#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Субота, 21. децембар 2019, 14:32 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 23.12.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел. мрежи искључују:

1.

Ветерник

Војводе Степе;
Михајла Пупина 1-3 и 2д;
Омладинска 36;
Браће Токин 1-11, 2-6;
И.Л.Рибара 70:

08.30 – 12.00

Дана 24.12.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел. мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сентандрејски пут 121-157;
Фочанска 5-17а, 2-14;
Пролетерска:

08.30 – 13.00

2.

Беочин

Део Беочина од канала до цементаре

09.00 – 11.00

3.

Ср. Каменица

Соње Маринковић  13-27

Гогољевљ 3,6,8

Повртарска

09.30 – 12.30

Распоред сахрана и испраћаја за 21. децембар

Петак, 20. децембар 2019, 15:37 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
НОВИЦА (МИЛАН) СОЛДО, 1925. у 9.45
НЕБОЈША (ДИМИТРИЈЕ) МИЛИЋЕВИЋ, 1963. у 10.30
СЛОБОДАН (МИЛОРАД) ЧЕЛЕБИЋ, 1954. у 11.15
МИРЈАНА (ВАСА) ЋУРИЧИЋ, 1947. у 12.00
РАДОВАН (МИЛКО) СТОШИЋ, 1919. у 12.45
ВЕСНА (НИКОЛА) МАРИЋ, 1959. у 13.30
ДРАГОМИР (ДУШАН) ФРАТУЦАНОВ, 1951. похрана урне у 13.30
РАДОЈКА (МИЛОВАН) ЦРВЕНИ, 1954. у 14.15
ЈОСИП (ЈОСИФ) ШМИТ, 1933. испраћај у 15.00
ДУШАНКА (ЖАРКО) МАРКОВИЋ, 1956. у 15.30
НОВИ САД, Алмашко гробље:
КРИСТИНА (ЂОКА) СТАНИСАВЉЕВИЋ, 1931. похрана урне у 11.00
НОВИ САД, Католичко гробље:
ЗОЛТАН (ЗОЛТАН) СЕЧЕЊИ, 1985. похрана урне у 11.00
ФУТОГ, Доње старо: НАДА (МИХАЈЛО) ТОДОРОВИЋ, 1938. у 11.00
МИЛАДИН (МИЛОШ) РОКВИЋ, 1938. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Месно гробље:
МИЛИЦА (ЈОСИМ) ДРАЖИЋ,  1933. у 13.00
СТЕПАНОВИЋЕВО, Месно гробље:
СТЕВАН (ЂУРО) БРБОРИЋ, 1940. у 13.00
БУДИСАВА, Католичко гробље:
ИЛОНА (ИШТВАН) КАСАШ, 1949. у 15.00
 

Распоред сахрана и испраћаја за 20. децембар

Четвртак, 19. децембар 2019, 16:59 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

СЊЕЖАНА (СЛАВКО) ПАВЛОВИЋ, 1955. у   10.30
НЕВЕНКА (АНИЦА) БЕЛИЋ  -урна, 1938. у  10.30
ДУШАНКА (БОГОСАВ) БРАНИЛОВИЋ, 1934. у  11.15
МИРЈАНА (МИЛЕНА) ЂАКОВИЋ – урна, 1964. у  11.15
ТОДОР (АРСЕНИЈЕ) ГАШИЋ, 1933. у  12.00
ШУХРЕТА (МЕХО) ЂУКИЋ, 1933. у  12.45
СТЕВАН (БРАНКО) ДОБРИН, 1948. у  13.30
РУЖИЦА (ЂОКА) КИРЋАНСКИ, 1933. у  14.15
ЈУЛКА (СТОЈАДИН) ЛАПЧЕВИЋ, 1938. у  15.00
 
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Католичко гробље:  ДУШАНКА (БРАНКО) КОВАЧ, 1940. у  13.00
БУКОВАЦ  Месно гробље:  МИЛУТИН (ГОЈКО) САВАНОВИЋ, 1941. у  15.00
ФУТОГ Доње ново гробље: РОЗА (АНТОН) УЈПАЛ, 1935. у  13.00
КОВИЉ  Горње гробље: ЖАРКО (РАДОВАН) ВИШЊИЧАР, 1948. у  13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 19. децембар

Среда, 18. децембар 2019, 16:14 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

СТЕВАН (СТЕВАН) ФАИН  -испраћај, 1950.  у  10.30
ИЛИНКА (ПЕТАР) ПАПЕЖ  -испраћај, 1929. у  11.15
РАДМИЛА (РАЈКО) БУЖАНИН, 1937. у  12.00
ЂОРЂЕ (АНТОНИЈЕ) ШАВАЊА, 1927. у  12.45
ЕМИЛ (ПЕРА) ЧИКИЋ, 1932. у  13.30
ПЕТАР (ЖИВОЈИН) ВУЧЕТИЋ, 1938. у  14.15
ВЕРОНИКА (АНДРАШ) МАРКОВИЋ -урна,  1945. у  15.00
ЂЕЗЕ-АРПАД (ЂЕЗЕ) РЕИНХОЛЗ - урна, 1934. у  15.00
 

ФУТОГ Горње старо гробље: ДРАГИЦА (ЛАЗАР) ЈЕЛЧИЋ 1941. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  МИХАЈЛО (РАДЕ) МУДРИНИЋ 1934. у  11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 18. децембар

Уторак, 17. децембар 2019, 15:22 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МИРАН (АЛЕКСА) ХОНИНГ- урна, 1961. у 9.45
МАРИЈА (ЈУЛИЈАНА) ИФЈУ - испраћај, 1922. у 10.30
ЈЕЛЕНА (АЛЕКСАНДАР) ПЛАЧКОВ - испраћај, 1947. у 11.15
МАРКО (МИХАЈЛО) ЧУТУРА, 1936. у 12.00
МАРА (ТРИВО) МАРИЧИЋ, 1930. у   12.45
ВЛАДИМИР (МИЛОРАД) ТАБАЧКИ, 1940. у 13.30
ВЕРА (ТОМА) НИКОЛИЋ, 1930. у 14.15
ПЕТАР (СТАНКО) ЛУКИЋ - испраћај, 1935. у 15.00
ГОЈКО  ЂУРЂЕВИЋ, 1954. у 15.30
 
СТАРИ ЛЕДИНЦИ  Месно гробље:  ОЛГА (МИЛАН) ЖАРКОВИЋ, 1936. у 13.00
КАЋ  Месно гробље: МИЛАН (ДУШАН) ЧАВИЋ, 1952. у 13.00