#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 9. новембар

Петак, 8. новембар 2019, 15:17 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ЗЛАТКО (ЈАНКО) ЦЕСНАК, 1951. у 9.45
РОЗАЛИЈА (ИШТВАН) УРБАН, 1934. похрана урне у 10.30
БОРИНКА (МИЛАН) ПЕКИЋ, 1944. у 11.15
ЈАВОРКА (ДРАГУТИН) ЈАНКОВИЋ, 1931. у 12.00
ВЕЉКО (СЛОБОДАН) КОВАЧЕВИЋ, 1964. похрана урне у 12.45
ТОМИСЛАВ (МАТО) ДУЈМОВИЋ, 1942. у 13.30
РАДИВОЈЕ (ЈАКОВ) ЛАЛОВИЋ, 1939. у 14.15

Искључења струје

Петак, 8. новембар 2019, 14:33 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 10.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Футог

Део насеља Футог од ул: Лепе Радић, С.Родића, А.Адамовића, С.Шолаје, Козарачка, Царице Милице, Кордунашка, С.Маринковић, Ј.Мажара и до ул. Др.М.Николића;
Ц.С. КАНАЛИЗАЦИЈА и АРОМА.

09.00 – 11.30 

Дана 12.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Мичуринова 28-34:

10.00 – 12.00 

Саве Ковачевића 6-12;
Краљевића Марка 47, 49;
Скојевска (Б.Берића) 4-16, 5,5А, 7,7А:

08.30 – 10.30 

Приморска 82А;
ФИРМЕ: НОВОГРАП (БАСТА ПРОМЕТ),  Д.О.О. „VAREX“, ВИПОЛ, CALICO и ПОСЛОВНА ЗГРАДА: 

11.30 – 13.30 

Краља Петра Првог 1-33:

10.30 – 12.30 

2.

Беочин 

Део насеља од пумпе на уласку  у Беочин, насеље око пута за Раковац до иза скретања за Думбово и Думбово:

08.30 – 13.00 

Дана 13.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Мичуринова 28-34:

10.00 – 12.00 

Алберта Ајнштајна 10-40;
Бошка Петровића 1-11:

09.30 – 13.30 

Браће Груловић 1-15, 2-14а:

08.30 – 13.00 

Пере Попадића 2-48, 1-49;
Теодора Мандића 38-54:

08.30 – 10.30 

Ђорђа Зличића 22,32, 19;
Партизанска 23-53:

11.30 – 13.30 

2.

Раковац

Улица Манастирска и насеља уз пут од Раковца до Старог Раковца, Стошин до и Стари Раковац:

08.30 – 13.00 


 

Распоред сахрана и испраћаја за 8. новембар

Четвртак, 7. новембар 2019, 15:40 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
РАЈКО (СЛАВКО) МИТРОВИЋ, 1961. у 11.15
ЖУЖАНА (БЕЛА) ВЕКАШ, 1944. испраћај у 12.00
ЖИВОРАД (ИВАН) ЛУКИЋ, 1935. у 12.45
ЈОЗО (НИКОЛА) ПИЊУХ, 1945. у 13.30
СТОЈАН (ЂУРАЂ) ВУЈИНОВИЋ, 1934. у 14.15
ПЛЕМЕНКА (СЛАВКО) ДУГАЈЛИЋ, 1954. у 15.00
НОВИ САД, Католичко гробље:
ЂЕРЂ (ИШТВАН) ЛЕКО, 1946. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
САВО (СТАНКО) ВУКОВИЋ, 1940. у 13.00
КАЋ :
ЗОРКА (ДРАГУТИН) ДРАГОЉЕВИЋ, 1936. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
МИЛКА (СТЕВАН) ТРНИНИЋ, 1953. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 7. новембар

Среда, 6. новембар 2019, 15:32 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
САША (БОЖИДАР) ДЕЛИЋ, 1964. похрана урне у 9.45
СОФИЈА (МИЛИЋ) ВЛАИСАВЉЕВИЋ, 1939. у 9.45
ИМРЕ (ИМРЕ) СЕФЧИК, 1943. похрана урне у 10.30
ДРАГАН (МИХАИЛО) БОЖОВИЋ, 1956. у 11.15
БРАНИСЛАВ (ЈАНКО) САЛАК, 1973. у 12.00
АУРЕЛ (ИЛИЈА) ДОЛИНГА, 1951. испраћај у 12.45
РУБЕН (ЂУРА) ДАЈЧ, 1947. у 13.30
ТЕРЕЗА (ЈАКОБ) РАЈКОВИЋ, 1933. у 14.15
ПЕТРОВАРАДИН, Старо гробље:
БОШКО (МИЛАН) РОЗМИРОВ, 1930. у 11.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
МИЛАН (НИКОЛА) ШЉУКА, 1944. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
ПЕРО (ЈОВО) КОВАЧИЋ, 1947. у 13.00
СТЕПАНОВИЋЕВО, Месно гробље:
ЗОРКА (ТОДОР) МИХИЋ, 1937. у 15.00
 

Распоред сахрана и испраћаја за 6. новембар

Уторак, 5. новембар 2019, 15:35 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ЕТЕЛ (ПАЛ) ЧИХИ, 1921. у 10.30
МАРИЦА (САВА) БЕЛИЋ, 1944. испраћај у 12.00
КАТИЦА ( ЈОЖЕФ) БЕКЕР, 1922. у 12.45
РАДИЦА (ЗОРАН) РАДИВОЈКОВ, 1932. у 13.30
БРАНИСЛАВ (БОЖИДАР) БОЖИЋ, 1959. у 14.15
ПЕТАР (ТЕОДОР) ЛЕКИЋ, 1976. у 15.00
НОВИ САД, Католичко гробље:
ЛАДИСЛАВ (ЛАДИСЛАВ) АЛБРЕХТ, 1973. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ВАЛЕРИЈА (ФЕРЕНЦ) МИТКОВИЋ, 1959. у 13.00
БУКОВАЦ: ПЕТАР (АЦА) СТОЈАКОВИЋ, 1934. у 15.00
КАЋ:
ЉЕПОСАВА (ГРУЈО) ЕЈИЋ, 1960. у 13.00