#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Среда, 25. децембар 2019, 16:19 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 26.12.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел. мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Морнарска 26:

09.30 – 12.00

2.

Сремска Каменица

Део Фрушкогорског пута од 112-124, 79-97 и околне куће у улици Сунчана:

08.30 – 13.00

Дана 27.12.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел. мрежи искључују:

1.

Нови Сад

ФИРМЕ: Ноина арка

               Брод Скипер

               Слобода

               Бунгалов 1

               Бунгалов 2

               Котларница ауто кампа

               Ресторан ауто кампа

               Словачка колиба

               Хидрофор

               ПТТ Србија

08.00 – 10.00

Хероја пинкија  18 и 17-27

09.30 – 11.30

2.

Бегеч

Браће Ћеран 1-7а;
Партизанска 2;
С.Марковића 53-73, 58-104:

09.00 – 12.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 26. децембар

Среда, 25. децембар 2019, 16:00 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
СЛАВИЦА (АНТОН) ГЛИГОРИН, 1933. у 9.45
ЂОРЂЕ (РАТКО) СУБОТИЋ, 1952. у 10.30
ВЛАДИМИР (МИЛОВАН) РАКИЋ, 1951. у 11.15
ШАНДОР (ФЕРЕНЦ) КИШ, 1948. у 12.00
МИРЈАНА (СИМО) ПРОДАНОВИЋ, 1945. у 12.45
МИЛОШ (БРАНКО) ЖИВКОВИЋ, 1939. у 13.30
ДОБРИЛА (ДРАГУТИН) ЂОРЂЕВИЋ, 1939. у 14.15
БОСИЉКА (РАТКО) ВАЈУКИЋ, 1940. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ТАТЈАНА (БРАНКО) РАДИНОВИЋ, 1946. у 13.00
СРБА (ВЛАДА) ВЕЛИЧКОВИЋ, 1952. у 13.00
ФУТОГ, Доње ново:
ЈЕЛЕНА (АЛЕКСАНДАР) ПЛАЧКОВ, 1947. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Православно гробље:
МАРТА (СТЕВАН) БАБИЋ, 1927. у 11.00
КАЋ:
БОГДАН (БЛАЖО) ГРБИЋ, 1932. у 13.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 25. децембар

Уторак, 24. децембар 2019, 15:27 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
МАРИЈА-МАГДА-ЈЕЛЕНА (МАРКО) РАДИЋ, 1938. у 10.30
МИЛЕ (СВЕТОЗАР) ШКОРИЋ, 1958. у 11.15
ГОЈКО (ЈОВО) МАРЈАНОВИЋ, 1932. у 12.00
МИЛОВАН (ТИХОМИР) ПЕТРОВИЋ, 1950. у 12.45
ЉИЉАНА (ДИМИТРИЈЕ) МИЛИЋЕВИЋ, 1961. у 13.30
ЗЛАТКО (ЉУБИША) РАДОСАВЉЕВИЋ, 1962. у 14.15
ТЕОДОРА (ИВАН) ЈОВАНОВИЋ, 1962. у 15.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 24. децембар

Понедељак, 23. децембар 2019, 16:40 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ДУШАНКА (ЖИВАН) ВАЛОК, 1960. у 11.15
ЉУБИЦА (ЈОВАН) ВАРВА, 1952. у 12.00
МИЛОШ (ЂУРО) ЂУКИЋ, 1955. у 12.45
ПЕТАР (СТАНКО) ЛУКИЋ, 1935. у 13.30
АМИР (МЕРЏАН) ЈУСУФОВИЋ, 1943. у 14.15
ДУШАНКА (ЂОРЂЕ) МИЛЕШЕВИЋ, 1943. у 15.00
 
Алмашко гробље:  БОГОЉУБ (ДИМИТРИЈЕ), ПАВЛОВИЋ, 1937. у  13.00
ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур:  СМИЉКО,(ЛУКА) БАНОВИЋ, 1956. у 13.00
ФУТОГ Централно гробље: МИЛИЦА (МИЛОШ) ОСТОЈИЋ, 1949. у  13.00
,ЛУКА (МИЛОРАД) АНТЕШЕВИЋ, 1945. у15.00
ФУТОГ Горње старо гробље: ПЕТАР (ЈОВАН) ВИНОКИЋ, 1934. у  11.00
КОВИЉ  Доње гробље: ДАНИЦА (МИЛОШ) КОВАЧЕВИЋ, 1934. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 23. децембар

Недеља, 22. децембар 2019, 18:52 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробње:

ЦВИЈО (КРСТО) РАКИТА, 1928. похрана урне у 9.45

ПАВЛЕ (РАДА) ШОВЉАНСКИ, 1927. у 10.30 ЂУРИША (МАТО) БРАТИЧЕВИЋ, 1947. у 11.15

АДАМ (ЈОСИП) ВАРХОЛИК, 1941. испраћај у 12.00 НЕВЕНКА (САВА) БУМБИЋ, 1940. у 12.45

МИЛКА (СТЕВАН) РОКСАНДИЋ, 1932. у 13.30

ВЛАДА (МИЛОШ) ТЕГЕТЕЛИЈА, 1961. у 14.15

МАРИНКО (МИТАР) РАДУЈКОВ, 1948. у 15.00

МАРИЈА (МИЛАН) ПЛЕШТИЋ, 1929. у 15.45

ПЕТРОВАРАДИН, Старо гробље:

ЉУБИЦА (ЈАНИКА ИВАН) ЈОВАНОВИЋ, 1945. у 13-00

ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:

НИКОЛА (ДУШАН) КУГА, 1947. у 15.00

ФУТОГ, Централно гробље:

ИШТВАН (ИШТВАН) ХУСТА, 1932. у 13.00

ФУТОГ, Доње старо:

РАЈКО (МИЛЕ) БЕРОЊА, 1935. у 11.00

ФУТОГ, Горње старо:

ЉУБА (ДУШАН) ДИВЈАК, 1948. у 15.00