#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 19. септембар

Среда, 18. септембар 2019, 14:55 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ЂУРО (ШАНДОР) НАЂ, 1922. у 10.30
ЉУБИЦА (ДУШАН) ЈАНЧИЋ, 1922. у 12.00
ЈОВАН (ЂОКО) ЖИВАНИЋ, 1958. у 12.45
ЗАГОРКА (СИМО) СКАЛИЦКИ, 1942. у 13.30
ЖЕЉКО (БОЈКО) КРАЊАЦ, 1952. у 14.15
СМИЉА (ПЕТАР) БУБЊЕВИЋ, 1951. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 18. септембар

Уторак, 17. септембар 2019, 15:00 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
РАТКО (ЛАЗО) ЧВОКИЋ, 1952. у 9.15
ЉУБИЦА (ЈАНКО) МИРОСАВЉЕВИЋ, 1921. у 10.30
ДРАГАН (МИЛАН) ЂОРЂЕВИЋ, 1952. у 11.45
НИКОЛА (СТОЈАН) УСТИЋ, 1947. у 12.00
МАРИНА (РАДОСЛАВ) ЦРНОЈАЧКИ, 1962. у 12.45
МИЛОРАД (МИРКО) БЕЈАТОВИЋ, 1952. у 13.30
МИЛАН (ЛАТИНКА) МИЛАНОВИЋ, 1946. у 14.15
БУДИМКА (ПАЈА) НОВАКОВИЋ, 1930. у 15.00
НОВИ САД, Алмашко гробље:
СЛОБОДАН (МИРКО) АРНАУТ, 1956. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
НЕМАЊА (ГОЈКО) ВУЛИН, 1964. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 17. септембар

Понедељак, 16. септембар 2019, 16:08 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

СЛАВИЦА (АЛБЕРТ) СИРИШКИ (урна), 1959. у  10.30
МИРОСЛАВ (ДУШАН) ДУКИЋ, 1965. у  11.15
МИРОСЛАВА (ВЕЉКО) ЈЕШИЋ  (испраћај), 1941. у  12.00
ДУШАН (РАНКО) ИЛИЋ, 1947. у  12.45
РАДЕ (ИЛИЈА) БЛАЖЕВИЋ, 1937. у  13.30
НАДА (ВАСО) ШАКОТА, 1930. у  14.15
ЗОРАН (ДУШКО) КУКОЉ, 1963. у  15.00
 
Католичко гробље:  МАТЕ (ИГНАЦ) ФОДОР, 1929. у  13.00
 СТЕВАН (СТЕВАН) ФАБИАН, 1953. у  15.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:    МИЛКА (СТОЈАН) КОВАЧЕВИЋ, 1947. у  13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  БОЈКА (ЂУРО) ИВАНЧЕВИЋ, 1958. у  15.00
 

Искључења струје

Понедељак, 16. септембар 2019, 13:41 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 17.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јована Суботића 2-6, 7-17;
С.Милетића 39-53;
Његошева 30, 32, 11, 13;
Јосифа Руњанина 2, 3;
Шафарикова 24;
ГРЧКОКАТОЛИЧКА ЦРКВА:

08.30 – 10.30 

2.

Ковиљ

ЦС Ратно острво, Калиште, Фазанерија, Црпке Ковиљ и Дунавац:

08.00 – 13.30 

3.

Ченеј

Ченеј село;
Фирме: „СУБОТИН“, „МЕШАОНА“, „АГРОПРОМ“ и „МУЧИБАБИЋ“;
Салаши: Влаовић и Кузмановић:

08.00 – 10.30 

Брзакови 2;
Фирме: „ЂОРЂЕВИЋ“ и „ШТРАНД“;
Салаши: Ракићеви, Поповић и Шестић:

11.30 – 13.30 

Дана 18.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Кисачка 42, 31;
Змај Огњена Вука 2, 8-18;

Карађорђева 8:

08.30 – 10.30 

Војводе Шупљицка 34-50, 41-45;
Кисачка 23-49;
Булевар Краља Петра Првог;
ГРАДИЛИШТЕ И ЦЕНТАР ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД:

11.30 – 13.30 

2.

Футог

Фирме: ЦРПКЕ ДТД, „ГАВРИЋ“„ТУПАЊАЦ“, „ЈАЊА“;, „ЖИВИНАРСКА ФАРМА“, „ДУНИС“, „МАЈКИЋ“, „ШУМАРОВ САЛАШ“, ЦС „ФУТОГ“, „ЕКОНОМИЈА“, „КЕШ“  и „ОБРАДОВ“:

08.00 – 13.30 


Распоред сахрана и испраћаја за 14. септембар

Петак, 13. септембар 2019, 17:07 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље.

ПЕТАР (ЧЕДОМИР) ГОЛИЈАНИН, 1953. у 9.45
ДАНИЦА (СИМА) КРНАЈСКИ, 1930. похрана урне у 10.30
БОЈАНА (ЉУБОМИР) ИГЉАТОВИЋ, 1992. у 11.15
РУЖИЦА (РАДЕ) РАДАКОВИЋ, 1930. у 12.00
БРАНКА (МОМИР) ПОПОВ, 1946. похрана урне у 12.00
ПЕТАР (ЂУРО) МИШЧЕВИЋ, 1940. у 12.45
МИЛОРАД (ДРАГО) МРЂА, 1951. у 13.30
ИВАНКА (ТОДОР) СТОЈШИН, 1949. у 14.15
ЗДРАВКО (МЛАДЕН) ЈАЊИЋ, 1967. у 15.00
Католичко гробље: ЂОРЂЕ (МАРКО) РАДИЋ, 1936. у 15.00
Алмашко гробље: МАРТА (СИМА) МИЛЕТИЋ, 1935. похрана урне у 11.00
Успенско гробље: ДРАГА (НИКОЛА) БОРЈАНОВИЋ, 1942. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур: ЈАЊА (ИВАН) НАКИЋ, 1935. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље: ЖИВКА (МИЛАДИН) РУСКАИ, 1948. у 15.00
КОВИЉ Горње гробље: РАДИВОЈ (РАДОСЛАВ) ПАВКОВ, 1936. у 15.00