#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 15. октобар

Понедељак, 14. октобар 2019, 14:54 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МИЛЕНКО (СИМО) ВУЧИЋ, 1939. у   9.45
ДРАГАН (ЈОВАН) САВАНОВИЋ, 1958. у  10.30
МАРИЈА (ВЛАДИМИР) ВУЧКОВИЋ, 1937. у  11.15
ПАУЛИНА (ПЕТАР) ЈОВАНОВИЋ, 1935. у  12.00
КОСТА (ЛАЗАР) ЗАМУРОВИЋ, 1931. у  12.45
ЗОРКА (ЖИВКО) ЋЕСАРОВ, 1933. у  13.30
ВЕСЕЛИН (ЂОРЂИЕ) МИТРОВИЋ, 1949. у  14.15
НАЗМИ (ЏЕМАИЛ) ТРУДА, 1963. у  15.00
 

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  МАРИЈА (ПЕТАР) ГАЛОВИЋ, 1946. у  13.00
 СОФИЈА (СТЕВО) КОВАЧЕВИЋ, 1933. у  15.00
ФУТОГ Доње старо гробље:  ЉУБИЦА (ПЕРО) МАЈКИЋ, 1931. у  11.00
КОВИЉ  Горње гробље: НАДА (НИКОЛА) ЧЕЧУК, 1946. у  13.00
НОВИ ЛЕДИНЦИ  Месно гробље:    СЛОБОДАН (ДРАГУТИН) СИМИЋ, 1932. у  15.00
КАЋ  Месно гробље:   МИЛА (МИЛОШ) РИБИЋ, 1941. у  13.00
СТЕПАНОВИЋЕВО  Месно гробље: МИЛАН (ЛУКА) БРАКУС, 1935. у  13.00
 

Искључења струје

Понедељак, 14. октобар 2019, 13:05 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 15.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Алексе Шантића 24-26, 40-52;
Толстојева 22-38, 23-49:

08.30 – 10.30

Браће Груловић 1-15, 2-14а:

08.30 – 13.00

Крилова 76;
Толстојева 66:

11.30 – 13.30

2.

Футог

Реље Савић 2-52, 64-98, 1-29;
Јована Дучића 2-100, 1-41, 53-87;
Браће Бошњак 8-44;
цвећара:

09.00 – 10.30

3.

Бегеч

Предузеће Чарнић;

Црпка Бачка Паланка;

Насеља: Купусара и Бегечка јама:

08.30 – 11.30

Дана 15.10.2019.г.се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

С.М.Љубише 10-12, 1-7:

09.30 – 11.30

Дана 16.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар Цара Лазара 7,7А,7Б;
Фрушкогорска 4-6;
М.Стојадиновић Српкиње 2-6;
Благоја Паровића 1-3;
Прокредит банка, гаража и пословни простор:

08.30 – 10.30

Димитрија Аврамовића 1,3;
Браће Јовандић 4, 1-19;

Војни одсек:

11.30 – 13.30

2.

Беочин

Дунав насеље и предузећа Ефект и Елконд:

08.30 – 14.00

Распоред сахрана и испраћаја за 14. октобар

Недеља, 13. октобар 2019, 14:52 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


ИЛОНА (СТЕВАН) МОНДОВИЋ, 1942. у 11.15
АНА (МАРТОН) ТАНАЦКОВИЋ, 1939. у 12.00
НЕНАД (МИРКО) РАДОЈЧИЋ, 1964. у 12.45
БРАНКО (МИЛАН) ЗЕЉКОВИЋ, 1946. у 13.30
СВЕТЛАНА (СВЕТОЗАР) ШАРКАЊ, 1965. у 14.15
МАРА (НИКОЛА) КАЛАЈЏИЋ, 1944. у 15.00


ВЕТЕРНИК Месно гробље: ФРИДА (РУДОЛФ) ФЕКЕТЕ, 1936. у 15.00


ФУТОГ Централно гробље: ЕРНЕСТ (СТЈЕПАН) ПАЛКО, 1935. у 11.00

                                              ДАРКО (САВО) МИЛЕТИЋ, 1995. у 15.00


Горње старо гробље: ЧЕДО (ДУШАН) СРДИЋ, 1953. у 13.00
 

Искључења струје

Петак, 11. октобар 2019, 17:46 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 14.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ђорђа Сервицког 15-17;
Булевар Цара Лазара 82-92;
Крилова 1,1а:

08.30 – 10.30 

Радничка 2-16А, 17-31, 35А-39;
Ловћенска 2-8, 12-14;
Стражиловска 40-44, 19, 25-37;

МУЗИЧКА ШКОЛА:

09.00 – 11.00 

Радивоја Лоле Ђукића 17;
Борислава Пекића 1;
А.Поповића 24;
Сомборска рампа 14, 16, 18,31;
Павла Вујисића 24:

11.00 – 12.30 

Алексе Шантића 68-74, 51-53,57;
Толстојева 40-64, 45-47, 51-57;
Крилова 4;
Булевар Цара Лазара 76:

11.30 – 13.30 

 

Футог

Ново гробље у Футогу:

08.30 – 11.30 

Дана 15.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Алексе Шантића 24-26, 40-52;
Толстојева 22-38, 23-49:

08.30 – 10.30 

Браће Груловић 1-15, 2-14а:

08.30 – 13.00 

Крилова 76;
Толстојева 66:

11.30 – 13.30 

2.

Футог

Реље Савић 2-52, 64-98, 1-29;
Јована Дучића 2-100, 1-41, 53-87;
Браће Бошњак 8-44;
ЦВЕЋАРА:

09.00 – 10.30 

3.

Бегеч

Предузеће ЧАРНИЋ;

ЦРПКА БАЧКА ПАЛАНКА;

Насеља: Купусара и Бегечка јама:

08.30 – 11.30 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 12. октобар

Петак, 11. октобар 2019, 17:45 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

МИОДРАГ (СТЕВАН) РАШЕТА, 1935. похрана урне у 9.45 ФРАЊА (МАРКО) БЛАЖЕВИЋ, 1933. у 10.30
СИНИША (МИЛОШ) БИКИЦКИ, 1958. у 11.15
МИРКО (ЦВЕТА) ШКОРИЋ, 1947. у 12.00
СТАНА (ГОЈКО) ПЕТКОВИЋ, 1950. у 13.30
МАРИЈА (СТЕВАН) ИГЊАЦ, 1938. у 14.15


ФУТОГ Централно гробље: РАДОЈИЦА (МИТАР) ДАВИДОВИЋ, 1953. у 13.00
КАЋ Месно гробље: ДУШКО (ЈОВО) КАРЛАШ, 1965. у 13.00
КОВИЉ Горње гробље: ЈОСИП (ДАНЕ) ХОДАК, 1942. у 13.00