и испраћаја за 17. децембар

Понедељак, 16. децембар 2019, 21:57 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


ВЕРА (ДИМИТРИЈЕ) ВЕЛИЧКОВИЋ, 1927. у 9.45
РАМИЗА (МЕДИЈА) МАМУТОВСКА, 1955. у 10.30
ИВАН (МАРА) БЕЛОВАРИ, 1930. испраћај у 11.15
РАДМИЛА (БЈЕЛАН) ДЕРОЊИЋ, 1938. у 12.00
МАРИЈА (ПАЛ) ЧИЛАГ, 1931. у 12.45
МОМИР (ЦВИЈО) МРАЧАЈАЦ, 1948. у 13.30
ИВАН (УГЉЕША) БОЈИЋ, 1976. у 14.15
ДУШКО (ДРАГУТИН) УВАЛИЋ, 1966. у 15.00
Алмашко гробље: ЉУБОМИР (ПЕТАР) КОЛУНЏИЈА, 1951. у 13.00

ФУТОГ Доње ново гробље: ЂУЈА (ЂУРО) КОВАЧЕВИЋ, 1940. у 13.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље: ВЛАДИМИР (МИЛОШ) ДУБАИЋ, 1962. у 11.00
СТЕПАНОВИЋЕВО  Месно гробље : МИЛКА (СТЕВАН) ЖИВКОВИЋ, 1939. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Месно гробље: МИЛОЈЕ (ВЕСЕЛИН) МИЛУНОВИЋ, 1943. у 13.00
БУКОВАЦ Месно гробље: ЈЕЛИЦА (КРСМАН) ДРАГОЈЕВИЋ, 1932. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: СОФИЈА (ВАСИЉ) САМАЦ, 1935. у 11.00

Искључења струје

Понедељак, 16. децембар 2019, 13:25 извор: Новосадска ТВ

 

 

Дана 17.12.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Косте Шокице 35:

08.00 – 10.00

Јанка Чмелика 66-68А, 72, 78:

08.30 – 11.000

2.

Сремски Карловци

Округлићева;
Митрополита Стратимировића;
Максима Горког;
Светозара Марковића;
Карловачког мира;

Гробљанска;

Пупинова;
Матошева;
Ивана Филиповића;
Београдска;
Сремска;
Јована Живановића;
Виноградарска;
Загребачка:

09.00 - 11.00

3.

Каћ

Добровољачка 7-23, 8-32;
Народне војске 34-36, 35а-35е:

08.30 – 13.00

Дана 17.12.2019се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Цара Лазара 72-102, 67-139;
Партизанска 40-106, 47-115;
Михајла Пупина 34-54, 35-53;
Петефи Шандора 28-30;
Змај Јовина 70, 73А;

ФИРМЕ: СЗР ДОГРАДЊА, МЕРАЧ ПРОТОКА ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА и ЧАРДА ЗВОНЦЕ:

08.30 – 12.00

Дана 18.12.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

Део Фрушкогорског пута око пута за Бетоново одмаралишта:

08.30 – 12.30

 

Распоред сахрана и испраћаја за 16. децембар

Субота, 14. децембар 2019, 16:14 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МИРОСЛАВ (СТАНА) ГОЛУБОВИЋ 1973. у  9.45
ЛЕПОСАВА (ПЕРА) ЛАЗАРЕВИЋ 1932. у  10.30
МИЛЕНКО (ДРАГА) КУЛАЧАНИН 1948. у  11.15
АНКА (ТОДОСИЈЕ) АНЂЕЛКОВИЋ 1939. у  12.00
ДАРИНКА (ЗДРАВКО) МИЛИЋ 1950. у  12.45
САВА (МИОДРАГ) БИКИЋ 1977. у  13.30

Јеврејско гробље: ЈЕЛЕНА (СТЕВАН) ШТАЈНЕР, 1924. у  13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  МИЛОВАН (ДУШАН) МАРОШ, 1956. у  11.00
ФУТОГ Централно гробље:  МИЛАН (ЈОВО) КАЧАВЕНДА, 1950. у  13.00
МИЛОШ (МИТАР) СЛАДИЋ, 1957. у  15.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:   РОСА (ПЕТАР) САБО, 1933. у  11.00
 ДАРИНКА (ЂУРО) РАЈИЋ, 1936. у  15.00
НОВИ ЛЕДИНЦИ  Месно гробље: ВЕРОЉУБ (ПРЕДРАГ) МИЛАДИНОВИЋ, 1953. у  13,00
БУДИСАВА Католичко  гробље:   ЛАЈОШ (СТЕВАН) КОВАЧ, 1938. у  15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 14. децембар

Петак, 13. децембар 2019, 14:56 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

НАДА (БОШКО) ПЕТРОВИЋ -урна, 1948. у  9.45
СЛОБОДАНКА (РАДОВАН) МИХАЈЛОВ, 1931. у  10.30
ДРАГИЦА (МИРКО) СТРАЈИНИЋ-МИЛОШЕВИЋ, 1930. у  11.15
БРАНКО (ЉУБОМИР) ПЛАВШИЋ, 1958. у  12.00
ВЕРОНИКА (АНДРАШ) МАРКОВИЋ -испраћај, 1945. у  12.45
ЧАСЛАВ (СТЕВАН АЛЕКСИЋ, 1938. у  13.30
МАГДА (ЈЕНО ФЕХЕР  -урна, 1939. у  14.15
ДРАГАН (ИЛИЈА ПУАЧА, 1960. у  15.00

Католичко гробље: ЖУЖАНА (БЕЛА) ВЕКАШ, 1944. у  11.00

КОВИЉ  Горње гробље:  ВЕРИЦА (СТЕВАН) НЕНАДОВ, 1938. у  13.00
КАЋ  Месно гробље:  МИРОСЛАВ (ДУШАН) СИМИН, 1952. у  14.00